Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twórcy ludowi z Lublina kontra Amerykańska Akademia Filmowa

Utworzony przez mike, 20 lutego 2012 r. o 15:52
Inteligencja prawdziwie amerykańska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amerykanie to może i naród który ma osiągnięcia w technice ale w kulturze i do kultury im daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota ,im jak temu Jasiowi z kawału wszystko z jednym sie kojarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego cieszyłem się gdy runęły wieże WTC ! A zwolennicy umowy ACTA niech ślepoty zobaczą do czego doprowadzi podpisanie tego jankeskiego ścierwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, mówią, że nazwę mają od imienia jakiegoś lokalnego artysty, ale przecież to oczywisty pretekst. Myślę, że nic się złego nie stało - pewnie nazwę sobie wybrali dłuższy czas temu - kiedy świat był dla nas większy niż teraz, a Ameryka wydawała się być hen, daleko. Teraz świat jest mały, a Polskę widać z Ameryki... Czas zdać sobie z tego sprawę. Nazwa jest niezręczna - na pewno znajdą szybko lepszą, wolną od niepotrzebnych skojarzeń z innymi nagrodami. Nas Polaków chyba już też aż tak nie ekscytują takie zachodnie akcenty, które pewnie w zamyśle miały przywoływać skojarzenia światowości i wielkiej gali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
I dlatego cieszyłem się gdy runęły wieże WTC ! A zwolennicy umowy ACTA niech ślepoty zobaczą do czego doprowadzi podpisanie tego jankeskiego ścierwa.
Typowy "polaczek" ! Dlaczego "polaczek" jak otworzy swoja morde to z niej plynie gnojowka ? Dlaczego Polak to synonim : CHAMA , DURNIA , ZLODZIEJA , a przede wszystkim ZAPLUTEGO PIJAKA ???!!! Wlasnie przez takich jak Ty "polaczku" zdecydowalem sie na emigracje do USA . Jakim trzeba byc DURNIEM , zeby sie cieszyc z ludzkiej tragedii ! Jak to dobrze , ze Amerykanie nie chca zniesc obowiazek wizowy dla Polakow . Tak trzymac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan z Kaliforni napisał:
Typowy "polaczek" ! Dlaczego "polaczek" jak otworzy swoja morde to z niej plynie gnojowka ? Dlaczego Polak to synonim : CHAMA , DURNIA , ZLODZIEJA , a przede wszystkim ZAPLUTEGO PIJAKA ???!!! Wlasnie przez takich jak Ty "polaczku" zdecydowalem sie na emigracje do USA . Jakim trzeba byc DURNIEM , zeby sie cieszyc z ludzkiej tragedii ! Jak to dobrze , ze Amerykanie nie chca zniesc obowiazek wizowy dla Polakow . Tak trzymac!
Mam nadzieję, że Polska w końcu wprowadzi obowiązek wiz dla obywateli USA i tacy jak ty, ziejący nienawiścią polakożercy, nie będą i ch otrzymywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan z Kaliforni napisał:
Typowy "polaczek" ! Dlaczego "polaczek" jak otworzy swoja morde to z niej plynie gnojowka ? Dlaczego Polak to synonim : CHAMA , DURNIA , ZLODZIEJA , a przede wszystkim ZAPLUTEGO PIJAKA ???!!! Wlasnie przez takich jak Ty "polaczku" zdecydowalem sie na emigracje do USA . Jakim trzeba byc DURNIEM , zeby sie cieszyc z ludzkiej tragedii ! Jak to dobrze , ze Amerykanie nie chca zniesc obowiazek wizowy dla Polakow . Tak trzymac!
A może jest tak ze ŻYD do ŻYDA ciągnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał | dodano: dzisiaj, 18:52...jeżeli tak nazywasz Oskara Kolberga to cieniutko z Tobą.Zajrzał byś chociaż do Wikipedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czemu jankesi nie zażądali od Rosjan zmiany nazwy atomowych okrętów podwodnych 949 Oscar Amerykanie są odważni tylko wobec słabszego, co widać było choćby w Wietnamie. Potrafili zwyciężać bezbronnych cywilów, ale wojnę z małym ale dzielnym narodem przegrali, tchórzowskie "mocarstwo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może jest tak ze ŻYD do ŻYDA ciągnie.
Dlaczego "polaczki" nigdy nie uzywaja w dyskusji argumentow tylko wszystko "wala" na Zydow ? Nie , nie jestem Zydem choc tak naprawde to im zazdroszcze , ze sa madrzejsi od Polakow . Widze , ze nie sprzeciwiasz sie moim stwierdzeniom , ze Polacy to CHAMY , ZLODZIEJE , DURNIE i PIJACY ( ja przeciez o tym pisalem ) wiec poniekad przyznajesz mi racje . GOD BLESS YOU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Steifer napisał:
Mam nadzieję, że Polska w końcu wprowadzi obowiązek wiz dla obywateli USA i tacy jak ty, ziejący nienawiścią polakożercy, nie będą i ch otrzymywać
A po co mi wiza do Polski ? Po pierwsze : posiadam polskie obywatelstwo . Po drugie : nie wybieram sie do Polski bo nie mam za czym . Nie chce ogladac zapijaczonych "polaczkow" , nie chce znosic ich CHAMSTWA i DURNOTY , nie chce ogladac syfu i brudu . Polska to przede wsazystkim symbol EUROFASZOKOMUNY tak jak reszta Europy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe czemu jankesi nie zażądali od Rosjan zmiany nazwy atomowych okrętów podwodnych 949 Oscar Amerykanie są odważni tylko wobec słabszego, co widać było choćby w Wietnamie. Potrafili zwyciężać bezbronnych cywilów, ale wojnę z małym ale dzielnym narodem przegrali, tchórzowskie "mocarstwo"
Gdzies Ty sie uczyl historii ?! Chyba w jakiejs komunistycznej szkole ! Czy Ty wiesz o co naprawde byla wojna w Wietnamie ? I kto tak naprawde z kim walczyl ? Widze , ze propaganda komunistyczna wyjadla niektorym Polakom resztki mozgu ( o ile mieli go wczesniej ). Jestes typowym przykladem "polaczka" . Dyskutujesz nie na temat i brak Ci argumentow .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Michał | dodano: dzisiaj, 18:52...jeżeli tak nazywasz Oskara Kolberga to cieniutko z Tobą.Zajrzał byś chociaż do Wikipedii.
Przepraszam. Przyznaję, że nigdy o panu Kolbergu nie słyszałem i nie zadałem sobie trudu go wyszukać, choć właśnie siedziałem przy komputerze. Zaznaczam, że nie chciałem umniejszyć zasług tego, zapewne, wybitnego człowieka. Mam nadzieję, że ogólne przesłanie mojego posta jednak na tym zbytnio nie ucierpiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...