Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najpierw dyrektor urzedu pacy obraza publicznie iteresanta, teraz profesor obraza doktorantke. Co się dzieje w tym mieście??? I to ma być kandydat do europejskiej stolicy kultury 2016? Chyba raczej do europejskiej stolicy bezczelności i chamstwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chamstwo,pycha,buta,brak szacunku dla drugiego człowieka
0
Jak chciałem napisać to drugi człon był po hebrajsku i spasowałem. Ale po minutach już znajmy kod. Ja myślę, ze będzie ugoda dla dobra katedry naszych starszych braci.Sprawa jest już na ogólnopolskim forum. Tusk tego nie popuści! Musi być ugoda albo to się źle skończy dla władz uczelni. Ale mosad i tak już tego będzie pilnował.
0
tak naprawdę to w całym kraju można spotkać takie antysemickie zachowania, no może za wyjątkiem Poznania, ale tam nie ma żydów!
0
AJ WAJ NASZYCH OBRAZAJA CHYBA WYJADĘ W KOŃCU ,TAM MNIE NIE BĘDA PONIEWIERAĆ TYLKO JA ODBIJĘ SOBIE NA PALESTYŃCZYKACH
0
Tak to jest jak się puszcza taka burżuje Jedynakową to potem takie rzeczy się dzieją. I to pani profesor? Na UMCS? Ha! Pani nauczyciel co najwyżej, niech zastanowi się nad kształceniem podstawowym w klasach 1-3.
0
czy mozna kogoś obrazic mowiąc ty Niemcu, ty amerykaninie, ty francuzie, chyba nie, a jednak, mówiąc ty zydzie.. można co to za narodowość, która sama jest czymś obrazliwym. Dajcie juz spokój z tym zydofilstwem
0
A niby pani profesor powinna dawać przykład jako wykształcona i poważna osoba...
0
Pani profesor z pewnością głosowała na PISuary
0
zbyszek napisał:
czy mozna kogoś obrazic mowiąc ty Niemcu, ty amerykaninie, ty francuzie, chyba nie, a jednak, mówiąc ty zydzie.. można co to za narodowość, która sama jest czymś obrazliwym. Dajcie juz spokój z tym zydofilstwem
Kolego można powiedziec ale zależy w jakim kontekście to mówisz oraz w jakim tonie to wypowiadasz. Z tego co przeczytałem to pani prof. mówiła cyt. "Ty żydówo" w charakterze obraźliwym co z racji zajmowanego stanowiska oraz miejsca pracy nie powinno się wydażyć.
0
Na szczęście ludzi pochodzenia żydowskiego charakteryzuje niezwykła wręcz mądrość i przenikliwość.A tego typu "wydarzenia" można potraktować jako niesmaczne niezapanowanie nad swoimi emocjami.Ale ludzie są tylko ludźmi ,więc każdy średnio inteligentny osobnik jest w stanie to zrozumieć-chociaż przyznam lubelscy żacy nie powinni być świadkami tego!!!
0
crx napisał:
Na szczęście ludzi pochodzenia żydowskiego charakteryzuje niezwykła wręcz mądrość i przenikliwość.A tego typu "wydarzenia" można potraktować jako niesmaczne niezapanowanie nad swoimi emocjami.Ale ludzie są tylko ludźmi ,więc każdy średnio inteligentny osobnik jest w stanie to zrozumieć-chociaż przyznam lubelscy żacy nie powinni być świadkami tego!!!
A dlaczego tego mieli nie widzieć ! Mądry żak i Polak wyciągnie z tego właściwie wnioski. Czy można wyciągnąć wnioski że jest konflikt na Uniwersytecie pomiędzy Polakami a żydowską społecznością ? Nie można tego przeobrażać w histerię. Jednak nie dzieje się coś dobrego na naszych uczelniach.
0
gosc napisał:
Najpierw dyrektor urzedu pacy obraza publicznie iteresanta, teraz profesor obraza doktorantke. Co się dzieje w tym mieście??? I to ma być kandydat do europejskiej stolicy kultury 2016? Chyba raczej do europejskiej stolicy bezczelności i chamstwa.
Jakiej stolicy bezczelności i chamstwa????? Nie łącz jednego z drugim. To że wykładowca uczelni zachowuje się nieodpowiednio wobec doktorantki, to nie znaczy że całe miasto jest takie.
0
Zobaczcie fani judaizmu co wam szykują za /http://www.bibula.com/?p=27365/ już dziś. " Na próżno roztrząsaliśmy przez całe dziesięciolecia, kto jest Żydem. Teraz dręczyć nas będzie problem, co jest żydowskie. Co to jest “państwo narodu żydowskiego”? Czy w większym stopniu należy ono do Żydów z diaspory niż do własnych arabskich obywateli?"
0
co się stało? za prawdę się gniewają .pedzio też nie można POwiedzieć spekulant też jacy . POprawni
0
Jaś napisał:
A dlaczego tego mieli nie widzieć ! Mądry żak i Polak wyciągnie z tego właściwie wnioski. Czy można wyciągnąć wnioski że jest konflikt na Uniwersytecie pomiędzy Polakami a żydowską społecznością ? Nie można tego przeobrażać w histerię. Jednak nie dzieje się coś dobrego na naszych uczelniach.
- największymi antysemitami są Żydzi. Tak pracowano nad tą nienawiścią Polaków do Żydów, że w końcu osiągnęli cel i dzisiaj młody Polak życie odda za Żyda . Czas się puknąć w czoło. Nic się nie stało. Pani profesor się zdenerwowała i tyle. Powiedziała "ty żydówo" i nie ma o co się obrażać, jeżeli faktycznie ta druga pani jest Żydówką. Gdyby tak powiedziała do mnie, to miałabym powód do poczucia się urażoną, bo jestem Polką. To "wielkie halo" tradycyjnie jest tylko z tego powodu, że ktoś śmiał Żyda nazwać Żydem. Szkoda, że jak poniża się Polaków i robią to Żydzi, wówczas cisza.
0
W Lublinie to modne aby obrażać innych. Niejaki poseł ze sztucznym penisem z wielką przyjemnością obrażał nieżyjącego już polskiego prezydenta. Są ludzie, którzy mając niską samoocenę starają się poniżać innych, wtenczas im się wydaje, że są lepsi.
0
zbyszek napisał:
szwab yankee żabojad czy wreszcie polaczek Każdego można obrazić, chociażby akcentując, w tym przypadku pani prof może już powinna odejść na emeryturę bo chyba już nie za bardzo przeterminowała ("profesoreczka")
0
Pochodzę z lubelskiego od lat 40-tu mieszkam na Pomorzu, czy wy w tz. Polsce B odejdziecie od sekty Rydzyka i naćpanego konusa Kaczyńskiego, czy możecie samodzielnie myśleć czy za Was myślą pisuary???????
0
Zarówno na Kulu jak na UMCS ie sa osoby ktore zdobyły wyższe wykształcenie po drodze zapomniały o podstawowym. Chamstwo wynikające z tej przyczyny dyskwalifikuje cały zdobyty w ten sposób prestiż bo nie wiedza ,a kultura świadczy o mądrości. A tej pani? profesor ? z tytułu chamstwa brakuje.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: