Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W końcu już nie rozumiem: czy nazwanie goja żydem jest przestepstwem, czy nazwanie żydem żyda? Ja oczywiscie nikogo tak nie nazywam na wszelki wypadek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Państwo prokuratorzy- okazaliście się być madrzejsi od kilku profesorów i prokuratora generalnego.Chwała Wam za to!Są jeszcze rozsądni ludzie -szkoda tylko ,że tak mało...........!
0
Katolik-antysemita to idiota jakich mało - nienawidzi Żydów, a modli się do Jezusa i Maryi, czyli Żydów. I swojego boga, który jest przecież w trzech osobach, a więc też jest Żydem
0
katar napisał:
W końcu już nie rozumiem: czy nazwanie goja żydem jest przestepstwem, czy nazwanie żydem żyda? Ja oczywiscie nikogo tak nie nazywam na wszelki wypadek.
Bardzo ciekawe pytanie no tak na wszelki wypadek bo z tego co słyszałem w wielu częściach świata żyda nazywa się żydem i koniec kropka zresztą oni sami się tak określają więc czy ktoś nie popada w paranoje - w końcu to nazwa nacji ? a jeśli żyd nazywał Polaków gojami na międzynarodowym forum to jest to przestępstwo czy nie ? oczywiście tłumacząc owo znaczenie goj na zrozumiały język dla stosownych służb !.Ale o tym sza .
0
ateista napisał:
Katolik-antysemita to idiota jakich mało - nienawidzi Żydów, a modli się do Jezusa i Maryi, czyli Żydów. I swojego boga, który jest przecież w trzech osobach, a więc też jest Żydem
Katolik to katolik i różnie interpretuje wiarę której co ciekawe tak naprawdę wielu nie zna więc nie można wymagać by modlił się do rzekomej żydówki i nienawidził więc stawianie takiej tezy jest błędem ! są jak wiadomo wyjątki zresztą podobnie się rzecz ma z Jezusem jako Mesjaszem który też z matki żydówki był żydem choć to nie do końca udokumentowana historia owego pochodzenia ale jeśli idzie o Jezusa to takich Mesjaszy było kilku ( a dziś mamy ich bezliku we wszystkich opcjach politycznych ) choć uznany przez rzym został jeden bo wtedy było wiadomo że cesarstwo musi upaść a w końcu pierwszym papieżem był samo-mianowany cesarz Rzymu i nadal pozostał przy władzy tylko pod innym mianem i kasę doi do dziś a reszta to tylko bajka dopisywana sukcesywnie przez sukienkowych by doić kasę a czy Bóg jest żydem ?-nie wiem skąd u Ciebie wzięła się taka teoria ale chętnie ją poznam !.
0
Paranoja :/ Ty Polaku też jest obraźliwe ?
0
Gość napisał:
Paranoja :/ Ty Polaku też jest obraźliwe ?
I na nowo... to już było: http://forum.dziennikwschodni.pl/ty-zydowo-na-umcs-sledczy-jednak-zajma-sie-sprawa-t48344/
0
to gorzej ku*** jak za komuny, już nic mówić nie wolno, i to osoby wykształcone zwracają sądom gloe pierdołami
0
czy zwrot ty POLKO jest obraźliwy , żydokomuna rządzi
0
ateista napisał:
Z całym szacunkiem dla twoich poglądów,ale nie jestem antysemitą.Chociaż jestem katolikiem to uczono mnie,że Boga nikt nie widział,Jezus to syn boży,a duch święty to czynna moc boża więc nie jest osobą.To dogmaty papieskie i tradycja mówią o Bogu w trzech osobach wypaczając tym samym prawdy biblijne.
0
Kazdy zyd winien miec gwiazde Dawida przed nazwiskiem i spoko-wszystko jasne.
0
No to w naszym sejmie same takie GWIAZDY.
0
ŻENADA ! ! !
0
Gość napisał:
czy zwrot ty POLKO jest obraźliwy , żydokomuna rządzi
Ale tam nie było zwrotu "ty Żydówko" tylko ty Żydówo.Chyba widzisz i słyszysz różnicę w nazwie,że nie brzmi to kulturalnie w ustach wykształconych osób.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: