Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czekolada z magnesem? To chyba jakas nowosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolenie kotka za pomocą młotka. Podtykanie dzieciom pod nos, w miejscu edukacji, słodkich gazowanych lub nie napojów i innych batoników to zbrodnia na kolejnym nie świadomym pokoleniu. To my ich edukujemy, ograniczamy w domach słodycze i niezdrowe rzeczy a w szkole która ma pełnić role edukacyjną na dzień dobry wypacza sie zdrowy tryb życia? a niech bankrutują. Dziecko żeby pójść do sklepu będzie musiało opuścić szkołę, a to juz CZASEM wystarczy. W późniejszych klasach i tak młodzież już jest bardziej samodzielna i kupi co zechce i tam gdzie zechce. Kolejna rzecz to to, że edukacje zdrowego żywienia trzeba dziecku wpoić w domu a szkoła ma tylko ją podtrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekolada z "magnesem" lepiej przyciąga zakute łby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości! Czekolada doskonałym źródłem magnesu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źródło magnesu???? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech bankrutują! Jeżeli w sklepikach będą tylko zdrowe rzeczy to sprzedawcy aby móc w nich zaistnieć będą musieli zejść z ceny! Chcę żeby moje dziecko było zdrowe! A jeśli sklepikarz ma to w d... to jego problem, nie mój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co dziecku codziennie pieniądze do szkoły? Żeby poszpanować wśród innych na co mnie stać a ciebie nie? Pomyślał ktoś, że drugie dziecko może stać z boku i patrzeć jak inni jedzą bo go nie stać ? Mądrzy rodzice przygotują śniadanie dla dziecka, dadzą jabłko i tyle. A nie tylko uczenie: masz kasę kup sobie co chcesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest rozumiem ,ze jesteś właścicielem sklepu przy szkole i cały hapy. Teraz chipsy, energetyki i inne badziewia będziesz mógł swobodnie opychać dzieciakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guest i innych mądrali. Zapoznajcie się z rozporządzeniem http://dziennikustaw.gov.pl/du/2015/1256/1 i odżywiajcie zgodnie z nim swoje dzieci chociaż przez miesiąc. Jeśli nie dacie rady to powinno powstać drugie rozporządzenie: zabierać takim rodzicom dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za pomysł, można zaprowadzić konia do wodopoju, ale można go zmusić aby pił. Nikt nie ma prawa decydować za innych, każdy żyję na własny rachunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co dziecku codziennie pieniądze do szkoły? Żeby poszpanować wśród innych na co mnie stać a ciebie nie? Pomyślał ktoś, że drugie dziecko może stać z boku i patrzeć jak inni jedzą bo go nie stać ? Mądrzy rodzice przygotują śniadanie dla dziecka, dadzą jabłko i tyle. A nie tylko uczenie: masz kasę kup sobie co chcesz.
Ale ty masz prostackie myślenie.. że jak rodzic rano nie ma czasu i woli dać dziecku pieniądze, bo na tyle dobrze go wychował i mu ufa, że wie co dziecko kupi to źle? Jedni mają hajs drudzy nie taka kolej rzeczy ale to, że druga osoba nie ma nie znaczy, że mam głodować czy brać jedzenie z domu bo jakiemuś lewackiemu prostakowi to przeszkadza. Cała ta ustawa jest o kant d..y roztrzaskać, ponieważ tak jak pewien mądry sklepikarz powiedział dziecko zamiast kupić zwykła bułkę czy drożdżówkę w szkole pójdzie do sklepu i kupi tam. Nie dziwcie się później, że polak taki dobry w kombinowaniu jak wszystkie te ustawy nie dają innego wyjścia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za pomysł, można zaprowadzić konia do wodopoju, ale można go zmusić aby pił. Nikt nie ma prawa decydować za innych, każdy żyję na własny rachunek.
Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że nie warto się wkurzać nic na to nie poradzimy, nie mamy wpływu. Ja już się rozglądam za jedzeniem dla mojego dziecka, żeby było zdrowe i w miarę tanie i znalazłam super sklep internetowy - biovitaland.pl super rzeczy tam mają i to BIO, a ostatnio to jedzenie jest nie do zniesienia. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekolada jest źródłem magneZu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dzieci. Czekolada z magneSem ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...