Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tysiąc podpisów przeciwko Straży Miejskiej w Lublinie

Utworzony przez killer SM, 18 stycznia 2013 r. o 21:52 Powrót do artykułu
Krasnymstawie, Łęcznej i innych małych miasteczkach w których istnienie SM jest jeszcze bardziej bezsensowne niż w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisuje sie tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No szoku nie ma. Kto z tych co dostali od nich mandat będzie za? Ci co nie dostali będą obojętni. Budowanie taniego kapitału politycznego przez pseudopolityków... Fuj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Straż Miejska najczęściej czepia się do osób, które niczego złego nie robią, a różnego rodzaju bydło chodzi bez żadnej obawy po mieście. Jak się gania za czworonogami po wąwozach albo czepia się osób trzymających ręce w kieszeniach, to się nie ma co dziwić, że obywatele mają ich dość. Jak się coś dzieje w pobliżu sklepów monopolowych albo bydło zbiera się pod klatkami schodowymi i nie daje spokojnie przejść, to jakoś nikogo nie ma, a jeżeli już ktoś reaguje, to prędzej robi to Policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/pages/Spotted-MPK-Lublin/410968335650128
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lecie szybko zebraliby dużą ilość podpisów studenci szybko załatwiliby sprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina przełożonych, każą chłopakom mandatować bo mają plany - masakra. Tylko kasa kasa wszystko się wypaczyło . W takiej formie Oni mi też nie potrzebni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł popieram ale brzydzi mnie że to palikot i jego bezideowa ferajna z pedałami i tranzystorami... fakt jest bezsprzeczny że zawsze palikot podpisuje się pod projektami które wywołują najwięcej społecznych emocji... tyle że nie po to jest się posłem, bo takie podpisy możemy sobie sami zebrać. Palikot rozpaczliwie próbuje zjednac sobie ludzi takimi tanimi sposobami jak to on nie jest pro-spełeczny i jedyny co myśli jak my wszyscy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adfDF napisał:
pomysł popieram ale brzydzi mnie że to palikot i jego bezideowa ferajna z pedałami i tranzystorami... fakt jest bezsprzeczny że zawsze palikot podpisuje się pod projektami które wywołują najwięcej społecznych emocji... tyle że nie po to jest się posłem, bo takie podpisy możemy sobie sami zebrać. Palikot rozpaczliwie próbuje zjednac sobie ludzi takimi tanimi sposobami jak to on nie jest pro-spełeczny i jedyny co myśli jak my wszyscy....
stray dobrze badasz wszytko pod publike
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna zagrywka pod publiczkę ruchu Janka P. Siedzą i tylko myślą jak tu nie zostać całkowicie zapomnianym przez społeczeństwo. Doskonale zdają sobie sprawę z tego że ich "akcje" spadają na łeb na szyję, że ta partyja już wkrótce przestanie istnieć i pójdzie w polityczne zapomnienie. Zwyczajnie przy najbliższych wyborach nie przekroczą nawet progu wyborczego. Ich polityka walki z Kościołem nie przyniosła oczekiwanego przez nich efektu. Wręcz przeciwnie, to tylko zmniejszyło ich popularność w Polsce. Ich główny zadymiarz/cyrkowiec, ten od świńskiego ryja i wibratora też już jedzie na rezerwie, brakuje mu pomysłów. Dlatego tonący brzytwy się chwyta i chwytają się takich populistycznych spraw jak likwidacja straży miejskiej. Czym oni chcieli zaistnieć ?! Czym ?! ...legalizacją narkotyków ? ...zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie matki (aborcja) ? ...zabijaniem starców i kalek (eutanazja) ? ...legalizacją związków partnerskich (pan z panem/pani z panią) ? ...w dalszej kolejności daniem takim "parom" prawa do adoptowania dzieci ?!! ...walką z krzyżem w sejmie i z Kościołem ?! Nie wyszło, to było dobre na chwilę na początek, ale szybko się skończyło, a ich elektorat topnieje. Zdają sobie oni z tego sprawę, dlatego szukają dalej jakiś możliwości zaistnienia. Niestety nic im już nie pomoże, wkrótce ta partyja pójdzie do lamusa... Z tą strażą miejską to też zwyczajne bicie piany pod publiczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu przeszkadza straż miejska w Lublinie czy innym mieście:. Flejtuchom, brudasom, przestępcom, handlarzom , pijaczkom, obszczymurkom itp. Reszta Lublinian akceptuje SM po to by wyeliminować w/wymienionych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - mieszkaniec Lublina nie może znieść faktu, że ktoś nie pozwala mu wyrzucać śmieci do lasu, pić wina na pl.Litewskim czy parkować jak u siebie za stodołą. Dorośnijcie wreszcie i zrozumcie jak funkcjonują cywilizowane społeczeństwa. Nie możecie żyć jak dziekie plemiona i musicie się trzymać jako takiego porządku prawnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niestety nic im już nie pomoże, wkrótce ta partyja pójdzie do lamusa...[/quote] [quote name='Gość' timestamp='1358559020' post='722420'] Niestety nic im już nie pomoże, wkrótce ta partyja pójdzie do lamusa...
A ty liczysz, że twoja, kacza partia na to miejsce zyska? Precz z pisuarem, oprecz z pisuarem w Lublinie i w Polsce!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
premia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
No tak - mieszkaniec Lublina nie może znieść faktu, że ktoś nie pozwala mu wyrzucać śmieci do lasu, pić wina na pl.Litewskim
Brawo mlodywykształcony. Trafnie ująłeś !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spw napisał:
komu przeszkadza straż miejska w Lublinie czy innym mieście:. Flejtuchom, brudasom, przestępcom, handlarzom , pijaczkom, obszczymurkom itp. Reszta Lublinian akceptuje SM po to by wyeliminować w/wymienionych
Chłopie zdajesz sobie sprawę,że wtedy będzie więcej kasy na upadające szpitale i chore dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pomysł. Straż miejska jest tylko do karania ,bo na pomoc niema nanich co liczyć.Przekonałem się osobiście prosząc strażnika o pomoc w ściganiu złodziejaszka który wyrwał mi z ręki banknot.Strażnik kazał mi wzywać policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
premia napisał:
premia
Łooooo.... Jakiś bardzo utalentowany pisarz się odezwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antykaczysta napisał:
A ty liczysz, że twoja, kacza partia na to miejsce zyska? Precz z pisuarem, oprecz z pisuarem w Lublinie i w Polsce!!!!!!!!!!!!
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...