Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tysiąc podpisów przeciwko Straży Miejskiej w Lublinie

Utworzony przez killer SM, 18 stycznia 2013 r. o 21:52 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Chłopie zdajesz sobie sprawę,że wtedy będzie więcej kasy na upadające szpitale i chore dzieci. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1358583495' post='722466'] Chłopie zdajesz sobie sprawę,że wtedy będzie więcej kasy na upadające szpitale i chore dzieci.
No i brudasy będą miały lżej, będzie można zaparkować na środku trawnika, będzie można załatwić się pod Bramą,.... Będzie lżej brudasom i szczylom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antykaczysta napisał:
A ty liczysz, że twoja, kacza partia na to miejsce zyska? Precz z pisuarem, oprecz z pisuarem w Lublinie i w Polsce!!!!!!!!!!!!
A ty CYCU chyba jesteś procencie z fotoradarów, ale innym się to nie POdoba,więc PRECZ Z KOMUNĄ. !!!!!! POLACY nie chcą CYCU takiego monitoringu w całym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi z marginesu oni się panicznie boją.Im najlepiej jest karać normalnych ludzi,i to zaocznie, np.wkładając mandat za wycieraczkę samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszczuch napisał:
No i brudasy będą miały lżej, będzie można zaparkować na środku trawnika, będzie można załatwić się pod Bramą,.... Będzie lżej brudasom i szczylom
Jak masz możliwość to ustal proszę,ile i czy w ogóle kiedykolwiek i jakikolwiek wystawili komuś mandat za szczanie w bramie ????? jak ognia unikają wchodzenia w bramy żeby czasem nie dostać z dymki. Pasożyty na ludzkich organizmach. Oni są tylko od fotoradarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak to jednak taka szuja.. Szczuje temu ktory mu sie narazil, czyli wszyscy tutaj pianiacze/przeciwnicy sm zapewne mieli jakis zatarg z ww sluzbami, w postaci mandatu, badz mandatów i skutek mamy jaki mamy, wylewamy swe zale. Az tak wam przeszkadza pilnowanie porzadku, chocby ten porzadek dotyczyl tylko ruchu samochodowego? Zalosni jestescie myslac ze jak zlikwiduje sie sm to bedziecie mogli bezkarnie parkowac gdzie popadnie, smiecic i uzywac alkoholu w miejscach publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie lubie Palikota i jego gwardzistów tak w tym przypadku popieram ideę rozwiazania straży miejskiej! Ta formacja nie spełnia swego zadania i powinna odejść do lamusa. Kilka lat temu zadzwonilem w pewnej sparwie do SM . Tam dyzurny odesłał mnie do policji. Zadzwoniłem do policji odeslali mnie do SM. Paranoja . Minęło 10 lat i nic w tejh materii się nie zmieniło. Zarówno policja jak i SM nie chcą załatwiać spraw trudnych. Lepiej założyć blokady na koła, lepiej ustawić radar w śmietniku to łatwe i szybkie . A zająć się brudem , właścicielami srających psów i kotów to już wielka sztuka! Zobaczcie jak wygląda parking przy Biedronce na Zamojskiej! Tylko mi nie mówcie że to teren prywatny i SM nie ma nic do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polak to jednak taka szuja.. Szczuje temu ktory mu sie narazil, czyli wszyscy tutaj pianiacze/przeciwnicy sm zapewne mieli jakis zatarg z ww sluzbami, w postaci mandatu, badz mandatów i skutek mamy jaki mamy, wylewamy swe zale. Az tak wam przeszkadza pilnowanie porzadku, chocby ten porzadek dotyczyl tylko ruchu samochodowego? Zalosni jestescie myslac ze jak zlikwiduje sie sm to bedziecie mogli bezkarnie parkowac gdzie popadnie, smiecic i uzywac alkoholu w miejscach publicznych.
Strasznie jesteś namolny człowieku,przejdż chociaż raz po targowiskach,czy innych bazarach,zobacz jak kwitnie handel papierosami,czy lewym alkoholem,zwróć uwagę na ich reakcję czy zachowanie.Kompletnie nie robią nic, no ale mając odpowiednią BUŁE z tego tytułu tez by każdy inny nic nie robił.Jesteś ogromną szują i hipokrytą.Gnać tych nierobów i nieudaczników utrzymywanych z pieniędzy naszych podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamościu przydałaby się taka inicjatywa, jak trzeba nie widać strazy miejskiej. Czasami przejadą się samochodem po mieście, przypilnują tysiąca latarni w okolicach parku, wypiszą kilka mandatów i przypilnują włości pana prezydenta: starówki. Natomiast policjantów widzimy codziennie, o kazdej porze dnia i nocy w całym miescie, pieszo, w samochodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jon napisał:
Strasznie jesteś namolny człowieku,przejdż chociaż raz po targowiskach,czy innych bazarach,zobacz jak kwitnie handel papierosami,czy lewym alkoholem,zwróć uwagę na ich reakcję czy zachowanie.Kompletnie nie robią nic, no ale mając odpowiednią BUŁE z tego tytułu tez by każdy inny nic nie robił.Jesteś ogromną szują i hipokrytą.Gnać tych nierobów i nieudaczników utrzymywanych z pieniędzy naszych podatników.
hipoktyta? ty chyba nie znasz takiego slowa hipoktyta uderz w stol a nozyce sie odezwa, haha widac zabolal cie moj post (widocznie tak bardzo cie dotyczyl) i musiales upuscic swojego jadu, swoja droga policja rowniez nie robi nic z papierosami, spirytusem itp wg twojego mozdzka rowniez rozwiazac pajacu jeden? haha co za de.bil, widac niedojda zyciowa jestes skoro wszystko ci przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, zlikwidujmy. Później pan Palikot rozpocznie akcję przeciwko policji, a zwłaszcza drogówce, także przeciw ITD - i znowu tysiące podpisów zbierze, myślę że nawet sporo więcej niż teraz, bo ci nadepnęli na odcisk znacznie większej liczbie swołoczy panoszącej się na jezdniach... Tak się zastanawiam - czy ten facet WIE, co CZYNI? Bo że ludzie podpiszą - to jasne, nie do takich głupot tłum daje się namówić, wiadomo - tłum rozumu nie posiada... a tu taka okazja... A przecież tu, wielu podpisującym chodzi o - hulaj dusza, diabła nie ma, o nic innego... od dawna wiadomo, że w wielu przypadkach sama widoczna OBECNOŚĆ sił porządkowych uspokaja co chętniejszych bandziorków... a pan Palikot w swoim cynizmie jest gotów nawet i tych bandziorków, samego diabła poprzeć, aby tylko trochę popularności politycznej zyskać. Ta popularnośc i tak będzie dużo za niska, aby władzuchne choćby za ogon złapać - ale co szkód narobi, to narobi... Wiecie? Jeszcze mocno pożałujecie takich akcji... chyba że prezydent i rada miejska pójdą po rozum do głowy i utworzą policję municypalną z szerszymi uprawnieniami (nie wiem, co tam prawo na ten temat mówi) - oby. Z drugiej strony? Właściwie to prezydent mógłby zlikwidować tą straż miejską, niczego w zamian nie proponując. Wszak "vox populi - vox dei", mamy "demokrację", więc cóż innego mu pozostaje... a że ta "populi" za jakiś czas tym "vox-em" wyć będzie o zlikwidowanie rozkwitającego znowu swobodniej bandytyzmu na ulicach? A niech sobie wyje. Że co, że policja jest, więc po co straż miejska? A przecież ta policja, z jej obecnym dofinansowaniem jest totalnie niewydolna w sprawach mniejszego kalibru, czyli właśnie takich drobnych bandziorków ulicznych... a ponieważ to dofinansowanie ustawowo nie leży w gestii władz miejskich, to te są - bezradne, nawet gdyby miały pieniądze, nie poprawią sytuacji. Zatem, podpisujący - wylewacie dziecko z kąpielą. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ość napisał:
No dobrze, zlikwidujmy. Później pan Palikot rozpocznie akcję przeciwko policji, a zwłaszcza drogówce, także przeciw ITD - i znowu tysiące podpisów zbierze, myślę że nawet sporo więcej niż teraz, bo ci nadepnęli na odcisk znacznie większej liczbie swołoczy panoszącej się na jezdniach... Tak się zastanawiam - czy ten facet WIE, co CZYNI? Bo że ludzie podpiszą - to jasne, nie do takich głupot tłum daje się namówić, wiadomo - tłum rozumu nie posiada... a tu taka okazja... A przecież tu, wielu podpisującym chodzi o - hulaj dusza, diabła nie ma, o nic innego... od dawna wiadomo, że w wielu przypadkach sama widoczna OBECNOŚĆ sił porządkowych uspokaja co chętniejszych bandziorków... a pan Palikot w swoim cynizmie jest gotów nawet i tych bandziorków, samego diabła poprzeć, aby tylko trochę popularności politycznej zyskać. Ta popularnośc i tak będzie dużo za niska, aby władzuchne choćby za ogon złapać - ale co szkód narobi, to narobi... Wiecie? Jeszcze mocno pożałujecie takich akcji... chyba że prezydent i rada miejska pójdą po rozum do głowy i utworzą policję municypalną z szerszymi uprawnieniami (nie wiem, co tam prawo na ten temat mówi) - oby. Z drugiej strony? Właściwie to prezydent mógłby zlikwidować tą straż miejską, niczego w zamian nie proponując. Wszak "vox populi - vox dei", mamy "demokrację", więc cóż innego mu pozostaje... a że ta "populi" za jakiś czas tym "vox-em" wyć będzie o zlikwidowanie rozkwitającego znowu swobodniej bandytyzmu na ulicach? A niech sobie wyje. Że co, że policja jest, więc po co straż miejska? A przecież ta policja, z jej obecnym dofinansowaniem jest totalnie niewydolna w sprawach mniejszego kalibru, czyli właśnie takich drobnych bandziorków ulicznych... a ponieważ to dofinansowanie ustawowo nie leży w gestii władz miejskich, to te są - bezradne, nawet gdyby miały pieniądze, nie poprawią sytuacji. Zatem, podpisujący - wylewacie dziecko z kąpielą. Powodzenia.
Pierdu,pierdu,człowieku gdzie ty orbitujesz ????? obowiązki straży przejmie CBA,CBŚ,WSI.SG,WP. ITD.SL,ABW itp, mają g.ó.w.n.o do roboty,a żryć im trzeba dać,z czego na to brać ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pierdu,pierdu,człowieku gdzie ty orbitujesz ????? obowiązki straży przejmie CBA,CBŚ,WSI.SG,WP. ITD.SL,ABW itp, mają g.ó.w.n.o do roboty,a żryć im trzeba dać,z czego na to brać ????
No, jakże nie maja nic do roboty? A sprawa - o, chocby doktora "G" - tak bardzo chwalona głosem ludu, podnoszona jako przykład PRAWORZĄDNEGO dziąłania państwa - to co? Gdyby chodzili po ulicach i pilnowali narybku bandyckiego po osiedlach (na jezdniach) - to kto by "łapał" takie TUZY, jak ten doktor? Zresztą aż tak dużo ich nie jest, żeby byle miasto, zwane Lublinem, na każdej ulicy, skwerku itp - obstawili... (tych ze straży też zresztą za mało... choć lepszy rydz jak nic) takie miasta muszą radzić sobie same. A tak nawiasem - ty podpisałeś? Bo ze sposobu wypowiedzi wnioskuję, że chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ość napisał:
No, jakże nie maja nic do roboty? A sprawa - o, chocby doktora "G" - tak bardzo chwalona głosem ludu, podnoszona jako przykład PRAWORZĄDNEGO dziąłania państwa - to co? Gdyby chodzili po ulicach i pilnowali narybku bandyckiego po osiedlach (na jezdniach) - to kto by "łapał" takie TUZY, jak ten doktor? Zresztą aż tak dużo ich nie jest, żeby byle miasto, zwane Lublinem, na każdej ulicy, skwerku itp - obstawili... (tych ze straży też zresztą za mało... choć lepszy rydz jak nic) takie miasta muszą radzić sobie same. A tak nawiasem - ty podpisałeś? Bo ze sposobu wypowiedzi wnioskuję, że chyba...
Nic bardziej mylnego,ale ja też jestem za likwidacją,chociaż styku nigdy z nimi nie miałam, uważam jednocześnie że za dużo tych służb i pasożytów jak na tak mały kraj.Handel lewymi papierosami i alkoholem u nas na targu i nie tylko kwitnie w najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet psich kup nie zbierają !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic bardziej mylnego,ale ja też jestem za likwidacją,chociaż styku nigdy z nimi nie miałam, uważam jednocześnie że za dużo tych służb i pasożytów jak na tak mały kraj.Handel lewymi papierosami i alkoholem u nas na targu i nie tylko kwitnie w najlepsze.
O które "służby" chodzi? Czy akurat straż miejska - jaka by ona nie była, ale JEST, jednak pomimo wszystko coś tam robi (akurat co do handlu na targach niewiele może, brak uprawnień, więc nic dziwnego, że handlujący ich ignorują - ale kiedy służby celne się pojawiają - o, to juz inna bajaka) - do tych służb należy? To co, zlikwidujemy - i co dalej? Własnie o to CO DALEJ mnie cały czas chodzi. Co, mieszkańcy sami przypilnują porzadku tu i tam? Sami bedą nakładac mandaty np. łamiącym przepisy kierowcom? Bo że jednak działają, choć nazbyt mało (a to wynika w głównej mierze z innych przyczyn, nie z lenistwa akurat) - sam widziałem, bo dzwoniłem do straży, kiedy jakaś swołocz zrobiła sobie parking z trawnika na moim osiedlu. Oberwał manat, za dwa dni przyjechali i wlepili następny - i tenże oprzytomniał... policja niewiele tu mogła, bo to teren osiedla... takie prawo ponoć. Powtarzam - lepszy rydz jak nic. Nie musi to być straz miejska, może byc np. policja municypalna, z szerszymi uprawnieniami, ale COŚ MUSI BYĆ. Bo tam, gdzie kota nie ma - myszy i szczury harcują i dżumę roznoszą. Policja NIE DA sobie rady z takimi drobnymi (acz uciążliwymi) sprawami, bo jej za mało, za biedna, mają grubsze sprawy, kryminalne już, poza tym miastu nie wolno jej dofinansować... to co, puścic na żywioł? Zatem powtórzę moje pytanie, którego nikt tu nie zadał: CO DALEJ? A może, zamiast likwidować - zreformować? Zmienić szefowstwo, paru pracowników, zmienic im warunki pracy (SOLIDNE UBEZPIECZENIA, bez oszukaństwa, NA WYPADEK ODNIESIENIA OBRAZEŃ i NAWET - jeżeli okażą się trwałe - RENTĘ! - zabezpieczyć im dalszą egzystencję przez czas leczenia, rechabilitacji, bo przecież w takiej robocie różnie bywa... zapenić SZKOLENIA, stałe treningi obrony własnej czy umiejetności interwencji, zapewnic odpowiedni sprzęt) zmienic statut, dodac uprawnień (i finansu ewentualnie, o ile okaże się, że trzeba) - i poczekac na wyniki? Bo najłatwiej - krytykować, zlikwidować. I już, problem z głowy. Ale - czy na pewno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S.M jest stosunkowo nowym tworem w historii POLSKI,przedtem tego nie było i jakoś z tym bezpieczeństwem było w naszym kraju. Nie mam odczucia,a też żadne statystyki nie wskazują na to aby powstanie SM przyczyniło się w jakikolwiek sposób do bezpieczeństwa i porządku w naszym kraju.Niestety,przynajmniej ostatnio SM kojarzy się tylko z blokadami na koła,czy z fotoradarami,a to nijak się ma do podniesienia naszego bezpieczeństwa,zarazem koszty utrzymania takiej służby też są znaczące, tym bardziej w obecnej sytuacji naszego kraju.Potrafiono likwidować stocznie,kopalnie czy inne zakłady pracy przynoszące jakiś określony dochód narodowy i dający Polakom pracę.Na tle tego strasznie blado wygląda SM,chyba że przyjmiemy to za dobrą monetę iż to co jest tzw. WYPRACOWANE z fotoradarów pracuje i powiększa dochód narodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyp...c tych darmozjadów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
S.M jest stosunkowo nowym tworem w historii POLSKI,przedtem tego nie było i jakoś z tym bezpieczeństwem było w naszym kraju. Nie mam odczucia,a też żadne statystyki nie wskazują na to aby powstanie SM przyczyniło się w jakikolwiek sposób do bezpieczeństwa i porządku w naszym kraju.Niestety,przynajmniej ostatnio SM kojarzy się tylko z blokadami na koła,czy z fotoradarami,a to nijak się ma do podniesienia naszego bezpieczeństwa,zarazem koszty utrzymania takiej służby też są znaczące, tym bardziej w obecnej sytuacji naszego kraju.Potrafiono likwidować stocznie,kopalnie czy inne zakłady pracy przynoszące jakiś określony dochód narodowy i dający Polakom pracę.Na tle tego strasznie blado wygląda SM,chyba że przyjmiemy to za dobrą monetę iż to co jest tzw. WYPRACOWANE z fotoradarów pracuje i powiększa dochód narodowy.
A nie pomyślałes, że, jeżeli te fotoradary choć kilku domorosłych rajdowców powstrzymały od uprawiania wyscigów formuły pierwszej na jezdniach swoimi złomami i zabicia kolejnego przechodnia - to już warto? Jeżeli kilka tych blokad na kołach nauczyło paru buraków, że nie wszędzie im wolno postawić swojego blachosmroda - to też warto? Chcesz powrotu samowolki na ulicach? Wolności sie zachciewa - wolności rozumianej jako zezwolenie do czynienia czego się chce - bo tak mnie jest wygodnie, bo ja tak chcę i mam gdzies innych? Czyli powrotu dziczy... Na to wygląda. I, widzę coraz wyraźniej, to nas czeka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska jest dobra, ale w takim zakresie uprawnień, jak została początkowo powołana. To znaczy mają sprawdzać porządki na posesjach, wlepiać mandaty za nieodśnieżone chodniki przed posesjami, gonić mandatami handlarzy sirytusem i papierosami pod zamkiem. I patrole z buta a nie d.... wsadzą w skodzinę i jeżdżą bez darma racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od tygodni dzwonie i pisze, żeby przyjechali na osiedle krasińskiego zrobić porządek z psami i ich właścicielami - wszystko obsrane, psy biegają luzem ich to nic nie obchodzi - wolą fotoradary stawiać - wieć mam nadzieję, że niedługo ustawią się w kolejce do URZĘDU PRACY po ziasiłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...