Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tysiące osób na marszu życia w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez er, 3 czerwca 2012 r. o 19:01 Powrót do artykułu
48 zdjęc z marszu.Jakby obama przjechał do lublina to by tyle nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż miło popatrzeć że jest tyle mądrych osób. potrafiących odróznić dobro od złego. zabieg od morderstwa z premedytacją, niestety jedyna słuszna stacja tvn (moze przeoczyłe?) nie poświęciła tem uwagi, a o pedałach i innych chorych osobach widziałem reportaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aborcja i eutanazja winna być prawnie dostępna, kiedy mamy zapier***ać do 67 lat, ciekawie kogo nim nakarmicie albo uzdrowicie, to totalna głupota maszerować, szkoda fleków, do naszych rządzących i tak żaden marsz nie dociera, trzeba rozpier***ić z pół warszawy, to może by się zastanowili co robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę, żeby nie babcia i dziadek toby te dzieci nie miały na chleb, widać z tych plakatów, dziękują babci i dziadziowi za życie, chociaż nie dziadek i babcia ich "zrobili", także babcie i dziadki, zapieprzać teraz do 67 lat i utrzymywać wnuki, bo ich rodzice robią kolejne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam zapierddo 67 lat napisał:
aborcja i eutanazja winna być prawnie dostępna, kiedy mamy zapier***ać do 67 lat, ciekawie kogo nim nakarmicie albo uzdrowicie, to totalna głupota maszerować, szkoda fleków, do naszych rządzących i tak żaden marsz nie dociera, trzeba rozpier***ić z pół warszawy, to może by się zastanowili co robią
Ogarni się nieco, bo pitolisz jak potłuczony. O aborcję i niedługo pewnie jeszcze o eutanazję, to walczy ruch paligłupa. A to że musisz ryć do 67 roku życia zawdzieczasz min. palikotowcom, albo też sobie (przypomnij sobie ostatnie wybory). Wczoraj przez Warszawę maszerowali zboczeńcy razem z lewackimi politykami i też chyba nikt z tego powodu nie stał się zdrowszy albo bardziej syty. A jak mówisz , że "trzeba rozpier***ić z pół warszawy..." to daj przykład i spróbuj rozp...ić chociaż z pół kamienicy ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z solidarnością, oszukała nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach widać jaka była średnia wieku 'maszerujących'.. Ciekawa rzecz - kobiety po menopauzie trzymają transparent 'solidarni z dziećmi poczętymi', Potem, jadąc komunikacją miejską matrony takie, jak te na zdjęciu wyzywają kobietę w ciąży od ku*wy, wykrzykując że "się puściła i teraz ma". Interesujące jest to nasze małe, lubelskie piekiełko. BTW, zawsze mnie zastanawiał fakt, że katoliccy konserwatyści roszczą sobie prawo do ingerowania w życie prywatne i, za przeproszeniem 'dupy' innych obywateli Polski - państwa ŚWIECKIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na marszu - 90% uczestników to młode małżeństwa z dziećmi, a oglądając galerię mam wrażenie że były same mochery... czyżby mała manipulacja, czy tylko przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey polaczky polaczky, głosowały polaczky na tusków i palikotów, teraz się polaczky wściekają, krzywa Gaussa pokazuje że większość populacji to idioci, bando imbecyli która głosowała na tusków i innych zlewaczałych poparańców, harujcie do usranej śmierci, żyjcie bez wartościowym, plugawym życiem, ale zostawcie tych ludzi w spokoju, czemu gryźecie kundle, zazdrościcie? A jeśli nie to po co w ogóle te zbędne komentarze! Narnijskie karły ile czasu Wam trzeba aby zrozumieć że lewactwo i odwrót od wiary w Boga w historii świata zawsze miał katastrofalne skutki. Hey polaczky polaczky
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie te tysiące? nawet setek ciężko doliczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z postem Jana. Ludzi starszych było niewiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam ,że ludzi było mnóstwo! szkoda ,że żaden z fotoreporterów nie postarał się o zdjęcie z góry -wtedy byłoby dokładnie widać ten tłum który tam faktycznie był! Jestem za życiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jak widać po komentarzach Marsz przyciąga skrajnych idiotów i frustratów. Fajna idea, ale jak mam iść noga w nogę z takimi, nie - dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam, ale zdjęć do końca nie obejrzałam. Ale lepiej ogłosić manipulację prasową. Starszych ludzi nie powinno się na takich imprezach fotografować, mimo, że byli, tak? A może nie powinni przychodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Naprawdę jestem mocno zbudowany postawą tych ludzi. Ich radość i nadzieja udziela się oglądającym zdjęcia. Oby następne marsze gromadziły jeszcze więcej ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten spęd to a czym był?spędzono was w obronie życia? czyżby ktoś wam tre życie odbierał? Na zdjęc iach widż klechjów i zakonnice, czy one dają życie czy ich nasienie się marnuje bezpowrotnie? Spęd jakich wiele ostatnio w głupkoweatym kraju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyk napisał:
. Oby następne marsze gromadziły jeszcze więcej ludzi.
idźta wszystkie na spęd następnym razem, tylko o drobvnych na tace nie zapomnijta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anastazja napisał:
a ten spęd to a czym był?spędzono was w obronie życia? czyżby ktoś wam tre życie odbierał? Na zdjęc iach widż klechjów i zakonnice, czy one dają życie czy ich nasienie się marnuje bezpowrotnie? Spęd jakich wiele ostatnio w głupkoweatym kraju....
To po grzyba przyjechałaś do tego "głupkoweago" kraju. Sądząc po twoich brakach w podstawowych zasadach polskiej pisowni śmiem twierdzić, że albo jesteś analfabetką, albo przybłędą. Nikt cię tu nie trzyma. Wracaj do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Byłem na marszu - 90% uczestników to młode małżeństwa z dziećmi, a oglądając galerię mam wrażenie że były same mochery... czyżby mała manipulacja, czy tylko przypadek?
Ja też widziałem, 70% to mocherowe taliby a 20% to czarne znajduchy wśród których jast najwięcej pedałów i innych zboczeńców, jak piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też napisał:
Ja też widziałem, 70% to mocherowe taliby a 20% to czarne znajduchy wśród których jast najwięcej pedałów i innych zboczeńców, jak piszecie.
JUDE ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...