Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Droższe bilety wejdą do sprzedaży dopiero z początkiem kwietnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miech ztm postawi przy kazdym przystanku kiosk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE!! Proponuję przejechać się linią 40 w godzinach porannych. Na przystanku na ulicy Nadbystrzyckiej (koło ronda JPII) grupa leni ustawia się codziennie w kolejce do okienka kierowcy. Pogonić tą swołocz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba myśląca jest w stanie przewidzieć że będzie jechała pojazdem MPK i że trzeba mieć w zapasie bilet. Jak nie chce się pomyśleć , to niech zapłaci komórką, a jak nie ma komórki to niech jedzie taksówka albo ryzykuje złapanie przez kanarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyć z tym opóźnianiem przejazdu przez studentów - tak przez studentów bo często jeżdżąc MPK słyszy się: STUDENCKI!!! (słowa proszę nie uświadczysz od tej przyszłej elity narodu). Albo sprzedaż tylko w godz: 18.00-6.30 albo z dopłatą. PS. Zawsze można kupić kilka na zapas - nie jest to gigantyczny wydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprowadzić dopłaty do biletów u kierowcy jak najszybciej...wiele razy spoźnilam sie na przesiadkowy autobus przez tych co rano kupuja u kierowcy bilety...tak nie mozna robic i karać Bogu ducha winnych pasażerów którzy mają nastepny autobus o określonej porze!!!! skończmy z tym kupowaniem u kierowcy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józia napisał:
wprowadzić dopłaty do biletów u kierowcy jak najszybciej...wiele razy spoźnilam sie na przesiadkowy autobus przez tych co rano kupuja u kierowcy bilety...tak nie mozna robic i karać Bogu ducha winnych pasażerów którzy mają nastepny autobus o określonej porze!!!! skończmy z tym kupowaniem u kierowcy !!!!
Podobnie jak na PKS na Podzamczu w stronę miasta - godz. 15 albo 16, stoi autko, jest kiosk i dalej jeszcze Kolporter na odcinku może 20 metrów. A i tak zwykle potrafię naliczyć około 10 osób średnio, które to kupują bilety u kierowcy. Dramat, niech to się szybko zakończy nareszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to wcale nie przeszkadza. Problem stwarzają tylko starzy kierowcy, którym nie chce się już pracować. Ludzie! Przecież mamy prowizję ze sprzedaży biletów! Mnie wychodzi średnio 200 zł miesięcznie a to przy poborach rzędu 1700 zł netto jest dobrym dodatkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca mpk napisał:
A mnie to wcale nie przeszkadza. Problem stwarzają tylko starzy kierowcy, którym nie chce się już pracować. Ludzie! Przecież mamy prowizję ze sprzedaży biletów! Mnie wychodzi średnio 200 zł miesięcznie a to przy poborach rzędu 1700 zł netto jest dobrym dodatkiem.
I wszystko w tym temacie! . ZTM chce podnieść zyski - nic więcej. A aby kolejki do okienka kierowcy zlikwidować wystarczy zainstalować automaty z biletami. Czy to trudne? Nie, ale wymaga inwestycji. Niewielkiej, ale jednak. Zarządowi trudno jednak jakąkolwiek kasę wydać, bo na premie dla siebie nie starczy... . Albo sposób "lwowski". Dać pracę ludziom - w każdym autobusie sprzedawca (jednocześnie kontroler) biletów. Skoro opłaca się handlować biletami emerytom z samochodów przy niektórych przystankach, to i tu chętnych do pracy nie zabraknie. I praca dla ludzi będzie, i wpływ ze sprzedaży biletów wzrośnie bo nikt na gapę się już nie załapie. Proste? Proste, tylko trzeba chcieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taras napisał:
I wszystko w tym temacie! . ZTM chce podnieść zyski - nic więcej. A aby kolejki do okienka kierowcy zlikwidować wystarczy zainstalować automaty z biletami. Czy to trudne? Nie, ale wymaga inwestycji. Niewielkiej, ale jednak. Zarządowi trudno jednak jakąkolwiek kasę wydać, bo na premie dla siebie nie starczy... . Albo sposób "lwowski". Dać pracę ludziom - w każdym autobusie sprzedawca (jednocześnie kontroler) biletów. Skoro opłaca się handlować biletami emerytom z samochodów przy niektórych przystankach, to i tu chętnych do pracy nie zabraknie. I praca dla ludzi będzie, i wpływ ze sprzedaży biletów wzrośnie bo nikt na gapę się już nie załapie. Proste? Proste, tylko trzeba chcieć...
Dokładnie! Wreszcie jakiś normalny głos! Klient ma mieć wybór, gdzie kupuje bilet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram ZTM krew mnie zalewa jak widzę kolejkę po zakup biletu u kierowcy. Chwilę wcześniej cała ta kolejka stała obok kiosku i nawet nie myślała o tym, żeby kupić bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...klient ma mieć wybór" - ty weź sie człowieku opanuj. Zawód kierowcy nie polega na sprzedaży biletów, rozumiem jeszcze że czasem coś wypadnie, nie ma jak po prostu zdarza się, ale nie rozumiem sytuacji gdy stoi ktoś na przystanku 10, 15, 20 minut i nie pójdzie 10 metrów do kiosku tylko potem czekaj, podniesienie cen biletów tylko wyeliminuje idiotów którym się nie chce. A co do automatów w autobusach - przecież już były kilka razy jechałem takim i niestety w większości przypadków jedyną rzeczą do której były wykorzystywane to opieranie się o nie (w razie jak by ktoś chciał zargumentować że nie wiedzieli o nich to na szybie kabiny kierowcy była naklejka że autobus jest w takie coś wyposażony) , no bo po co się męczyć jak kierowca ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jeszcze podniesc ceny biletow nawet na korzysc kierowcy skonczyc z tym BALAGANEM tylko noca mozna usprawiedliwic ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taras napisał:
Albo sposób "lwowski". Dać pracę ludziom - w każdym autobusie sprzedawca (jednocześnie kontroler) biletów. Skoro opłaca się handlować biletami emerytom z samochodów przy niektórych przystankach, to i tu chętnych do pracy nie zabraknie. I praca dla ludzi będzie, i wpływ ze sprzedaży biletów wzrośnie bo nikt na gapę się już nie załapie. Proste? Proste, tylko trzeba chcieć...
Jesteś mocno nie na czasie. Obługe konduktorską w Lwowie zniesiono na przełomie 2008/2009. Jednak bilet na elektrotransport tam kosztuje w przeliczeniu na nasze, jakieś 60gr. Ten normalny. A mówią że Lublin to juz ukraina, a ceny polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Feeee! A kto by chciał jeździć komunikacja miejską???? Brudno ciasno,smród w środku!!! I o punktualności tylko pomarzyć można.Żeby tanio chociaż było..... Wole jeździć swoim autkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janis napisał:
Jesteś mocno nie na czasie. Obługe konduktorską w Lwowie zniesiono na przełomie 2008/2009. Jednak bilet na elektrotransport tam kosztuje w przeliczeniu na nasze, jakieś 60gr. Ten normalny. A mówią że Lublin to juz ukraina, a ceny polskie.
A szkoda, bo to fajne rozwiązanie było. Może nie nowoczesne, ale skuteczne i, hm... ludzkie. To je też na czasie nie jestem. Bywałam we Lwowie często i podobało mi się to rozwiązanie. Myślałam, że nadal funkcjonuje. Pomysł z automatami ciekawy. Gdyby kierowca biletów nie sprzedawał, ale byłby automat w autobusie, to problemów by moim zdaniem nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast budować w centrum parkingi (podziemne, piętrowe, jakiekolwiek) to cały obszar zamienią w płatną strefę. Wtedy bezkarnie podniosą ceny biletów na 3, 4 albo i 5zł/szt. Ludzie i tak nie będą mieli wyjścia. Biznesik jak się patrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOZE WKONCU PRZESTANIECIE ROBIC ŁASKE ZE PARCUJECIE WKONCU ZA NASZE PIENIADZE !!!!!!!!!!!!!!! NIE DOSC ZE CHASTWO ZERO KULTURY OSOBISTEJ TO JESZCZE UTRUDNIAJCIE WSZYSTKIM ZYCIE TAK TRZYMAC!!!!MAM NADZIEJE ZE WKONCU ZNAJDZIE SUE KTOS MADY KTO BEDZI EUMIAL ZROBIC Z TYM POZADEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko, nawet w Londynie mozna kupic bilet u kierowcy i nikt tam sie nie wkurza, a u nas jak zwykle Ciemnogrod jakis. Ciekawe co mam zrobic, jak przyjde rano, nie ma zapasowych biletow a kiosk jest chwilowo nieczynny, co czesto sie zdarza na mniejszych osiedlach. Madrale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze inwestycja w automaty z biletami, w innych miastach dobrze sie sprawdzaja, mnie bardzo podoba sie takie rozwiazanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...