Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uchodźcy nadal żyją bez wody i kanalizacji

Utworzony przez MUCHOZOL, 1 września 2008 r. o 21:21 Powrót do artykułu
ch*** MNIE TO OBCHODZI WYpier***AC Z POLSKI BRUDASY!!! LUDZIE TO INNA NACJA ONI NIGDY NIE POSZANUJA TEGO ZE ICH POLSKA WZIELA POD SKRZYDLA! NIE SZANUJA NASZEGO PRAWA! NIE UMIEJA ZYC W NASZEJ KULTURZE! WIEC W.......Z PL TO KRAJ DLA NAS POLAKOW!
Ostatnio edytowany 2 września 2008 r. o 08:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostro ale masz racje Muchozol jestem z Niemiec pod Lublinem i moje dzieci chodza do szkoły tam podstawowej i to co ta chołota z Leonowa z osrodka wyprawia to sie w glowie nie miesci! nie potrafia normalnie zalatawiac konfliktow jak tylko biciem,chodza na lekcje kiedy chca o chigienie to juz nie wspomne..same z nimi problemy a co z naszymi dziecmi? Ciekaw jestem kto Wujtowi pozwolil robic w leonowie osrodek dla uchodzcow?!!! niedawno zoltaczka o ktorej bylo glosno! i po co Oni nam potrzebni? Wiem wojna,przesladowanie itd.a le prawda jest taka ze Oni sami mowia ze Pl to tylko kraj tranzytowy dla nich i tak wyjada dalej na zachod!.A z czyich pieniedzy te darmozjady sie utrzymuja? niech kazdy sobie odpowie! ps.ach z Gruzja to AZ SIE NOZ OTWIERAco Kaczynski wyprawia...Prezydencie Pl a co z twiom narodem? a co z interesami POLSKI? to sie nie liczy? wazne tylko aby sie pokazc na arenie miedzynarodowej? a to ze Rosja wprowadzi sankcje gospodarcze to nie wazne? Zgroza!!!! PAMIETAJMy im to przy wyborach najblizszych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Apeluję gorąco do tych spośród was, którzy mogą okazać chrześcijańskie miłosierdzie i przyjąć do wolnego mieszkania naszych braci - muzułmańskich uchodźców z Czeczenii” - pisze w apelu metropolita lubelski. To nie do owiec trzeba apelować o miłosierdzie a do hołubionej przez Episkopat i Kurię Lubelską a nieodpowiedzialnej władzy. W żadnym państwie w którym nasi rodacy byli uchodźcami nikt nie musiał apelować do społeczeństwa bo to jest odpowiedzialność instytucji państwowych i samorządowych!!! Konwencja dotycząca statusu uchodźców sporządzona w Genewie dnia 28 lipca 1951 r nakłada na państwo: 1. Umawiające się Państwa zobowiązują się do współpracy z Urzędem Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców lub z każdą inną agencją Narodów Zjednoczonych, która może go zastąpić w pełnieniu jego funkcji, a w szczególności dla ułatwienia jego obowiązku nadzorowania stosowania postanowień niniejszej Konwencji. Albo jest się uchodźcą i podlega stosownym regulacjom i opiece państwa pobytowego albo gastarbajterem i wtedy samemu ponosi się koszty pobytu , zamieszkania i życia w kraju pobytu. Nie znam przypadku żeby nasi rodacy mogli wogóle myśleć o pobycie i życiu poza ośrodkami dla uchodźców. W Polsce mało, że państwo uchyla się od swoich konstytucyjnych i międzynarodowych obowiązków to jeszcze osoba publiczna próbuje rozwiązywać nabrzmiałe problemy uchodźców poza ustwowymi i poza zdroworozsądkowymi pomysłami na wyręczanie organów państwowych. I pomyśleć, że w takich Niemczech urzędnicy państwowi sami wychodzili i wychodzą z inicjatywa udzielania azylu politycznego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...