Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Buractwu powinni zabierać prawo jazdy i kierować tę swołocz na badania psychiatryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy dwóch innych pojazdów, podziękujci tej kobieci, bo gdyby nie ona napewno nie skończyło by się u was na pouczeniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mogła zabić .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to była policja to pewnie by się skończyło na pouczeniu ale nie przy straży miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moglo ale napewno by sie tak nie zakonczylo, skoro moga juz wlepiac mandaty to po co beda sie rozdrabniali na pouczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komendant gogol powinien wystąpić o medal za odwagę dla nieroba, od kiedy to oni tacy wyrywni. Przyjechali pooglądać bieg sołtysa żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnych miastach zle zaparkowane samochody laduje sie na lawete i proceder nielegalnie parkujacych jest znikomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, dobry kabarecik. Ciekawe ile w tym wszystkim prawdy. A ile zostało dodane od siebie, i widać życzliwy obywatel co podesłał zdjęcie też się znalazł. Każdy wie jak zachowują się niektórzy strażnicy nie ujmując przy tym "kultularnym kierowcom". Może jedno i drugie w końcu trafiło na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fabian napisał:
komendant gogol powinien wystąpić o medal za odwagę dla nieroba, od kiedy to oni tacy wyrywni. Przyjechali pooglądać bieg sołtysa żuka.
Widze ze kolejny burak parkingowy dal glos. Komentarz na poziomie mentalnego wiesniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to rozumieć Mam? Dwóch kierowców dostało upomnienia a na trzeciego czekają? -Poco oni na niego czekają zimno jest zmarzną a jeżeli w samochodzie czekają to dużo paliwa stracą na ogrzanie siebie i auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Jak to rozumieć Mam? Dwóch kierowców dostało upomnienia a na trzeciego czekają? -Poco oni na niego czekają zimno jest zmarzną a jeżeli w samochodzie czekają to dużo paliwa stracą na ogrzanie siebie i auta.
Za wycieraczką zostawiane są wezwania do komendy Straży Miejskiej, a nie mandaty... Właśnie w ten sposób na niego czekają. Chciałeś być zabawny, a wyszedłeś na durnia PS: Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak znaki interpunkcyjne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciekała bo kosztowałoby ją to ok 900 zł, mandandat-500zł + wezwanie pojazdu do odholowania z zarządu dróg ok. 400zł . zawsze tak robią (sm daje im zrobic w ten sposób- umowa) nawet jak wyjdziecie tylko po bilet do parkomatu zdążą juz zawiadomić pojazd do odholowania. pewnie sm wytoczy jej jeszcze sprawe cywilna o odszkodowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cofając uszkodziła mu bark? A co, strażnik klęczał za tym volvo czy volvo było ciężarówką? Czy obrazenia powstały na pewno przy tym zdarzeniu? Spodziewałbym się raczej obrażeń w obrębie nóg, brzucha a nie barku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Volvo? duża część właścicieli to cholerne buce którym wydaję się, że posiadając samochód tej marki są lepsi od innych kierowców jeżdżących innymi samochodami. Nie wiem, może tylko Ja jestem do nich uprzedzony ale widziałem już kilka razy jak ktoś z premedytacją łamał przepisy i było to zazwyczaj S40, moi znajomi również wspominają, że najgorzej jeżdżą ci z volvo. A co do tej konkretnej sprawy to dlaczego babsztylowi nie postawili jeszcze zarzutu o naruszenie nietykalnosci cielesnej funkcjonariusza publicznego? oraz narażenie go na kalectwo?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unikat napisał:
uciekała bo kosztowałoby ją to ok 900 zł, mandandat-500zł + wezwanie pojazdu do odholowania z zarządu dróg ok. 400zł . zawsze tak robią (sm daje im zrobic w ten sposób- umowa) nawet jak wyjdziecie tylko po bilet do parkomatu zdążą juz zawiadomić pojazd do odholowania. pewnie sm wytoczy jej jeszcze sprawe cywilna o odszkodowanie
Poblazanie buractwu parkingowemu jest nieuczciwe wzgledem tych kierowcow ktorzy parkuja zgodnie z przepisami i oplacaja bilet parkingowy. Jakos wiekszosc nie ma z tym problemu. Biletu parkingowego nie kupuje sie przez 5 min. to bardzo dlugi czas, wychodzisz na kolejnego cwaniaka ktory chce za darmo parkowac w centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny strażnik,oj jaki on biedny.Cofajac uszkodziła mu bark- on poczul ból,zabrała go karetka...Wzruszajaca historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolnienie musi byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuje tej konkretnej sytuacji natomiast wiem z mojej obserwacji, że im więcej jest na drogach luksusuwych aut to proporcjonalenie spada kultura kierowców. To jest żałosne -zapewnie ci kierowcy narzekają na bezpieczeństwo na drogach. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABBA napisał:
Nie komentuje tej konkretnej sytuacji natomiast wiem z mojej obserwacji, że im więcej jest na drogach luksusuwych aut to proporcjonalenie spada kultura kierowców. To jest żałosne -zapewnie ci kierowcy narzekają na bezpieczeństwo na drogach. Pozdrawiam
O tych limuzynach rządowych piszesz ??? Ja też tak uważam,buractwo i zbyt dużo chamstwa!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naruszenie nietykalnosci i czynna napaść oberwie sie tej pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...