Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak dla mnie to jakaś wariatka... @KAri Niech Ciebie potrąci jakiś samochód to zobaczymy czy Twoja historia kogoś wzruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opis zdarzenia dokonany przez SM, to typowe, pod publiczkę. Jakieś dwa lata lemu lubelscy policjanci mieli galę na KUL-u. Zastawili uliczki, chodniki, co tylko można było. Jaktoś nie zorientowany wezwał SM, nikogo nie ukarano, wszystko było w najlepszym porządku. Jakiś czs temu zrobiłem film jak samochód SM nie zatrzymał się przed znakiem "STOP", wysłałem meila z opisem gdzie to było, zdjęcie z bardzo widocznym nr rej, minął rok, a SM nawet się nie odezwała. Swoi to mogą naginać prawo, ale na obcych podnosimy statystyki. Mieszkaniec Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie kobieta cofając na parkingu wgniotła boczne ,tylne nadkole.Nie chciała sie dogadac wiec wezwałam policję.Okazło sie,że ktoś odgórnie (sprawczyni w trakcie oczekiwania dzwoniła do...)kazał stwierdzic ,że wina jest obopólna...ponieważ nie przyjęła mamndatu sprawa wpłyneła do sądu...i ja jako ...OSKARŻONA !!! i sprawca kolizji..sąd potwierdził to ..a zażyłośc sedziego i policjanta nawet nie była ukrywana...żenada! cos strasznego toczy nasz wymiar NIESPRAWIEDLIWOŚCI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...