Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciekł przed wojną z Syrii do Lublina: Spójrzcie na mój kraj z innej perspektywy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2017 o 17:39 Powrót do artykułu
wy jesteście gazetą lewacką bo siejecie propagande lewacką
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
mój ojciec w czasie II wojny światowej walczył o kraj a nie uciekał z niego
-1
"mój ojciec w czasie II wojny światowej walczył o kraj a nie uciekał z niego" Demagogia. Miliony uciekały przed frontem, blokując nawet drogi dla armii. Wielu nie uciekło nie wróciło. Dziesiatki tysiecy zostało szmelcownikami. To lepiej zostać uchodzcca. Przestań sie wymadrzac
1
"Przez przyjęcie kilku tysięcy osób nic by nie stało, a dla tych ludzi znaczyłoby to naprawdę bardzo dużo." Nosz kur**** noz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam takie brednie
-1
Z całym szacunkiem, ale co my z tego mamy ?
-1
W Polsce jest ponad 900 miast. Gdyby kaźde przyjęlo jedną rodzinę to ponad 3 tys. osób miałoby normalne źycie. Ale w naszym katolickim i tolerancyjnym kraju rządzonym przez idiotów to jest niewykonalne
1
A ty jestes przyglupim, prawackim, wiejskim, katolskim TLUMOKIEM.
0
Niech pisiory to teraz przeczytaja i sie palna w durny łeb
0
Moim zdaniem chłopak ewidentnie jest agentem ISIS.
-1
Dlaczego nie walczysz o wolność swojego kraju?
0
" Bo Allah to znaczy po prostu Bóg. " I islamiści zabijają w imię boga? Co ty piepszyrz poprapańcu?
0
To ty jesteś bohaterem syryjskim!
1
Zuk jeb... spadnie ze stołka. swidnicka qwa rzadzaca lublinem. Zuku twoj czas jest policzony
0
Usunięto mój wpis. W Polsce można krytykować tylko katolików a wręcz więcej można opluwać Polaków Katolików
0
Zaapeluj do swoich współwyznawców, aby nie zabijali nas Europejczyków.
0
Czy na twój kraj napadł inny kraj? Nie , to mordują twoi rodacy, wyznawcy twojej religii!
-1
Mógłbyś już wyjechac
0
Umiesz robić kebaby?
0
Wiecie co komentujący "katole" żal mi was, nie życzę nikomu by na dom, blok czy gdziekolwiek kto mieszka spadały bomby, a wy zachowujecie się jak totalne świnie.
1
Rosja? USA? Arabia Saudyjska? Katar? Wielka Brytania? Napadli jego kraj.. Nie wypowiadaj się jeśli nie wiesz
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: