Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja mam dziecko w trzeciej gimnazjum i musiałem kupić wszystkie podręczniki. Poza tym nie dostałem 500 złotych na żadne dziecko. Mam jeszcze syna na studiach dziennych i córkę w klasie maturalnej. Jestem tzw. rodziną wielodzietną. Czy to sprawiedliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana zdaniem sprawiedliwe było, jak za poprzedniej władzy nikt nic nie dostawał. Trzeba było w poprzednich wyborach na PiS głosować to by się Pan na te przywileje załapał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kserowanie książki i rozdawanie jej uczniom jest legalne? Nie sądzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem, ale byłem w mniejszości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SP 45 też kazano 5-klasistom kupować ćwiczenia. Ale po interwencji Urzędu Miasta szybciutko zmieniono zdanie i przepraszano rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gimnazjum w Piaskach ,też każą kupować cwiczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady, korzystanie przez nauczycieli z ćwiczeń do przedmiotów typu geografia, biologia czy chemia to nic innego jak brak chęci przygotowania się do lekcji przez nich - dają gotowe ćwiczenia do wypełniania i mają czas wolny na gapienie się w okno lub puszczanie smsów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja musze corce kupic wszystkie ksiazki i cwiczenia i nie placze. Dyskryminacja klas III gimnazjum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można by było kupować gdyby ceny były rozsądne! ale jeżeli za jedną książkę trzeba zapłacić jak za jakiś cudowny album ze zdjęciami artysty mistrza no to ja dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie starczyło? - mnie uczono,l że nie mówi się "starczy", tylko "wystarczy". Starczy to będzie uwiąd, o czym pani pedagog, udzielająca wywiadu też powinna wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ten problem? przecież są tanie, jak barszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga klasa gimnazjum idzie inną podstawą programową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś mądry.  Darmowe podręczniki były uchwalone za Po. Nie siej populizmu :-D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W liceum dokładnie jest to samo, trzeba kupić wszystkie książki a ćwiczenia to nie tylko do dwóch przedmiotów, tylko do większości, więc nie narzekajcie bo i tak jesteście dużo do przodu mając podręczniki za darmo. W dodatku najzdolniejszym uczniom z najlepszych lubelskich  liceów nie przysługuje prawo ubiegania się o stypendium bo na liście są szkoły prywatne i o słabszych wynikach, więc gdzie tu w ogóle szukać sprawiedliwości... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zabraniu z rodzicami w Gimnazjum.... Co i komu zabrano z rodzicami?Czy mieli prawo zabrać?Czyją mieli zgodę na zabranie czegoś bliżej nieokreślonego (w artykule)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...