Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie grają przeciw przemocy

Utworzony przez Absolwent G18, 8 listopada 2007 r. o 19:46 Powrót do artykułu
No fajnie. Szkoda tylko, że nikt nie dodał, kiedy ten film był realizowany. Grudzień 2005. Szkoda, że nie mogły się teraz wypowiedzieć osoby, których już w tej szkole nie ma...Szkoda, że nikt nie wspomniał, kto był dyrektorem gimnazjum 18 w momencie nagrania tego filmu...Bardzo szkoda...Ale może tak było komuś wygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest ono beznadziejne i uważam ze jest to szkoła dla kujonów i wogóle wszystko tu jest głupie. Znaleźli się super rezyseży i nakręcili film telefonem. ŻeNaDa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chce chodzić do dziewiątki!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wielka 'haha' zrobili z siebie wielkie gwiazdeczki a najgorsze jest to ze dalej bedzie sie dzialo to samo i niekt tego nie zmieni. wszedzie znajdzie sie cwaniak ktory bedzie chcial pokazac kolegom 'kim ja nie jestem' . zieja sprawa zrobila sie glosna a uczniowie nie widzieli filmu nigdy na oczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie! ale o co wam chodzi! boli was że to nie wy? to jest żałosne! ja również tej szkoły nie lubię! niektórzy widzieli. i nikt teraz z tego powodu nie cwaniakuje. przynajmniej ja się z tym nie spotkałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...