Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kopacz usiłowała na siłę ustawiać Polaków w szereg dzikiego Zachodu , jak dobrze ze ją powieźli na emeryturę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest po co się uczyć gamoniami łatwiej się rządzi a o to pisowi chodzi katolicko-narodowa bolszewia wie co jest dobre dla ciemnego ludu.Teleranek, matura z religii i głupki będą zadowolone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest po co się uczyć gamoniami łatwiej się rządzi a o to pisowi chodzi katolicko-narodowa bolszewia wie co jest dobre dla ciemnego ludu.Teleranek, matura z religii i głupki będą zadowolone.
A ty kim jesteś mendą? Raczej nic więcej nie umiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja osobiscie nie zostawila bym dziecka w tej samej klasie to jest glupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice nie róbcie ze swoich dzieci "gamoni"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donek, Kłamacz i Kaszaniaki - Kamysze chcieli rok wcześniej doić podatki z naszych dzieciaków? TAKIEGO WAŁA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka studiuje w Holandii. W Polsce skończyła pełną edukację w normalnym trybie. Na swojej uczelni jest najstarszym rocznikiem na swoim roku, bo połowa europejskich (i nie tylko) dzieciaków zaczęła chodzić do szkoły w wieku 6 a nawet 5 lat. A to ma znaczenie na rynku pracy Sami wyciągajcie wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka studiuje w Holandii. W Polsce skończyła pełną edukację w normalnym trybie. Na swojej uczelni jest najstarszym rocznikiem na swoim roku, bo połowa europejskich (i nie tylko) dzieciaków zaczęła chodzić do szkoły w wieku 6 a nawet 5 lat. A to ma znaczenie na rynku pracy Sami wyciągajcie wnioski.
  Możliwe, że nikt z nas nie dożyje emerytury. Sam wyciągnij wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe, że nikt z nas nie dożyje emerytury. Sam wyciągnij wnioski.
  Jeśli jak wieszczysz nikt nie dożyje emerytury, to jakie znaczenie ma kiedy pójdzie do szkoły? Bredzisz, jakbyś się pisiu ojadł ;) A trzymaj swego bachora w domu, a wysyłaj najwyżej na religię :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele z tych pozostawionych w tej samej klasie dzieci za kilkanaście lat zapyta swoich rodziców: Mamo, Tato a dlaczego już w wieku 6 lat zrobiliście ze mnie głąba i nieuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...