Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to jak w końcu? Podniosła się ta jakość nauczania, czy jednak uczniowie nie umieją pisać w języku polskim? Schizofrenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLDBOJ: Ja też jestem za likwidacją Gimnazjów w Internecie a tym bardziej żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych , więc proszę w/w o oddalenie się od komputerów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszne jest to, ze delikatne zwrocenie uwagi dziecku na bledy, ktore popelnilo w OFICJALNYM pismie, spowodowalo artykul w gazecie. Skoro dziecko bierze sie z pisanie listu w formie, w ktorej uczyli je w szkole, to niej to robi bezblednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no jaja ręce nogi wszystko mi opadło po pierwsze jeśli argumentacją dzieci z lublin było "bo niechce się rozstawać ze znajomymi i nauczycielami" i tylko dlatego ministerstwo ma zlikwidować gimnazja..pare lat temu stworzyli niech nie zmieniają bo i tak jest bałagan i będzie jeszcze gorszy a lekcje polskiego to Panią z MENu można wysłać http://blog.notatek.pl/aplikacje-i-gadzety-do-tlumaczenia-jezykowtekstow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...