Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i dobrze, góra więcej rozpuszcza i jest dobrze, nikt ich nie ściga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rząd tak pozbawił mnie człowieczeństwa okradając mnie płacąc mi jałmużnę, że pilnuję swojego aby mi nikt nie zapieprzył a resztę, bardzo dobrze niech kradną, guzik mnie to obchodzi. Także brawo rządzący od lat tj. od czasów objęcia władzy przez solidaruchów w latach 80, osiągnęliście swoje, zrobiliście z nas ludzi pozbawionych wszelkich uczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drodzy przyjaciele jest totalne nieporozumienie, wręcz niezrozumienie rzeczywistości, w której żyjecie, jeśli Wy za swoje życiowe niepowodzenia obwiniacie rząd, nieważne jaki, TO Jest wyłącznie wasza odpowiedzialność, jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, a jeśli jesteś za granicą, to nagle nie masz pretensji do nikogo, że tam żyjesz tak czy siak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drodzy przyjaciele jest totalne nieporozumienie, wręcz niezrozumienie rzeczywistości, w której żyjecie, jeśli Wy za swoje życiowe niepowodzenia obwiniacie rząd, nieważne jaki, TO Jest wyłącznie wasza odpowiedzialność, jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, a jeśli jesteś za granicą, to nagle nie masz pretensji do nikogo, że tam żyjesz tak czy siak.
  bo tak kuźwa najniższa krajowa pozwala na godne życie a nie tak jak u nas, bo to właśnie wina rządu dlaczego u nas nie wprowadzi w życie najniższej krajowej 5 tysięcy, bo tylko taka pozwala na godne przeżycie a nie 1750 zł, to niech wsadzą sobie w tyłek te grosze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dosyć tego miasta czerwono-czarnej mafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rząd tak pozbawił mnie człowieczeństwa okradając mnie płacąc mi jałmużnę, że pilnuję swojego aby mi nikt nie zapieprzył a resztę, bardzo dobrze niech kradną, guzik mnie to obchodzi. Także brawo rządzący od lat tj. od czasów objęcia władzy przez solidaruchów w latach 80, osiągnęliście swoje, zrobiliście z nas ludzi pozbawionych wszelkich uczuć.
Łysoń gdy powstawała "S" był Towarzyszem z PZPR. Co pieprzysz o Solidaruchach. Kto rządzi  krajem i Lublinem? Nie byli. z PZPR? Coś czepił się "S" jak mokra koszula tyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to policyjne miasto. Bywałem w wielu miastach i nigdzie nie ma tyle ps..ni co w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...