Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Redaktor mianował nową ulicę: Jana Pała II :D :D :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nie rąbać gaśnic,to jak tusku żyć w tym dzikim kraju ???
0
"ul. Jana Pała II"   Gdzie w Lublinie jest ul. Jana Pały i to II ?  
0
grzbiecie aleja
0
Do pożaru jechali pewnie
0
To przykład źle zrobionego monitoringu. Mi robiła firma Polinstal S.C. i jestem zadowolony. Twarze można zobaczyć, numery rejestracyjne - to co niezbędne do kontroli.
0
Kilka minut po całym zdarzeniu kamery przemysłowe zarejestrowały Lateksową Pałę vel Świński Ryj z drugim,bliżej nieokreślonym osobnikiem pomykali  na motorynce drogą w kierunku na Biłgoraj.
0
lukoil na jana pawła przeciez jest ...
0
Ej to łysy i skuter... Gaśnica ta zostałą przepitaj godzine po kradzieży jak ich znam...
0
Ty jestes jakis niepełnosprawny ?? głowna ulica w lublinie a ten nei wie gdzie Jana Pawła II wpisz w google imbecylu zanim cos powiesz "ul. Jana Pała II"   Gdzie w Lublinie jest ul. Jana Pały i to II ?  
0
  Ty jestes jakis niepełnosprawny ?? głowna ulica w lublinie a ten nei wie gdzie Jana Pawła II wpisz w google imbecylu zanim cos powiesz "ul. Jana Pała II"   Gdzie w Lublinie jest ul. Jana Pały i to II ?  
he he, a w szkole ci wytłumaczyli co to jest ironia czy nie masz ukończonej podstawówki, panie pełnosprawny?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: