Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ot, chłopki roztropki, to taki typ głowonogów, co to gdy oglądają film w telewizji, żeby zobaczyć aktora na żywo zaglądają za telewizor z tyłu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Haha jakie bałwany!
0
Na pierwszy rzut oka widać, że obaj nieskazeni inteligencja :)
0
Hehe,ale matoły !
0
A jakie głupie ryje, Jakby z drzewa przed chwilą zeszli
0
hahaha kolega przyszedł z odsieczą i z pieści jej haha.sikanie w miejscu publicznym z jakieś 100zł, kradzież kodeks karny,gratuluje pomysłu
0
Ale tępe drechy!!! :D
0
Naprawdę takie matoły występują w społeczeństwie? Nie wiem czy śmiać się czy płakać
0
Czemu niby oni sa winni, nie ma toalet publicznych, toitoje osrane od drzwi po sufit.. popieram ruch ktorego dokonali, niejako przypomina mi sie pewna ksiazka . cierpienie mlodego wertera, w sumie nie ma nic wspolnego z tym co sie stalo, ale bardzo fajna lektura.
0
dres spoko jest :P ciężko do świeżo wyremontowanego publicznego szaletu pod zamek się przejść?  już daleko nie mieli...
0
jezel ma prostate to by nie zdażyl
0
Chyba mu jeszcze nie wycięli...
0
Ale dupki nieprzeciętne. Dać się sfilmować podczas sikania to szczyt debilizmu. Po gębach widać że poziom inteligencji niższy niż u dżdżownicy. :lol:
0
ale durnie masakra wstyd wstyd jakim trzeba być głebem haha :D
0
marek cos ty odjebal
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: