Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za idioci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech ktoś mi wytłumaczy. Po co dresiarzom te chlebaki przewieszone przez ramie?
0
Niech ktoś mi wytłumaczy. Po co dresiarzom te chlebaki przewieszone przez ramie?
Tam mają baterie zasilające szare komórki, ale działają one tylko przez godzinę.
0
nie rozumiem. jak niejaki "Pan Marcin" udostępnił zdjęcia z kamery w internecie złodziei, którzy ukradli mu dwa rowery, to rozpętała się afera o udostępnianie wizerunku i innych głupot. Zniesławienie, pozwy, kary - to nie dotyczy lokali tylko "zwykłych ludzi"? co to za sprawiedliwość, ja się pytam!!!
0
Ha ha, dobre sobie! Jak niby ktoś ma rozpoznać tego drugiego dresa skoro ma zasłoniętą twarz! Paranoja!
0
A mi się wydaję, że chłopak zrobił dobrze, że się przyznał a Wy na facebook'owym profilu ewidentnie z niego szydzicie. Alkohol robi różne rzeczy z ludźmi i chyba każdy tu z gromadzony może poszczycić się swoimi wygłupami chociażby z lat młodości. Ja je doskonale pamiętam, młodość ma swoje prawa, trochę wyrozumiałości. Pozdrawiam redakcję.
0
nie rozumiem. jak niejaki "Pan Marcin" udostępnił zdjęcia z kamery w internecie złodziei, którzy ukradli mu dwa rowery, to rozpętała się afera o udostępnianie wizerunku i innych głupot. Zniesławienie, pozwy, kary - to nie dotyczy lokali tylko "zwykłych ludzi"? co to za sprawiedliwość, ja się pytam!!!
DOKŁADNIE!
0
" 22-latek twierdzi, że nie zna drugiego mężczyzny widocznego na nagraniu. Miał poznać go tamtej nocy i niewiele pamięta, bo był pijany. Nie wie również, co stało się z kamerą"   ... docisnąć brudasa na komisariacie i pozamiatane. Nie wie, nie zna, nie pamięta ....  
0
typowy idiota wieśniak
0
Tam mają baterie zasilające szare komórki, ale działają one tylko przez godzinę.
Saszetki i nerki wygodna sprawa do noszenia najpotrzebniejszych rzeczy takich jak portfel,telefon,dokumenty itp. Nie rozumiem krytyki ludzi.
0
Co się dzieje w Lublinie? Nie przegap!  :)   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: