Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"...druga próba była udana..." -to tylko pogratulować bankowi zabezpieczeń skoro byle kieszonkowy łach z Ruskiej,za drugim podejściem łamie system zabezpieczenia przed przypadkową transakcją. Chyba ,że gamoniowata zamojszczanka miała na karcie zapisany PIN jak to było w przypadku Premiera,który miał na laptopie zapisany kod dostępu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedys ukradlem karte a idiota zapisal pin na niej .hahahaha 5tyś w kieszeni a polića nawet niewie o tym bo mu byl wstyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga próba wypłaty z bankomatu była udana, tzn., że na karcie musiał być napisany nr. PIN. Trzeba być za przeproszeniem niespełna rozumu, aby na karcie zapisywać ten numer...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ja kiedys ukradlem karte a idiota zapisal pin na niej .hahahaha 5tyś w kieszeni a polića nawet niewie o tym bo mu byl wstyt
Idioto, myślisz że nie zapuka do ciebie policja? Do ADMINA - to Trzeba zgłosić. Przecież on się przyznał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Idioto, myślisz że nie zapuka do ciebie policja? Do ADMINA - to Trzeba zgłosić. Przecież on się przyznał.
konfident! boj sie Boga, gdzies ty sie wychowal ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadula napisał:
konfident! boj sie Boga, gdzies ty sie wychowal ?!
Następny. Popierasz złodziejstwo? Czy to takie żarty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minal rok wienc przedawnienie .kradlem i bede kradl jak zesta slepi i gupi to dawajta sie okradać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Minal rok wienc przedawnienie .kradlem i bede kradl jak zesta slepi i gupi to dawajta sie okradać
Nie bądź taki pewny siebie, bo kiedyś ktoś cię złapie za to swędzoące łapsko i może odetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Następny. Popierasz złodziejstwo? Czy to takie żarty?
nie popieram przestepcow, nikt nie chce pasc ich ofiara w zaden sposob. Natomiast brzydze sie donosicielami. Z reguly sa to nieudacznicy zyciowi i tchorze. Oczywiscie policji potrzebny jest taki kontakt jak konfident i nie jest to zadna tajemnica, ze bardzo ulatwia im to prace. Wiem jednak, ze w oczach policjantow taki konfident jest smieciem. Nikt nie chce miec konfidenta za kolege, sasiada, wspolpracownika. Polaku bron sie sam! bo kto cie obroni? Po fakcie sie juz nie liczy... jestes zakompleksiony i brakuje ci wiary we wlasne mozliwosci dlatego jak dziecko na policje biegasz. wstyd i tfu!!! Boj sie Boga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw podpisuje się "zgadula" teraz inaczej... człowieku jesteś nieokreślony jak typy na tym forum. Przekrój wypowiedzi wskazuje jakie tępe społeczeństwo wyrasta w tym narodzie. Nic tu dobrego nie będzie w tym krajju z takim narybkiem złodziei i cwaniaków jaki ty popierasz. Współczuję temu krakowi za takie tępe członki nie szanujące czyjejś własności i prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki za literówki powyżej pisane na szybko... Wracając do "dyskusji": Generalna moja konkluzja jest taka, że z chamstwem nie ma co się w dyspóty wdawać bo do chama się gada jak do słupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Najpierw podpisuje się "zgadula" teraz inaczej... człowieku jesteś nieokreślony jak typy na tym forum. Przekrój wypowiedzi wskazuje jakie tępe społeczeństwo wyrasta w tym narodzie. Nic tu dobrego nie będzie w tym krajju z takim narybkiem złodziei i cwaniaków jaki ty popierasz. Współczuję temu krakowi za takie tępe członki nie szanujące czyjejś własności i prawa.
a za moment bede kims innym w mysl idei " czlowieku orientuj sie!" ot taka zabawa w podchody, niegrozna... niewiarygodna tepote ujawniles przed chwila - nie umiesz czytac, nie umiesz zrozumiec i nie potrafisz tez pisac. zagwostka dla ciebie jest fakt, ze ktos zmienia nick... hmm... moj Boze! jest gorzej. TY bytujesz w brodziku intelektualnym, a zycie twoje ogranicza sie do podstawowych czynnosci zyciowych + pieprzenie bez sensu. czytaj, czytaj wiecej ksiazek, dokumentow, zinterpretuj je dobrze... i wtedy wyskakuj do polemiki. a poki co przyjmij do wiadomosci, ze glupim sie urodziles i takim raczej zdechnisz. taki urok tego swiata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Idioto, myślisz że nie zapuka do ciebie policja? Do ADMINA - to Trzeba zgłosić. Przecież on się przyznał.
Ja też na ciebie doniosę że zaczepiasz małych chłopców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona amen napisał:
a za moment bede kims innym w mysl idei " czlowieku orientuj sie!" ot taka zabawa w podchody, niegrozna... niewiarygodna tepote ujawniles przed chwila - nie umiesz czytac, nie umiesz zrozumiec i nie potrafisz tez pisac. zagwostka dla ciebie jest fakt, ze ktos zmienia nick... hmm... moj Boze! jest gorzej. TY bytujesz w brodziku intelektualnym, a zycie twoje ogranicza sie do podstawowych czynnosci zyciowych + pieprzenie bez sensu. czytaj, czytaj wiecej ksiazek, dokumentow, zinterpretuj je dobrze... i wtedy wyskakuj do polemiki. a poki co przyjmij do wiadomosci, ze glupim sie urodziles i takim raczej zdechnisz. taki urok tego swiata
Ludzie, ale tępy słup się trafił. Jara cię taka zabawa, bo jesteś zboczeńcem forumowym, ot co. Każdy to potwierdzi. Podchody to westchnienie dzieciństwa. Wyrosłeś stawiając strzałki na ziemi i spieprzałeś mając nadzieję że nikt cię nie znajdzie, a teraz bawisz sie w to na forum. SŁUPIE TĘPY nie gadam z tobą bo nie jestem taki zbok jak ty. Koniec i kropka. SŁUP i na dodatek nasięknięty głupotą do szpiku kości... tzn. słupa ... he he he Nawet podoba mi się ta zabawa. Tylko wiesz... to nie na mój poziom intelektualny. Baw się z podobnymi pętakami do siebie. SŁUPIE TĘPY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Sorki za literówki powyżej pisane na szybko... Wracając do "dyskusji": Generalna moja konkluzja jest taka, że z chamstwem nie ma co się w dyspóty wdawać bo do chama się gada jak do słupa.
to nie konkluduj spisane gdzies tam zaslyszane "madre slowa" nie dodadza inteligencji twoim przekazom. chcesz cos napisac, ale nie potrafisz, posilkujesz sie teraminami, ktore sa za mocne w prostych wypowiedziach. wiesz, ze gdzies tam dzwoni, ale.... nie wiesz gdzie.... i jak milcz wasc, wstydu oszczedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja też na ciebie doniosę że zaczepiasz małych chłopców.
Zesrasz się. Jesteś jak tępy słup powyżej. Strzałki i spieprzanie do następnego drzewka za którym się chowasz dla przyjemności. Tępa maso. Bawcie się sami ja opuszczam to gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Ludzie, ale tępy słup się trafił. Jara cię taka zabawa, bo jesteś zboczeńcem forumowym, ot co. Każdy to potwierdzi. Podchody to westchnienie dzieciństwa. Wyrosłeś stawiając strzałki na ziemi i spieprzałeś mając nadzieję że nikt cię nie znajdzie, a teraz bawisz sie w to na forum. SŁUPIE TĘPY nie gadam z tobą bo nie jestem taki zbok jak ty. Koniec i kropka. SŁUP i na dodatek nasięknięty głupotą do szpiku kości... tzn. słupa ... he he he Nawet podoba mi się ta zabawa. Tylko wiesz... to nie na mój poziom intelektualny. Baw się z podobnymi pętakami do siebie. SŁUPIE TĘPY.
obiektywnie rzecz ujmujac, twoj poziom to podstawowka. moze najwyzszy czas ja skonczyc, zaocznie dla bardzo doroslych? zenada, az nie wierze! wtf?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
to nie konkluduj spisane gdzies tam zaslyszane "madre slowa" nie dodadza inteligencji twoim przekazom. chcesz cos napisac, ale nie potrafisz, posilkujesz sie teraminami, ktore sa za mocne w prostych wypowiedziach. wiesz, ze gdzies tam dzwoni, ale.... nie wiesz gdzie.... i jak milcz wasc, wstydu oszczedz
"mądre słowa"? SŁUPIE o czym ty piszesz. Jeśli używasz tego terminu to współczuję twojej "mądrości" jaką wykazałes powyżej uhahaha, aż mi łzy poleciały ze śmiechu SŁUPIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
obiektywnie rzecz ujmujac, twoj poziom to podstawowka. moze najwyzszy czas ja skonczyc, zaocznie dla bardzo doroslych? zenada, az nie wierze! wtf?!
Ty chyba jeszcze nie wyszedłeś z fazy embrionalnej SŁUPIE. Najwyższy moment donieść komu trzeba aby cię usunął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Ty chyba jeszcze nie wyszedłeś z fazy embrionalnej SŁUPIE. Najwyższy moment donieść komu trzeba aby cię usunął.
ja natomiast o ciebie sie nie martwie, zginiesz poprzez selekcje naturalna frustracja i niezrozumienie swiata skonsumuje cie powoli i bolesnie . matka natura, to wielka czyscioszka. usuwa smieci az sie kurzy... w swoim czasie dobrze czasami spotkac taki przypadek jak ty, od razu czlowiek ma usmiech na ustach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...