Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ofiara spełniona napisał:
matka natura, to wielka czyscioszka. usuwa smieci az sie kurzy... w swoim czasie dobrze czasami spotkac taki przypadek jak ty, od razu czlowiek ma usmiech na ustach
Bardzo mądrze powiedziane SŁUPIE. Weź to do siebie. Popiwram w pełni. Pośmiałem się dzięki tobie. Brakowało mi dawno takiego SŁUPA na forum. ehhh nie ma to jak fajna gadka w przerwie pomiędzy śniadaniem i obiadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "olo" lierówki literówkami ,ale poważnie szwankuje ortografia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak... nie pozostaje ci niestety nic innego jak wierzyc, ze to ty zbawiles swiat jest to jakies wyjscie ik to nawet sensowne... jak na twoje stwierdzenie - bomba!!! pocztek schizofrenii uwazaj na obiad, zeby cie w reke nie ugryzl no i smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ida napisał:
do "olo" lierówki literówkami ,ale poważnie szwankuje ortografia...
Czytając twój post także mi to wpadło w oko. Po pierwsze - zdanie zaczynamy dużą literą. Po drugie - przecinki stawiamy za słowem, a nie po spacji. Jak coś piszesz to reprezentuj poziom, o którym piszesz. Obecnie nijak się to ma do tego co nam tu zaprezentowałeś/aś. Oj ludzie. Pouczać potrwaficie, ale sami macie braki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
uwazaj na obiad, zeby cie w reke nie ugryzl no i smacznego
Dziękuję za smacznego. Obiady nie gryzą SŁUPIE. No chyba że ty jesz jakieś żywe potrawy, bo ja nie. Pewnie stąd te skojarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Sorki za literówki powyżej pisane na szybko... Wracając do "dyskusji": Generalna moja konkluzja jest taka, że z chamstwem nie ma co się w dyspóty wdawać bo do chama się gada jak do słupa.
poderzewam "olo" że jestes jeszcze w podstawówce,piszesz komentarze,mówisz o chamstwie,ale poważnie zaniedbujesz ortografię,poucz się pilniej. Jesli już skończyłeś podstawówkę,to też nic nie stoi na przeszkodzie zajrzeć do słownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Dziękuję za smacznego. Obiady nie gryzą SŁUPIE. No chyba że ty jesz jakieś żywe potrawy, bo ja nie. Pewnie stąd te skojarzenia.
rozumiem, ze z zapalem zabijasz je na talerzu przed konsumpcja co na to rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polonistka napisał:
poderzewam "olo" że jestes jeszcze w podstawówce,piszesz komentarze,mówisz o chamstwie,ale poważnie zaniedbujesz ortografię,poucz się pilniej. Jesli już skończyłeś podstawówkę,to też nic nie stoi na przeszkodzie zajrzeć do słownika.
A jednak podchody. Gość podpisuje się róznymi nickami pisząc z tego samego kompa, gdyż chce stwożyć wrażenie, że dyskutują ze mną rózne osoby. Nie myliłem się co do ciebie. Kreda w ręku i strzałki dalej stawiasz. Matko naturo jak mogłaś pozwolić aby coś tak tępego żyło na tej ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
A jednak podchody. Gość podpisuje się róznymi nickami pisząc z tego samego kompa, gdyż chce stwożyć wrażenie, że dyskutują ze mną rózne osoby. Nie myliłem się co do ciebie. Kreda w ręku i strzałki dalej stawiasz. Matko naturo jak mogłaś pozwolić aby coś tak tępego żyło na tej ziemi.
no jak juz nawet ty mozesz w ogole zyc... to kazdy inny ma prawo zyc szczesliwie i w dobrobycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestać się KOTY drapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przestaję. Pierwszy okażę mądrość. Forum oceni kto skończył pierwszy. Kto pierwszy ten lepszy Kto się odezwie ostatni ten tępy h...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" - Jednakowoż ładną mamy dziś pogodę... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupi tytuł: "MIeli pecha"!!! Mamy się martwić, że policja zgarnęła złodziei? Może redakcja zacznie pisać gratulacyjne artykuły o złodziejach, którzy "mieli szczęście" i cieszyć się, że uczciwi ludzie "mieli pecha"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
A jednak podchody. Gość podpisuje się róznymi nickami pisząc z tego samego kompa, gdyż chce stwożyć wrażenie, że dyskutują ze mną rózne osoby. Nie myliłem się co do ciebie. Kreda w ręku i strzałki dalej stawiasz. Matko naturo jak mogłaś pozwolić aby coś tak tępego żyło na tej ziemi.
Jakiegoś mnie Boże stwoRZył takiego masz. "olo" i "ofiara spełniona" można zuważyć,że nawet się lubicie i za to Bogu niech będą dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakiegoś mnie Boże stwoRZył takiego masz. "olo" i "ofiara spełniona" można zuważyć,że nawet się lubicie i za to Bogu niech będą dzięki.
Boze bron! ciekawy egzemplarz, jednak wylacznie do obejrzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
Boze bron! ciekawy egzemplarz, jednak wylacznie do obejrzenia
No przecie nie do konsumpcji...,ale może fotkę i ocenimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
No przecie nie do konsumpcji...,ale może fotkę i ocenimy...
jezeli "olo" zdecyduje sie tu ujawnic, to prosze go ocerniac nie, nie do konsumpcja a do polubienia go - nie nadaje sie for me.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiara spełniona napisał:
jezeli "olo" zdecyduje sie tu ujawnic, to prosze go ocerniac nie, nie do konsumpcja a do polubienia go - nie nadaje sie for me.
Musisz być zbyt zaborczym przypadkiem... skoro tak mówisz.Ja nie chcę ocerniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale rozmowa zeszla na jakis zly tor to ma do rzeczy, z calym szacunkiem to czy jestem zaborcza ? przeciez to widac, ze "olo" zadzialam mi na nerwa a jemu kazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowajcie spokój i zimną krew.Dobrej zabawy...baj,baj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...