Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradli okulary warte 1000 zł. Szuka ich policja (nagranie z monitoringu)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2017 r. o 10:03 Powrót do artykułu
1000 zeta za okulary? No bez jaj to one ze złota były czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego te okulary za tysiaka?? Z diamentó czy nie wiem z czego?? Trzeba byc niezle porabanym wydac tyle na okulary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
1000 zeta za okulary? no bez jaj to one ze złota były czy jak?
no właśnie też się dziwię. najdroższe jakie znalazłem na lipowej w sklepie internetowym kosztują lekko ponad 500zł. w sieci znalazłem jakąś markę i te faktycznie kosztują tysiaka ale to jakiś badziew z plastiku. płaci się chyba za markę i badziew na nosie. drogie jak cholera są tej marki ***img.edel-optics.pl/brands/svg/marc-jacobs.svg mj 560/s. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tata z "córką" szykują się na wakacje? Fant schowany, taniec zwycięskiego samca odtańczony. Szkoda ze film udostępniony w zaniżonej rozdzielczości. Nie znałem "szacownego sąsiada" z tej strony. Jak zostanie trafiony za trzy dni to pasek na oczy. Dobra osobiste złodzieja zostaną naruszone? Ukradł bo miał taki kaprys. Uśmiechnięty buziak na plakat. A tak dla handlowców: Przybić do ścian sklepu kilka dodatkowych widocznych kamer atrap. Ustawić monitor tak żeby kupujący pamiętał o płaceniu w kasie za towar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlarz podał zawyżona cenę, bo chce jeszcze zarobić na tej niby kradzieży. Wstydu ludzie nie majo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skanują i prześwietlają na golasa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zgłoszą się niebawem na policję, tymczasem uchodzą w swoim środowisku za wzór cnót katolickich i obywatelskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę, z niedowierzaniem, na te przypadki, to jestem bliski stwierdzenia, że złodziejstwo to jest nasza narodowa sprawność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...