Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradli rynny z czterech kościołów

Utworzony przez sda, 2 sierpnia 2011 o 12:05 Powrót do artykułu
HAŃBA!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe jakiego wyznania byli ci złodzieje?Czyżby Światków Jehowy opluwanych przez katolików,czy też prawosławnych?A może to byli zadeklarowani ateiści,na których też katolicy plują...?
0
Oczywiście przepraszam Świadków Jechowy,ale pisownię przez "t" zauważyłem w pewnym brukowym piśmie.
0
jak dla mnie hanba jest istnienie tych "swiatyn"
0
Jednemu nie podoba się istnienie świątyń,innemu pub-ów czy stadionów piłkarskich i weź tu człowieku dogódź...!
0
oko napisał:
jak dla mnie hanba jest istnienie tych "swiatyn"
A dla mnie hańbą jest to, że uplęgło się i żyje sobie takie coś, jak autor powyższego wpisu.
0
crx napisał:
Oczywiście przepraszam Świadków Jechowy,ale pisownię przez "t" zauważyłem w pewnym brukowym piśmie.
Powinno być przez samo "Ha".Nie czepiaj się Świadko Jehowy bo to taki sam wierzący jak katolicki moherowy beret czy PiSowiec
0
gość napisał:
A dla mnie hańbą jest to, że uplęgło się i żyje sobie takie coś, jak autor powyższego wpisu. [/quote] no widzisz upleglo sie, a rozumie wiecej od Ciebie ;] juz w podstawowce uczono mnie ze pierwsi mieszkancy rajskiego ogrodu w przeszlosci 'nosili' ogon :x [quote name='crx' timestamp='1312284425' post='509990'] Jednemu nie podoba się istnienie świątyń,innemu pub-ów czy stadionów piłkarskich i weź tu człowieku dogódź...!
nigdzie nie napisalem, ze masz mi w czyms dogadzac. nauka udowodnila, ze budowle te sa wykorzystywane w sposob idiotyczny i tyle. na miejscu zlomiarzy zabralbym sie za dach swiatyni w Belzycach -miedziany.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: