Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradły kurtki w centrum handlowym. Szuka ich policja

Utworzony przez BerciaLublin, 1 września 2014 o 14:53 Powrót do artykułu
łapy obcinać takim wieśniarom, teraz będą sławne mają lepszą reklamę na Lublin niż jakby wystapiły w ramówce TVN. Jeszcze się perfidnie przygląda kamerom jak wchodzi co Ci ludzie mają w głowie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
łapy obcinać takim wieśniarom, teraz będą sławne mają lepszą reklamę na Lublin niż jakby wystapiły w ramówce TVN. Jeszcze się perfidnie przygląda kamerom jak wchodzi co Ci ludzie mają w głowie...
0
Kołczan prawilności musi być :)
0
łatwo je będzie złapać.Twarze  idealnie widoczne.
0
Typowe lubelskie szmatki z mentalnością dresiary, czarne tlenione włosy, wiek około 19+, typowe polki - nic dodać nic ująć.
0
Mniejsza o kurtki za pare złotych, niech policja zainteresuje się przekrentem ze ścieżkami rowerowymi w Lublinie, ścieżki miały być wymalowane na czerwono np. na Turtstycznej i Kalinowszczyźnie, tymczasem jednynie pomalowali biale pasy które są 10 razy tańsze!!!! ciekawe kto w mieście dostał w łapę....
0
Hmm ja nie widze tutaj kradziezy, nie widac jak cos chowaja,,, 
0
Szczytny cel CYCU,kurtki poszły na biedną Ukrainę.
0
Czy ktoś widział tu aby cokolwiek gdziekolwiek chowały ?, bo ja nie zauważyłem. To jakaś nagonka...
0
Szczytny cel CYCU,kurtki poszły na biedną Ukrainę.
Od nas będzie kurtka, a czapa od sąsiadów z drugiej strony
0
Ale z Was debile, przecież to nie jest całe nagranie, tylko część nagrania,  które ma na celu ustalić dane tych kobiet.
0
Albo ja jestem ślepa albo one nic nie ukradły?
0
ta pierwsza łazi jak kaczka, myślę że należy iść tym tropem
0
GŁUPUIE SPIĘTE DRESIARY :D
0
Policja juz sama nie potrafi nawet odszukac dziewczynek co kurtki ukradly, zalosne i tyle. Nadaja sie do tarcia chrzanu
0
A ja wiem ale nie powiem :D
0
każdy sobie w zyciu radzi na swoj sposob, co poradzić..
0
każdy sobie w zyciu radzi na swoj sposob, co poradzić..
niemiały to ukradły :D
0
Ja na tym  nagraniu z kamery 7 nie widziałęm żeby coś ukradły więc o co tu chodzi>
0
A może Felicity wypuszcza profilaktyczne filmiki-plotki żeby ich nieokradać? Fajne dziewczynki mógłbym kupic jej taka kurtke albo jeansy.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: