Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradły kurtki w centrum handlowym. Szuka ich policja

Utworzony przez BerciaLublin, 1 września 2014 r. o 14:53 Powrót do artykułu
łapy obcinać takim wieśniarom, teraz będą sławne mają lepszą reklamę na Lublin niż jakby wystapiły w ramówce TVN. Jeszcze się perfidnie przygląda kamerom jak wchodzi co Ci ludzie mają w głowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łapy obcinać takim wieśniarom, teraz będą sławne mają lepszą reklamę na Lublin niż jakby wystapiły w ramówce TVN. Jeszcze się perfidnie przygląda kamerom jak wchodzi co Ci ludzie mają w głowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kołczan prawilności musi być :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwo je będzie złapać.Twarze  idealnie widoczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie szmatki z mentalnością dresiary, czarne tlenione włosy, wiek około 19+, typowe polki - nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejsza o kurtki za pare złotych, niech policja zainteresuje się przekrentem ze ścieżkami rowerowymi w Lublinie, ścieżki miały być wymalowane na czerwono np. na Turtstycznej i Kalinowszczyźnie, tymczasem jednynie pomalowali biale pasy które są 10 razy tańsze!!!! ciekawe kto w mieście dostał w łapę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ja nie widze tutaj kradziezy, nie widac jak cos chowaja,,, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łapy obcinać takim wieśniarom, teraz będą sławne mają lepszą reklamę na Lublin niż jakby wystapiły w ramówce TVN. Jeszcze się perfidnie przygląda kamerom jak wchodzi co Ci ludzie mają w głowie...
Szczytny cel CYCU,kurtki poszły na biedną Ukrainę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś widział tu aby cokolwiek gdziekolwiek chowały ?, bo ja nie zauważyłem. To jakaś nagonka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczytny cel CYCU,kurtki poszły na biedną Ukrainę.
Od nas będzie kurtka, a czapa od sąsiadów z drugiej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z Was debile, przecież to nie jest całe nagranie, tylko część nagrania,  które ma na celu ustalić dane tych kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo ja jestem ślepa albo one nic nie ukradły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pierwsza łazi jak kaczka, myślę że należy iść tym tropem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPUIE SPIĘTE DRESIARY :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja juz sama nie potrafi nawet odszukac dziewczynek co kurtki ukradly, zalosne i tyle. Nadaja sie do tarcia chrzanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wiem ale nie powiem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy sobie w zyciu radzi na swoj sposob, co poradzić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy sobie w zyciu radzi na swoj sposob, co poradzić..
niemiały to ukradły :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na tym  nagraniu z kamery 7 nie widziałęm żeby coś ukradły więc o co tu chodzi>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Felicity wypuszcza profilaktyczne filmiki-plotki żeby ich nieokradać? Fajne dziewczynki mógłbym kupic jej taka kurtke albo jeansy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...