Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradły kurtki w centrum handlowym. Szuka ich policja

Utworzony przez BerciaLublin, 1 września 2014 r. o 14:53 Powrót do artykułu
łapy obcinać takim wieśniarom, teraz będą sławne mają lepszą reklamę na Lublin niż jakby wystapiły w ramówce TVN. Jeszcze się perfidnie przygląda kamerom jak wchodzi co Ci ludzie mają w głowie...
wieśniak o Ty jesteś "reklamę na Lublin"... naucz się poprawnego pisania. Szkoło witaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechały ze wsi i nie wiedziały, że istnieje coś takiego jak monitoring...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mamy pomóc szukać czy oglądać debilne reklamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy sobie w zyciu radzi na swoj sposob, co poradzić..
Jak inaczej żyć,jak Qurwa żyć Tusku w tym dzikim kraju ?  rąbią czerwone chamy na górze ile się da,a dlaczego nie da się niżej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle duecie, skotłował bym jedną z nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wiem ale nie powiem :D
Gdybym ja wiedzial tez bym nie powiedzial.Jak nie ma mandatu to juz policja olewa i zdaje sie na kapusiow.Nadaja sie tylko do lapania pijanych rowerzystow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zatrzymała złodziejek przy wyjściu ochrona. Czy nikt nie monitoruje obrazów z kamer na bieżąco?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu właściciela tego sklepu zażyczyłbym zrobienia lodzika i zapomniał o całej sprawie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu właściciela tego sklepu zażyczyłbym zrobienia lodzika i zapomniał o całej sprawie :)
  za 900 zł lodzika ? ja pi ... dużo taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ochrona?gdzie sprzedawczyni?gdzie Panie co pomagają,doradzają???!nie  upilnowali to nie mają proste...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i gdzie tu widać, że ukradły coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzieś podobne chyba widziałem jak podnosiły łapki do góry w takim okrągłym budynku chyba w Warszafce na jakiejś ulicy gminnej czy wsiowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widać na monitoringu, żeby coś ukradły, i gdzie personel w tym czasie? Czy przypadkiem  to nie szukanie kozła ofiarnego? Bo sprzedawczynie sme ukradły kurtki, a teraz chcą zwalić wine na inne... Bo od keidy to tak można bez oczu sprzedawczyń sobie chodzić???? Przecież cały personel każdego klienta uważa za potencjalnego złodzieja i chodzą za każdym jak cienie... Coś tu śmierdzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widac i nie widać!  szkoda, że maja pokazać TO wszystkim tzn jak TO się robi tzn jak one te "spryciaryzlodziejki" TO zrobiły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...