Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukraina walczy, Lublin pomaga

Utworzony przez anty-banderowiec, 20 lutego 2014 o 20:36 Powrót do artykułu
pro rosyjski janukowycz im się nie podoba,ale o ile dobrze pamiętam pro europejskiego juszczenke też pogonili.ta dzicz sama nie wie czego chce .za dwa lata mają wybory mogą wybrać kogo chcą.ale oni są żądni krwi i mordowania taki to już naród i to co najmniej od xvii wieku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co z limitami NFZ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no fajnie, my czekamy po kilkanaście miesięcy na specjalistyczną pomoc jeszcze jak dożyjemy bo brak pieniędzy, a tu proszę bardzo innych zza granicy leczą a nie nas
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto za to zapłaci, przecież NFZ odmawia zabiegów chorym, potrzebującym Polakom a tu nagle jest  forsa na zabiegi dla zadymiarzy z Ukrainy. Wstyd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
limity NFZ to są dla nas, tj. dla tych co odprowadzamy składki, ale z nas robią idiotów, wyjdźmy trak samo jak na ukrainie na ulicę, bo nas wykończą    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i fajnie jest, prowodyrzy po rozpętaniu zamieszek  wrócili spokojnie do Polski, a na Ukrainie tłuką ludzi. Przecież ci ludzie na zdjęciu mają nienawiść w oczach. A teraz w POLsce mogą spokojnie czekać na efekty swojej działalności a potem w glorii "bohaterów" wrócić na Ukrainę i objąć ciepłe posadki jak społeczeństwo Ukrainy wykona za nich brudną robotę. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomagać Ukraińcom? A oni nam pomogli we wrześniu 1939 i w latach nastepnych??A co z Wołyniem?? Rozliczyli się???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba wszystkim przypomnieć, że obowiązujący nadal podział terytorialny powstał dzięki układowi i podziałowi stref wpływów w Jałcie w 1945 roku, więc dlaczego Ukraińcy mają pretensje do Polaków i podnoszą m.in. hasła odzyskania np. Przemyśla tym bardziej, że Ukraina była republiką ZSRR więc, niech tam ( do USA, WB i Rosji ) kierują swoje pretensje i żądania !!! To Ich przodkowie zapewne jeszcze żyjący wymordowali w bestialski sposób ok 200 – 250 tys Polaków ! Ktoś powie lub napisze, że to było 70 lat temu i należy przebaczać, ale blokowanie przejść granicznych i wysuwanie nieuzasadnionych żądań wobec Polski dzieje się obecnie i nie można traktować tego jako nieszkodliwe działanie ! Ukraińcy powinni być wdzięczni Polakom, że w latach 30 – stych XX wieku część z nich żyła w Polsce, bo w wyniku wielkiego głodu w Ukraińskiej SRR zmarło od 3 do 7 milionów Ukraińców czyli mniej więcej tyle ilu żyło jako mniejszość narodowa ( ok 5 milionów ) w Polsce na terenach Zachodniej Ukrainy ! Gdyby żyli w części podlegającej Stalinowi to ofiar głodu byłoby o kilka milionów więcej ! W ramach „wdzięczności” wymordowali swoich sąsiadów, Polaków !!! Bardziej troszczmy się o nas, Polaków i nie wtrącajmy w wewnętrzne sprawy Ukrainy, bo to jest polityka i nie wiadomo co kto komu obiecał !!! Pomagaliśmy np. Litwie i pomagamy USA i w zamian Litwini traktują nas jak wrogów, a Amerykanie częstują nas niezrealizowanymi obietnicami i wizami !!! Dla mnie, do czasu dopóki Ukraina oficjalnie nie przyzna się do popełnionej na Polakach zbrodni ludobójstwa oraz nie odetnie od żądania zwrotu rzekomo ich ziem, miast itd. nie jest wiarygodnym partnerem i z tego powodu nie widzę potrzeby wspierania Ich w jakikolwiek sposób ! 85 miejsc czeka w szpitalach a przecież sytuacja kryzysowa związana z m.in z zamieszkami występuje na Ukrainie, a nie w Polsce więc jest to wewnętrzna sprawa Ukrainy ! Jeżeli pacjent, Polak czeka dwa, trzy lata na operację lub kilkanaście miesięcy na wizytę do lekarza - specjalisty to jest sytuacja kryzysowa i tu powinny być uruchomione rezerwy rządowe !!! Tym bardziej dziwi mnie fakt, że marszałek Hetman i inni politycy tak aktywnie wspierają siły próbujące obalić rząd Ukrainy wybrany w demokratycznych wyborach, bo dzięki temu wiem na kogo nie należy głosować w wyborach w Polsce !!!   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hitler też był wybrany w demokratyczny sposób.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Historia – dla rozumujących - matką nauk. „Kijowe” przywódcy i – różnej maści –  lisy „majdańskie” siądą przy wódce i ustalą prawa dla siebie, a obowiązki dla innych. Jak lwy przeskoczą na „stołki”; pod ich podnóżki przypełzną lisy/szuje, a ludziska jak przysłowiowe bydło będzie czekało i „ryczało”.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Próbowałem ostatnio dwie starsze osoby z zleceniem pilnej interwencji chirurgicznej umieścić na urazówkach w Lublinie- nie udało się, na Jaczewskiego non stop na przykład nie ma miejsc. A dla Ukraińców się znajdą??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dla Ukraińców 85 miejsc???? A dla Polaków limity i brak miejsc???? To się prosi o rewolucję!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Władze Polski nie potrafią zapewnić nawet podstawowej opieki drowotnej swoim obywatelom którzy przepracowali kilkadziesiąt lat. Władze Polski każą sobie płacić 1100zł miesięcznie na ZUS ale na skierowanie do specjalisty każą czekać miesiącami a na operację lub nawet zabieg każą czekać kilka lat.  Władze Polski niech dzisiaj nie wymachują szabelką bo jesteśmy śmietniskiem Europy bardzo niewiele się różniącym od Ukrainy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale numer, my umieramy bo brak dla nas pieniędzy a oni leczą innych,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do kogo zgłosić się z propozycją pomocy z plakatami?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie przypuszcałem, że jesteśmy takim małym narodem. Wstydzę się za takie wpisy. Ukrainie trzeba pomagać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie przypuszcałem, że jesteśmy takim małym narodem. Wstydzę się za takie wpisy. Ukrainie trzeba pomagać.
 
Nie przypuszcałem, że jesteśmy takim małym narodem. Wstydzę się za takie wpisy. Ukrainie trzeba pomagać.
Wojtek Żyd? To zrozumiałe, że jesteście "małym narodem"...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polska nie jest w stanie pomóc swoim chorym dzieciom - brak funduszy na leczenie z NFZ a opasły Arłukowicz i rudy jego przyjaciel wspierają Nowaka za przewał z zegarkiem wartym kilkadziesiąt tys. zł....(!!!) Polska nie jest w stanie pomóc swoim obywatelom, którzy często muszą wybierać między zakupem leków a opłatą za czynsz czy jedzenie. Polska nie jest państwem dla Polaków. To ziemia obiecana dla... No właśnie. Nie powiem, bo oskarżą mnie o antysemityzm... Rudy wie. Nie na darmo ma 2 razy w roku robocze i tajne wizyty w Izraelu (w TVN, TVP czy Polsacie cisza o tym...). Ile polskich pieniędzy już tam wytransferowała ta szwabska gnida to tylko ona sama wie i kilku jej pomagierów... NIE MA ZA CO LECZYĆ NASZYCH POLSKICH DZIECI a ten przygłup chce leczyć w naszych polskich szpitalach potomków UPA - morderców Polaków??? Za czyje pieniądze??? Janukowycz przelał??? Polskie pieniądze mają być przeznaczone na leczenie Polaków a nie benderowców!!!!!! Co za skur....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POMAGAJCIE BANDEROWCOM A ONI W ZAMIAN ODWDZIĘCZĄ SIĘ WAM WIDŁAMI W PLECY.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Debile pomagają debilom - solidarność "zawodowa" :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: