Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukraińca chętnie zatrudnię. W Lubelskiem już 75 tys. pracowników ze Wschodu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2017 r. o 11:46 Powrót do artykułu
Cieszą się pracownicy z Ukrainy dużą popularnością ale też trzeba im oddać że w większości przypadku dobrze pracują i też sporo potrafią. Na pewno w kazdym razie tak jest u mnie w branży budowlanej. Co do zatrudniania ludzi ze wschodu to dużo się dowiedziałem przez pośredników z Worksol, na stronie worksol.pl też jest sporo tekstów na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są agencje pracy, dużo firm zwłaszcza produkcyjnych z takiej obsługi korzysta. Myśmy zaczęli niedawno współpracę z nowym biurem nazywają się Worksol, na worksol.pl można ich ofertę znaleźć. Pierwsze wrażenie jest okej, dużo nam pomogli w kwestii obcokrajowców bo dopiero od tego roku zatrudniamy ludzi z Ukrainy i ułatwia nam to życie, bo w Polsce rąk do pracy zaczęło brakował w pewnym momencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem sadownikiem, dlatego w sezonie potrzeuję więcej rąk do pracy. w naszym kraju jest coraz mniej chętnych, dzięki ******pracowici.pl/ zdecydowałem się na zatrudnienie pracowników z ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...