Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukraińcy odpowiedzą za "hajlowanie" na Majdanku. Nagrał ich monitoring

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2016 r. o 20:45 Powrót do artykułu
chm.... napisał:
Wstyd mnie za was komentatorzy,  swoimi imbecelnymi komentarzami pełnymi nienawiści przynosicie wstyd Polsce. Jesteście takie samy jak ten bandera...
...i naucz się po polsku pisać imbecylu. Poza tym wy banderomongoły wstydu w ogóle nie macie. Wstydzić to się możesz ty kundysie za swoich współplemieńców tą swołocz nazistowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ferrr napisał:
a co oni wielkiego zrobili żeby ich tak napiętować, bolek nas zdradził i jest dobrze, ostatnio w warszawie sprzedawano kamienice bezprawnie i jest dobrze, a tu dwóch mlodych trochę się pośmiało itp. i już wielkie halo, nie przesadzajcie,
Jak ich tak kochasz to spakuj się i wyp....j na Ukrainę razem z nimi deklu tępy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ihrowica - zabili nas w Wigilię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
no bez przesady, nikomu nic nie zrobili, młodzi sa i głupi. powinno sie ich uświadomic i zagonic do jakichś prac społecznych i tyle.
Śmierdzisz Akcją Wisła ... co chachły boicie się, że w końcu miarka się przebierze i się was wreszcie z Polski wywali ? Macie swoja UPAinę więc tam gnijcie ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie dziwię się Ukraińcom. Komuna rozp ludziom mózgi przez dziesięciolecia. U nas sędziowie dzisiaj na kongresie zerwali się z krzeseł i zaspiewali  "hymn Unii Europejskiej". W jakim kraju przyszło żyć? Znowu TARGOWICA!
nie masz racji, mnie pieprzone pisowce rozpieprzyli mózg, bo mam dosyć pracy za jałmużnę, gdzie za leżenie i rozmnażanie sie dostają wiecej jak za pracę, bo za komuny każdy pracował na swoje dzieci, a pracujący byli traktowani jak ludzie a nie bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
ferrr napisał:
a co oni wielkiego zrobili żeby ich tak napiętować, bolek nas zdradził i jest dobrze, ostatnio w warszawie sprzedawano kamienice bezprawnie i jest dobrze, a tu dwóch mlodych trochę się pośmiało itp. i już wielkie halo, nie przesadzajcie,
Jak ich tak kochasz to spakuj się i wyp....j na Ukrainę razem z nimi deklu tępy.
? napisał:
ja bym wypieprzyła tych co napieprzą dzieci i za darmo dostają 500+, bo jak się napieprzy to się na nie pracuje, rozumiesz baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dostać zakaz wjazdu na 5 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Powinni dostać zakaz wjazdu na 5 lat.
-nie na 5 lat tylko dożywotnio. Niech u siebie hajlują póki Rusy z nimi porządku nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banderowska sw.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PoIski Pan napisał:
Zrozumiałem co napisałeś człowieku...i ty pewnie zrozumiesz co ja napiszę.
Для "польского пана". Согласен, то, что творится ныне на Украине иначе как "бесовской шабаш" назвать трудно. Но не могу согласиться, что то "не мои справи". Я русский человек и для меня происходящее в Малороссии никак не чуждо, и напротив, близко и... настолько ужасно, что мне кажется, будто половина меня умерла. Я всегда считал, что это вторая родина для меня - и вот она сошла с ума и убивает себя! Это больно, а Вы говорите - не моё дело. Но когда я вижу в комментариях от поляков слова : "вон из Польши", "быдло", "пиши по-польски" и, самое подлое : "кажется нам пора учить кириллицу" - это оскорбляет. Я никогда не был в Польше и вряд ли когда приеду погостить и вроде бы поведение двух хохлят - деревенских дурачков, действительно, не мое дело, но нельзя же так! Кстати, я родом из Сибири, здесь и живу, а поляков здесь действительно много, как, кстати, и хохлов. И ничего, все спокойно, никто не зигует (по вашему "хайлование"), никто не кричит "Украина по-над усе" или "великая Россия" или "еще Польска не сгинела" и вообще,  никто не выясняет кто есть кто. Можете ответить - почему так?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze baranom. Jeszcze po odbyciu kary na stale wydalić z Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Когда Польша запретит въезд в страну такому мусору, как украинцы, в стране будет спокойно.и порядок. А то нет,не сидится им в незалежной.все в Европу прутся со своими грязными башмаками. Правильно если им срок дадут. Может другим урок будет.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Человек прохожий napisał:
PoIski Pan napisał:
Zrozumiałem co napisałeś człowieku...i ty pewnie zrozumiesz co ja napiszę.
Для "польского пана". Согласен, то, что творится ныне на Украине иначе как "бесовской шабаш" назвать трудно. Но не могу согласиться, что то "не мои справи". Я русский человек и для меня происходящее в Малороссии никак не чуждо, и напротив, близко и... настолько ужасно, что мне кажется, будто половина меня умерла. Я всегда считал, что это вторая родина для меня - и вот она сошла с ума и убивает себя! Это больно, а Вы говорите - не моё дело. Но когда я вижу в комментариях от поляков слова : "вон из Польши", "быдло", "пиши по-польски" и, самое подлое : "кажется нам пора учить кириллицу" - это оскорбляет. Я никогда не был в Польше и вряд ли когда приеду погостить и вроде бы поведение двух хохлят - деревенских дурачков, действительно, не мое дело, но нельзя же так! Кстати, я родом из Сибири, здесь и живу, а поляков здесь действительно много, как, кстати, и хохлов. И ничего, все спокойно, никто не зигует (по вашему "хайлование"), никто не кричит "Украина по-над усе" или "великая Россия" или "еще Польска не сгинела" и вообще,  никто не выясняет кто есть кто. Можете ответить - почему так?
Co do tego by nie wtrącać się w cudze sprawy to chodziło mi o to dobry człowieku -że zarzuciłeś nam Polakom szowinizm - my szowinistami nie jesteśmy. Po drugie nie chodziło mi o to żebyś się nie wtrącał w sprawy małoruskie tylko o to byś nie krytykował nas Polaków za to, iż  tych faszystów ukraińskich, którzy w naszym kraju zachowują się jak bydło (a to jest smutna prawda) tępimy w komentarzach. To co przytoczyłeś teksty typu "won z Polski", "bydło" dotyczyły konkretnych opisanych w tym tekście ukraińskich faszystów. Co do komentarzy "pisz po polsku" i cyrylicy - to po prostu nie wszyscy Polacy znają język rosyjski i nie wszyscy znają grażdankę więc nie wiedzieli co napisałeś. Myśleli, że to już jakiś Ukrainiec się odszczekuje. Ja akurat nie mam nic do was Rosjan, nawet  co nieco znam rosyjski i dlatego wszystko rozumiem co do mnie słowiański bratanku piszesz. Zresztą lubię wasz język i uważam, że macie krasiwuju muzyku itd. W Sibiri był moj pradied wo wriemja pierwoj mirawoj - kak carskij saldat chatia on sam kanieshna był Poliakom. Ukraińców natomiast trudno lubić jak się ich dobrze pozna. Pozdrawiam i nie miej o Polakach takiego złego zdania. Niektórzy Rosjan nie lubią bo ich nie znają. Niektórzy się Rosjan boją. Jednak nie wszyscy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Когда Польша запретит въезд в страну такому мусору, как украинцы, в стране будет спокойно.и порядок. А то нет,не сидится им в незалежной.все в Европу прутся со своими грязными башмаками. Правильно если им срок дадут. Может другим урок будет.
Ja dumaju szto chachły nie dostatochno umnyje i im nikakije uroki nie pamogut. Swini dołzhny sidiet w swiniarnikie. Wot i takoj prawilnyj poriadok mira i nie nada jewo izmieniat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze kara powinna być surowa. Tu niby poszkodowani a nie potrafią poszanować naszej historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach resocjalizacji - dać im miesiąc przymusowej pracy na Majdanku, kazać im zamieszkać w zimie w nieogrzewanym baraku bez łazienki i WC. Wtedy bardziej zrozumieją życie obozowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy, którzy nazywacie tych dwóch młodzieńców Banderowcami - skąd wiecie, że są nimi w istocie? Czy gdzieś zostało to napisane? Czy była jakaś oficjalna informacja na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
chm.... napisał:
Wstyd mnie za was komentatorzy,  swoimi imbecelnymi komentarzami pełnymi nienawiści przynosicie wstyd Polsce. Jesteście takie samy jak ten bandera...
... Macie Ukraińcy swoje państwo to w nim siedźcie. Wymordowaliście pół miliona Polaków ...
??? napisał:
o czym ty mówisz, człowieku. Kiedy ukraińcy "wymordowaliście pół miliona Polaków", nie można winę 5% obywateli polskich (banderowców, które także mordowali ukraińców ) dorzucać  całemu naródu. I wierzcie, na Ukrainie nikt i nie słyszał o tragicznej rzeźi wołyńskiej, a polaków uwarzali za swoich przujaciół , a dzięki waszej nienawiści wszystko może się zmienić. Do rzeczy , w Polsce też jest pełno kajatanuw 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty mówisz, człowieku. Kiedy ukraińcy "wymordowaliście pół miliona Polaków", nie można winę 5% obywateli polskich (banderowców, które także mordowali ukraińców ) dorzucać  całemu naródu. I wierzcie, na Ukrainie nikt i nie słyszał o tragicznej rzeźi wołyńskiej, a polaków uwarzali za swoich przujaciół , a dzięki waszej nienawiści wszystko może się zmienić. Do rzeczy , w Polsce też jest pełno kajatanuw 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski Pan napisał:
Человек прохожий napisał:
PoIski Pan napisał:
 ... Ukraińców natomiast trudno lubić jak się ich dobrze pozna. 
PoIski Pan napisał:
I co ty takiego poznałeś? Wątpię, że ty jesteś w stanie kogo kolwiek lubić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...