Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Patrząc na to kto obecnie rządzi na Ukrainie, to decyzja tego rządu nie zaskakuje. Ale z drugiej strony to protestujący obywatele Ukrainy zostali na pewien czas uchronieni przed białym kolonializmem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech se robią co chcą ale u siebie poza granicami Polski a zwłaszcza Lubelszczyzny, wszędzie ich natłok. Do siebie won! 
0
Niech se protestują Ukraińcy; fajna :ukrainka" na "CZOŁÓWCE "
0
Ale przygłupy pewnie chcą aby białe,wojskowe,nieoznakowane samoloty NATO rozpylały na nich Aluminium ,Bar i Stront tak jak to ma miejsce nad krajami należącymi.  https://www.youtube.com/watch?v=-XWPnJvjjG8  
0
Trzymajcie się Ukraińcy. Trzymam kciuki!!!!
0
Z czym do ludzi... na początek trzeba ucylizować władze i instytucje, wszędzie korupcja i złodziejstwo, kto był chociaż raz na Ukrainie ten wie jak to wszystko wygląda
0
Ukraina jest " ukraińska " tylko do 300 km od granic z Polską. Reszta to rosyjsko - języczna część kraju gdzie nawet na hrywny mówią ruble. Nie sądzę że w najbliższym czasie Kijów czy Donbas będą chcieli do Unii jak do pracy jeżdźą do Rosji.
0
Chyba Janukowycz (pradziadek Polak) otrzymał od Ukraińców wieięcej poparcia niż Juszczenka  ?   ZastanawieAące !   Azaliż "polska" polityka zagraniczna jest również zastanawiająca.
0
Czy ta w środku to też Ukrauinka ?   Jeżeli tak, to lubię Ukrainki.   Ładna !
0
Nie jestem  pederastą ani pedofilem -wiem jak mi było ciężko studiować w latach 70-tych 20 w. Jeżeli - zdaniem Redakcji - mógłbym komuś z Ukrainy pomóc, to proszę o kontakt - wystarczy hasło "dziadek", a się "odezwę"
0
WYAŁCZNIE DO WIADOMOŚCI REDAKCJI   "dziadek" - tel 602239871 dr nauk technicznych - autentyczny dziadek Natalki - hetero   Ponikwoda   Dajcie mi "namiar" na konsulaty wschodnie - mam możliwości - więc młodym  sąsiadom mogę pomóc. jestem identykiwowalny  i przed  poddam się ocenie wizualnej i innej; wg wyobrażeń
0
Władze Ukrainy nie są takie głupie jak przedstawiają ich polskie media - po prostu chcą zachować niezależność, to od Rosji, to od Unii. Z drugiej strony prawda jest taka, że po przyjęciu do UE Bułgarii i Rumunii nikt na zachodzie nie wyobraża sobie rozszerzania UE o państwo, które jeśli chodzi o rozwój cywilizacyjny jest 20 lat za Polską, nie mówiąc już o zachodzie Europy. Każdy kto był na Ukrainie zgodzi się ze mną, że daleko temu krajowi i społeczeństwu do nawet europejskiej minimalnej normalności. Z takiej postawy władz ukraińskich najbardziej zadowolona jest UE, która nie musi już udawać chęci przyjęcia Ukrainy do Wspólnoty.
0
Gnojki małoletnie !   Do wiadomości - gówniarze - dla  TYLKO było Redakcji.
0
Jeżeli unia stawia warunek wypuszczenia przestępców typu Juszczenko to nie dziwię się że Ukraina nie chce mieć z tym nic wspólnego.A protestują tylko nieliczni,wiec nie powinno siać się zamętu.
0
Dupki, a nie dziennikarze; po stokroć DUPKI
0
Gówniażeria - po różnych szkołach wysokościowych - zagościła w tzw. mediach; to i "klejent" tej barachołki nie kupuje
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: