Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinno się to ukraińskie bydło monitorować przy każdym wjeździe do Polski. Śmiecie nie szanują Polaków wiec dlaczego to my mamy to bydło szanować? Bo tusk i sikorski liżą im du.py?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy zza wschodniej granicy to istna plaga na naszych drogach, czemu nasza wladza na to zezwala???  Oni jezdza jak szaleni! Kary powinny byc dotkliwe!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Śmiecie nie szanują Polaków wiec dlaczego to my mamy to bydło szanować?
No jeśli chodzi o kierowców, to Ukraińcy,Białorusini i inni z za Buga na drodze nie szanują nikogo kto mieszka na wschód od Odry i Nysy Łużyckiej. Za to po zachodnich drogach jeżdżą jak Bóg przykazuje. Ciekawe dlaczego...
Ostatnio edytowany 16 sierpnia 2013 r. o 17:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabił, zamordowoał to ma przewalone, ale zapytajcie gliny o mogą pijanemu Ukraińcowi albo za 200km/h itd... Mogą im skoczyć.... Zapytajcie co moze im ITD zrobić.... Państwo polskie zarządzane przez obcych ma w d... Zycie Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukrainiec zamordował polaka?to na pewno zapowiedź nowych pogromów i rzezi.lepiej wiać za wisłę.z tą czernią nie ma żartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego policja pozwala na lekceważenie i olewania prawa drogowego przez ukraińców , to co oni wyprawiaja na drodze z Chełma do Lublina to horror , kupiłem specjalnie kamerę samochodową by to dokumentować , bo policja olewa po prostu olewa, dla nich nie ma ograniczeń , podwójnej ciągłęj , przejścia dla pieszych,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ho,hohoh, ukamienujcie go!!! A tak w ogóle to dlaczego nic nie pisze czy ten wracający z dyskoteki chłopak był trzeźwy?? Za zaplanowane zabicie dostają kary po 2 lata więzienia, a tu za wypadek, być może z winy pijanego aż 12 lat?? Drzecie japy jak to okropnie Ukraińcy jeżdżą po naszych drogach, jaki postrach sieją...WY TAKI SAM POSTRACH SIEJECIE ZA ZACHODNIĄ GRANICĄ. Niemcy właśnie najbardziej boją się głupich Polaczków za kierownicą. Więc stulcie pyski i popatrzcie na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dwadzieścia lat temu na Ukrainie i przejechałem po lodzie prawie 800 km z prędkością 120km/h bo jak zwalniałem to trąbili ,żadnych stłuczek i sygnalizacja zamierzonego skrętu na kilkaset metrów wcześniej.Po prostu my Polacy jeździmy jak wieśniaki.A  przed tą podróżą wydawało mi się że jeżdzę jak wariat. Najtrudniej spojrzeć prawdzie w oczy.Wina jest pewnie po stronie pieszego aale wystarczyło sie zatrzymać.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...