Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wow... To byłoby coś
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli Iljuszyn i Antonow, to i Jakowlew, a nie Jak.
0
z tego to może być tylko niezły "sicz"
0
Lublin by na tym bardzo skorzystał. Mam nadzieje, że negocjacje zakończą się sukcesem.
0
Ale jaja dopiero co zostały na złom wyrzucone nowiutkie części i oprzyrządowanie do produkcji Mi-2 i Sokoła bo spisali je na straty o takich prubach było wiadomo jeszcze jak rządził Majewski ale to wyciszył aby się sprzedać makaroniarzom fakt ma CIEPŁĄ POSADKĘ ZASŁUŻONY...
0
Produkcja Sokoła nieperspektywiczna !!! Pewnie jak się wystawi na nie takie wysokie ceny to tak. Hiszpanie chcieli zamówić 15 sztuk, ale makaroniarz tak wywindował cenę za śmigłowiec i za części zapasowe, że się wycofali. Dla niego lepiej sprzedać swój niż nasz polski helikopter. I tak jest wszędzie gdzie zakłady przejęli zagraniczni właściciele. HAŃBA!!!!!!!!!!!
0
jakosc produktow PZL w360 na pewno bedzie odpowiadac Ukraincom,z nich tacy sami fachowcy jak na PZL pozdro  Mirek.B
0
A co z programem W-3PL Głuszec. Sto milionów poszło w błoto?    
0
czyli rynki wschodniej  Europy mają potencjał. Rosja z Ukrainą - to duży rynek, ale na ruskich jak zwykle  się wypinam . pytanie kto kupuje dziś Sokoła czy SW-3 ? skorupy to główny produkt finalny dawnej WSK
0
A co z programem W-3PL Głuszec. Sto milionów poszło w błoto?
nieperspektywiczny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: