Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Choiny: Audi dachowało. Kierowca w szpitalu (wideo)

Utworzony przez ziombel, 17 grudnia 2011 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Biedna TTka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtu.be/lZoqcx6Xfjk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtu.be/pRcPNyUNx3g
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziombel napisał:
Biedna TTka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedni są normalni, którzy muszą współdzielić drogi z deb***ami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobnie jechał wolno ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszalał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się właśnie zastanawiałem kiedy się doigra, na szczęście nikt nie zginął, zwłaszcza osoba postronna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci panowie z lawety niezbyt profesjonalni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam jest ograniczenie prędkości. Tak więc to raczej droga nie została dostosowana do jego prędkości, a nie warunki drogowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z lawety bardzo profesjonalni-tak się ściąga wraka. Podobno nieźle pędził gówniarz jeden, mama niech mu rower kupi a nie samochód! Dobrze, że nikogo nie zabił a tylko na małym zakręcie się nie wyrobił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie wczoraj odebrał prawko rodzice dali autko i mamy taki wynik głupoty... takich gnojków nie trzeba kasować,sami sie wykasują z dróg! tylko że czasami zginie ktos niewinny przez takiego bezmózga ;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie tatuś kupił synkowi "bezwypadkowe" audi do lansu,a ten tak się lansował,że furkę skasował. łatwe do przewidzenia,wręcz oczywiste,gdy taki pusty gówniarz dostaję zabawkę,której nie szanuje,a jedynie się nią popisuje. Dobrze,że nikomu nie zrobił krzywdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natural selection has come! Dobrze mu tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to nie ten sam kierowca co ostatnio też na Choinach zakończył jazdę innym Audi na słupie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie szczęście miał kierowca tego audi..leżące do góry kołami auto wygląło okropnie ..Pozatym policja straż budzi w innych też przestrogę dla innych kierowców po takiem zderzeniu.Przejeżdżałam obok byłam pewna ze kierowca nie przeżył a jednak miał szczęście.Z jaka prędkościa musiał grzać.tak naprawdę nie było ślisko..ostre hamowanie na zwężeniu jezdni go zniosło ...jakoś mi trudno to zrozumieć ... co dzień przemierzam ta droga.Ludzie tacy jak ten kierowca wiozą śmierć.Stop wariatom drogowym.kary powinny być większe.Myśle że na kurasach nauki jazdy powinny byc pokazywane filmiki ze strasznych kolizji i wypadków dla młodych była by to lekcja pokazowa ...i przestroga przed nadmierna predkościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba go wczoraj (17.12.2011 r. ok. godz. 11.50) widziałem. Jechał ul. Lubomelską w kierunku Czechowa. Coś pięknego - przekroczył podwójna ciągłą i wjechał na rondo przy późnym żółtym, wczesnym czerwonym. Chyba to było to samo Audi TT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...