Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Filaretów: Mężczyzna nie przeżył skoku z wiaduktu

Utworzony przez [*], 13 sierpnia 2010 r. o 11:08 Powrót do artykułu
1985 napisał:
Sam mam 25 lat i to jest prawda, że w Lublinie nie ma żadnych perspektyw na rozwój dla człowieka po studiach nie ma pracy, a cieżko jest wyjsć na przysłowiowe ,,swoje"
coś ci poradze ( mam lat troszkę wiecej wiec chyba mogę) ... uciekaj! nie masz pleców uciekaj z tego miasta !! nic cie tu dobrego nie spotka.
Ostatnio edytowany 13 sierpnia 2010 r. o 15:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałem wczoraj tamtędy koło 16. była straż, policja, kilka karetek i człowiek za barierką. stał, żył, trzymał się mocno. policja nie zdążyła dojechać czy drugi ambity się znalazł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co popieprzeni solidarnościowcy, zadowoleni jesteście jak ludzie odbierają sobie życie z powodu biedy, o to wam chodziło, gdzie te ..... spełnionych 21 postulatów. gdzie jesteście teraz, nie przeszkadza wam jak kraj stacza się na dno, nie skaczecie przez plot, jak ludzie żyją w biedzie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnat napisał:
tylko miękkie d*py się zabijają. Tchórz i tyle. Nie obchodzi mnie, czy źle jest w Lublinie czy dobrze, czy go dziewczyna rzuciła, czy ktoś zobaczył go w kompromitującej sytuacji. Z każdej sytuacji jest wyjście, zawsze i wszędzie. Nie zrozumiem nigdy samobójców.
Sam jesteś miękka d., idioto. Nazywasz samobójców tchórzami? To spróbuj się zabić, no spróbuj, zobaczymy czy starczy ci ODWAGI, by odebrać sobie życie. Myślisz, że to takie hop siup? Aby się zabić trzeba wpierw przełamać psychiczną blokadę, takie naturalne zabezpieczenie przed tego typu zachowaniami, a żeby to zrobić trzeba być zdesperowanym i mieć odwagę. To raz, a dwa - tak, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Jednym z nich może być śmierć właśnie. I jeszcze coś - jeśli kogoś nie rozumiesz, to go NIE OBRAŻAJ, twoja ignorancja nie upoważnia cię do ubliżania komukolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam to wszystko... Do ostatniej chwili wierzyłam, że jeszcze znajdzie inne rozwiązanie... Niestety... Tak strasznie mi go żal... Tak strasznie żal... Słowa otuchy dla rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hjeronim napisał:
Sarkastyczny post pod adresem lubelskiej policji ma na celu zmotywowanie Panów policjantów do przyzna jak było naprawdę. Tak się składa że przejeżdżałem przez wiadukt około godziny 16.15 i widziałem jak policjanci bezradnie patrzyli na człowieka stojącego po drugiej stronie barierki. Tylko nie wiem dlaczego nie chcą się do tego przyznać i wypisują bzdury że ich tam nie było. [/quote] [quote name='xyz' date='13 sierpień 2010 - 16:49 ' timestamp='1281710944' post='329084'] jechałem wczoraj tamtędy koło 16. była straż, policja, kilka karetek i człowiek za barierką. stał, żył, trzymał się mocno. policja nie zdążyła dojechać czy drugi ambity się znalazł ?
DLACZEGO RZECZNIK POLICJI KŁAMIE ? Dwóch naocznych świadków widziało co innego a RZECZNIKA tam nie było ! cytat z artykułu: " W czwartek ok. godziny 16 dostaliśmy zgłoszenie, że na wiadukcie przy ul. Filaretów stoi człowiek, który chce skoczyć. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, był już na dole - mówi Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji." A co na to autor fotki ? O której godzinie zrobił fotkę autu policji i pogotowia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EEEEEEEEEEEEE TERAZ SZUKANIE WINNYCH NIE MA SENSU.TRZEBA SIĘ POMODLIĆ ZA TEGO NIESZCZĘŚNIKA.KRZYWDE TO TERAZ ZROBIŁ ALE MATCE I RODZINIE.WYRAZY WSPÓŁCZUCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wściekły Wąż napisał:
Sam jesteś miękka d., idioto. Nazywasz samobójców tchórzami? To spróbuj się zabić, no spróbuj, zobaczymy czy starczy ci ODWAGI, by odebrać sobie życie. Myślisz, że to takie hop siup? Aby się zabić trzeba wpierw przełamać psychiczną blokadę, takie naturalne zabezpieczenie przed tego typu zachowaniami, a żeby to zrobić trzeba być zdesperowanym i mieć odwagę. To raz, a dwa - tak, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Jednym z nich może być śmierć właśnie. I jeszcze coś - jeśli kogoś nie rozumiesz, to go NIE OBRAŻAJ, twoja ignorancja nie upoważnia cię do ubliżania komukolwiek.
Jaka tam psychiczna bariera,może nazwij ich(samobójców) jeszcze bohaterami,którzy zginęli w imię narodu.Selekcja naturalna,był słabszy-odpadł. Samobójstwo to największe tchórzostwo,ucieczka od konsekwencji,strach przed podjęciem chociażby próby rozwiązania problemów,totalny egoizm wobec najbliższych,teoretycznie najprostsze rozwiązanie.Ludzie mają gorsze problemy,dużo większe-i to oni mają wielką siłę życia. Współczuję najbliższym,mam nadzieję,że tam,na górze,będzie mu lepiej. R.I.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
coś ci poradze ( mam lat troszkę wiecej wiec chyba mogę) ... uciekaj! nie masz pleców uciekaj z tego miasta !! nic cie tu dobrego nie spotka.
Też mam kilka lat więcej... i pomimo wewnętrznych oporów, przychylę się do tak postawionej kwestii... to nie miasto, to grajdoł, do którego wpadają krewni i znajomi królika, a cała reszta jest skazana na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...