Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pierwsza ofiara beznadziejnie ulokowanego miejsca przejścia dla pieszych, zdarzenia tego rodzaju były tylko kwestią czasu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci ludzie jeżdzą ? w biały dzień na pasach z parasolem nie zauważyć pieszej, to co widział ? pomroczność jasną? W dużym mieście co chwila ludzie chodzą po przejściach. Trzeba zwolnić i myśleć nawet czasami za kogoś aby nie doprowadzić do nieszczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek komunikacyjny to nie tylko tragedia rodziny ofiary, ale sprawcy również. Nie wydawajmy pochopnych i bolących osądów. Wypadek to chwila, przez nikogo w końcu niechciana i nieplanowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To  fakt. Dziwne jest to przejście z perspektywy kierowcy. Dla jadącego autem sprawia wrażenie "niespodziewanego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy się przeprowadziłem na Czuby i jeżdżę tędy codzinnie z pracy wiedziałem że to się musi tak skończyć. Jak można zrobić przejście na 4ro jezdniowej ulicy zaraz za zakrętem i dodatkowo zasłonić je barierkami nad wąwozem ? ktoś powinien za to beknąć. Ja tam zawsze mam 50 km/h na liczniku bo wiem czego się spodziewać ale jak ktoś jedzie tędy pierwszy raz to wiadomo że i 100 potrafią grzać, wyjście z zakrętu, ograniczona widoczność przez barierki i nieszczęście gotowe. Najgorsze jest to, że zawsze obawiam się że zza tych barierek wyleci mi dziecko którego nie będę miał możlwiości zobaczyć, a przy 50 km/h dziecko raczej ma wątpliwe szanse na przeżycie… NIECH KTOŚ ZLIKWIDUJE TO PRZEJŚCIE BO TU AŻ SIĘ PROSI O KOLEJNĄ TRAGEDIE ! z perspektywy kierowcy przejście pojawia sie zaraz za zakrętem a do tego występuje tam ograniczona widoczność ze względu na barierki nad wąwozem. z perspektywy pieszego nie dość że barierki ograniczają widoczność to nie widać samochodów które lecą od strony Zana… masakryczne przejscie …  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy osoba która zginęła mieszka na ul Filaretów w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy się przeprowadziłem na Czuby i jeżdżę tędy codzinnie z pracy wiedziałem że to się musi tak skończyć. Jak można zrobić przejście na 4ro jezdniowej ulicy zaraz za zakrętem i dodatkowo zasłonić je barierkami nad wąwozem ? ktoś powinien za to beknąć. Ja tam zawsze mam 50 km/h na liczniku bo wiem czego się spodziewać ale jak ktoś jedzie tędy pierwszy raz to wiadomo że i 100 potrafią grzać, wyjście z zakrętu, ograniczona widoczność przez barierki i nieszczęście gotowe. Najgorsze jest to, że zawsze obawiam się że zza tych barierek wyleci mi dziecko którego nie będę miał możlwiości zobaczyć, a przy 50 km/h dziecko raczej ma wątpliwe szanse na przeżycie… NIECH KTOŚ ZLIKWIDUJE TO PRZEJŚCIE BO TU AŻ SIĘ PROSI O KOLEJNĄ TRAGEDIE ! z perspektywy kierowcy przejście pojawia sie zaraz za zakrętem a do tego występuje tam ograniczona widoczność ze względu na barierki nad wąwozem. z perspektywy pieszego nie dość że barierki ograniczają widoczność to nie widać samochodów które lecą od strony Zana… masakryczne przejscie …
To, ze tam obowiązuje ograniczenie do 50/godź nie znaczy wcale, ze z taka prędkościa można tam jechać. Jak widać tam trzeba jechać wolniej, a kiedy pada deszcz znacznie wolniej. Ale żeby to wiedziec, trzeba mieć wiele lat za kierownica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...samo miejsce jest koszmarnie usytuowane, co nie usprawiedliwia żadnego kierowcy powodującego wypadek z przyczyny własnej nieostrożności i lekceważenie obowiązującego ograniczenia prędkości. 50 w tym miejscu, to maksimum, co może być dopuszczalne, ale oczywiście ludzie nie myślą. Kobiecie życia nie zwróci nasze utyskiwanie, ale niechże ta ofiara stanie się punktem zwrotnym w sposobie myślenia co po niektórych kierujących. Znaki drogowe stawiane są nie bez kozery, a nawet jeśli, to stosowanie się do nich może oszczędzić tę wartość absolutną, a więc zdrowie i życie ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, ze tam obowiązuje ograniczenie do 50/godź nie znaczy wcale, ze z taka prędkościa można tam jechać. Jak widać tam trzeba jechać wolniej, a kiedy pada deszcz znacznie wolniej. Ale żeby to wiedziec, trzeba mieć wiele lat za kierownica.
  Ja tam jadąc 50 przyklejam się do prawego pasa, z drugiej strony nie ma co przesadzać bo jadąc tam 30km/h można doprowadzić do innej tragedii z własnym udziałem. Jedyne sensowne rozwiązanie to likwidacja tego przejścia i zrobienie ładnego przejścia pod wiaduktem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, ze tam obowiązuje ograniczenie do 50/godź nie znaczy wcale, ze z taka prędkościa można tam jechać. Jak widać tam trzeba jechać wolniej, a kiedy pada deszcz znacznie wolniej. Ale żeby to wiedziec, trzeba mieć wiele lat za kierownica.
  Ja tam jadąc 50 przyklejam się do prawego pasa, z drugiej strony nie ma co przesadzać bo jadąc tam 30km/h można doprowadzić do innej tragedii z własnym udziałem. Jedyne sensowne rozwiązanie to likwidacja tego przejścia i zrobienie ładnego przejścia pod wiaduktem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam tuz obok i podzielam zdanie  ze to przejscie jest fatalnie i nieprawidlowo usytuowane  przed remontem ulicy  bylo za przystankiem w kierunku Jana Pawla i nie bylo wiekszych problemow    teraz jest poprostu totalnie niewidoczne  albo zlikwidowac albo przeniesc w inne miejsce  a natychmiast zalozyc swiatla dla przejscia  bo smierc tej kobiety to juz wystarczajacy powod  szybkiej zmiany dla tego przejscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie wpisy typu :-Ja tam zawsze jeżdżę 50!!! Sam jeżdżę 60, a i tak wszyscy mnie wyprzedzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zusie impreza, ciastka tort itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była ofiara przejścia, tylko ofiara kierowcy. Jedźmy ostorżniej, pieszy nie ma szans w starciu z masą samochodu!    
Pierwsza ofiara beznadziejnie ulokowanego miejsca przejścia dla pieszych, zdarzenia tego rodzaju były tylko kwestią czasu!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dziwne, że tam się wydarzył dopiero taki pierwszy wypadek. Jak się jedzie samochodem osobowym, to nie widać dobrze osób za barierką. Tam powinno być ograniczenie szybkości do 30 km/h. Większość jedzie 70-100 km/h. Kiedyś przejście było po środku, ale jakiś cymbał zrobił przy remoncie drogi 2 przejścia, w tym to feralne. Miasto tę fuszerkę przyjęło razem z sypiącą się ścieżką rowerową i zapadającymi się zatokami dla autobusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś kto tam zrobił przejście pośrednio przyczynia się do takich sytuacji, tam nic nie widać. przejście zlewa się z barierkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj -( we wtorek ) -jechałam ul.Filaretów. Na trawniku dalej znajdują się resztki parasola kobiety, która zginęła wczoraj. Może służby porządkowe usuną  pozostałości parasola ?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tu od lat i nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby zrobić w takim miejscu przejście.Jadąc od strony zus przejście zasłaniają barierki i mam nadzieję że po takiej tragedii cos z tym zrobią.A kobieta byla z tego osiedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po niżej artykułu jest zdjęcie na którym jest samochód który potrącił kobiete która zmarła, na samochodzie jest nazwa firmy "MicroBit" to firma komputerowo-informatyczna z biurowca z ul. Zana, to nie jest wina położenia przejścia tylko wina kierowców którzy zap......lają Filaretów po remoncie bo się bardzo dobrze jedzie, mieszkam tu i wiem jak trudno przejść przez to przejście bo sobie kierowcy tor wyścigowi użądzili z tego fragmentu ul. Filaretów, tylko wyjadą z ronda "Zana-Filaretów" i prują nie patrząc na nic, aż do kolejnego ronda na Jana Pawła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...