Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Złapać i pie*****ąć w pusty łeb takie głupie s*ki.
ale jak to pierdnąć ? co do tego mają smoki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie krowy, pewnie to czytacie wiec zgłoscie sie same, zanim zrobi to dzielnicowy, bo ze was znajda to kwestia dni.Dla takiej patologi to najlepszy bylby pobyt kilkudniowy w ktoryms osrodku dla uchodzcow na zachodzie, niby kulturowo dzieli was przepasc ale na tym samym poziomie a dla uchodzcow mila odmiana po kozach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie doszło do przebicia,chciałbym zobaczyć ten głupi łeb w pełnym oświetleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro są poszukiwane to po co w takim razie zasłaniać twarze .?
I to jest właśnie największy idiotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur*a jakie newsy, dzieje się w tym mieście może coś ciekawszego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000 godzin prac społecznych w centrum miasta w odpowiedniej kamizelce. Mam nadzieję że je znajdą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrum miasta powinny przez miesiąc sprzątać oczywiście oznaczone odpowiednim napisem na koszulce - wówczas do tych pustych łbów może cos dotrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pić to trza umić, a potem takie akcje odchodzą. Te przygłupy powinny odpracować za zniszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś liche te słupki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach kary proponuję rozebrać do naga i wyniki sesji opublikować w Dzienniku Wschodnim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jakies studentki z ukrainy :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko bezwzględna kara pozbawienia wolnośći. Krótka, ale dotkliwa. 3 miesiące w więzieniu z kobiecą recydową sprawiłyby jak myślę, że raz na zawsze wywietrzałyby głupie pomysły z głowy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOI MI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy za karę wyrzucą je z uczelni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że wtedy tamtędy nie szedłem. Jeszcze by mnie zgwałciły.Pewnie chłopa chciały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płci pięknej kompletnie odwaliło. Bez względu na wiek - od przedszkola, poprzez podstawówke, gimnazjum, liceum, okres prazy i później emerytury kobiety są złe, egoistyczne, agresywne, wściekłe jakieś i bezwzględne. I te chciwe karierowiczki w mojej pracy gotowe dla nadgodzin naskarżyć za byle głupstwo i te nieszczęsne, pijane dziewczyny z ulicy. To chyba wina emancypacji, haseł durnych feministek i wszechobecny obraz zniewieściałych facetów w rurkach. :) Boże, widzisz i nie grzmisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000 godzin prac społecznych w centrum miasta w odpowiedniej kamizelce. Mam nadzieję że je znajdą!!!
o to to !! mam nadzieję że sędzie który będzie wydawał wyrok w ich sprawie przeczyta twój komentarz :) ew, kamizelka, tablica w łapę i przeprowadzać studentów przez przejście na Sowińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ryja tych szmat nie pokazali? Skąd mam wiedzieć czy to Dżesika czy Andżelika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Studenci " z prowincji w Lublinie. Pamiętajmy Juwenalia czy Kozienalia już nie długo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...