Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Hirszfelda: Żyją bez ogrzewania i ciepłej wody. Grozi im eksmisja

Utworzony przez mieszkaniec, 23 października 2011 r. o 19:10 Powrót do artykułu
darmozjadom mówimy stanowcze nie! w lublinie do kupienia jest tysiące mieszkań, niech wezmą kredyt hipoteczny. ludzie ledwo wiążą koniec z końcem ale jakoś spłacają kredyty przez 30 lat. a tu jeden z drugim cwaniak myśli że wszystko mu się za darmo należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta racja, domyslam sie ze najbardziej maci facet,ktory nawet nie jest pielęgniarzem.Zawsze wszystko wiedział o wszystkich,nie pracował i na dodatek twierdzi ze mu sie wszystko należy.Czasy komuny dawno minely,Ja tezkiedyś mieszkalam w hotelu i bylo mi ciężko, ale czasy sie zmieniły.Wzielismy z mezem kredyt i juz dawno go splacilismy.Uwazam ze nic im sie nie nalezy,niech sobie kupi mieszkanie jak inni, a nie czeka na socjalne.Czyżby obwodnica na jego drzewkahc nie wyszla i nie ma kasy cwaniak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd się biorą takie podstawy. Jakoś ja muszę sobie radzić i jak nie mam gdzie mieszkać to szukam czegoś do wynajęcia. Nie stać mnie na coś? To szukam czegoś tańszego. Taka rzeczywistość. A nie mieszkanie w cudzym budynku i jeszcze marudzenie. Ktoś tu chyba nie dorósł do funkcjonowania w społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parówkowym skrytożercom mówimy NIE! Pani kierowniczko, wlazł bez koszyka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Blok przy ul. Hirszfelda 2 to dawny hotel pielęgniarek. Mieszkali tam pracownicy Szpitala Klinicznego nr 4. Niektórzy są tam do dzisiaj. Hotel należy do Uniwersytetu Medycznego. Ci ludzie już dawno powinni się wyprowadzić. Nie mają praw do dalszego pobytu w tym budynku. W większości przypadków nie ma też podstaw, by uczelnia oferował im mieszkania zastępcze. Na lokale komunalne również nie mogą liczyć. Przekraczają kryteria dochodowe. – Naszym zdaniem konflikt należy rozwiązać w Sądzie. Są jednak przesłanki, by zapewnić lokatorom mieszkania zastępcze. Zwłaszcza w przypadku rodziny z dziećmi – mówi Jarosław Niemiec (Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej w Lublinie)" Idąc tokiem rozumowania Jarosława Niemca ... każdemu obywatelowi, który nie ma żadnego prawa do mieszkania w danym miejscu trzeba zapewnić lokal zastępczy. Zwłaszcza dlatego, że ma dzieci ... tak jak kilkanaście milionów innych Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinom z dzieciom Uniwersytet medyczny powinien zapewnić....środki antykoncepcyjne.Nie miec własnego kata i płodzić dzieci to się w głowie nie mieści.Jak zwierzątka na trawniku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...