Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moim zdaniem wyłącznie kara śmierci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
moim zdaniem to cie pojebalo...
0
Sadzić , palić , zalegalizować!  
0
KARA SMIERCI DLA CIEBIE ZA TEN KOMENTARZ SPOLECZNIAKU :)
0
Policyjny Kraj ... Niedługo 15-staka za połówke bedzie trzeba odjebać
0
moim zdaniem to cie pojebalo...

KARA SMIERCI DLA CIEBIE ZA TEN KOMENTARZ SPOLECZNIAKU :)
  :lol: Ale beka z Was. Słyszeliście o ironii ? Co do tematu. Niech się nie dziwi, że go wykryli skoro zapewnił mieszkańcom egzotyczne zapachy na cały blok, a druga sprawa to kradzież prądu, który to w piwnicach jest opłacany przez wszystkich mieszkańcow. Również bym się wkurzył gdybym odkrył, że komuś się dokładam do interesu i to bez mojej wiedzy, a nie mówimy tutaj o niskich kwotach.  Gdybym ja to odkrył zażądał bym od niego zwrotu kasy za prąd w wysokości odpowiadającej ilości przez niego zużytej podzieloną na ilość mieszkańców. Uprawa marihuany nie ma szkodliwości społecznej, wręcz przeciwnie, poza tym papierkowa robota z tym związana generuje niepotrzebne koszta dla Państwa. więc nawet by mi przez myśl nie przeszło aby zgłaszać to na policję.
0
Pewnie trafiłoby to potem m.in. do szkoły mojego dziecka wiec :   CH.. MU W D.., niech siedzi i niech go tam dobrze przecwelą.   Tyle w tym temacie.
0
mordercy chodza po ulicach a typ który pewnie batonika ze sklepu nigdy nie ukradł za piekny kwiat na 10 lat za kraty.. śmiech.
0
Pewnie trafiłoby to potem m.in. do szkoły mojego dziecka wiec :   CH.. MU W D.., niech siedzi i niech go tam dobrze przecwelą.   Tyle w tym temacie.
Pogratulować zdolności wychowawczych, skoro nie potrafisz dziecka wychować i nabyło by marihuanę.
0
I dobrze, że śmiecia zamkneli. Jeszcze reszte niech dojadą, bo sam tego napewno nie robił.
0
Pały!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: