Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cyt: ,,Zdarzenie widziała parkingowy'' - dziennikarza umieć pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważna jest informacja, a nie literówka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurdę, nie trafił a drugiej szansy nie bedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej. To w Polce B są wieżowce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wieżowcu, jest bardzo dużo różnych firm. Jest także siedziba partii politycznej. Sad pracy zajmuje ostatnie piętro tego wieżowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być pasożytem społecznym, żeby robić zdjęcia i szperać w życiu człowieka chorego na depresję. Redaktor naczelny tego pisma to zapewne człowiek nieszczęśliwy i samotny. Każe filmować tego typu rzeczy bo mu pewnie fi***ek staje. Nic dziwnego, że zarządzane przez niego pismo upada i trzeba coraz więcej płacić za odwiedzających. Żal mi Pana mam nadzieje tylko, że pańscy rodzice są z Pana dumni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjl napisał:
Ojej. To w Polce B są wieżowce?
Jak nie masz nic mądrego do napisania to się powstrzymaj od beznadziejnych komentarzy. Zginął człowiek i tak się składa że to mój dobry kolega z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
Jak nie masz nic mądrego do napisania to się powstrzymaj od beznadziejnych komentarzy. Zginął człowiek i tak się składa że to mój dobry kolega z pracy.
dlaczego to zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HG55 napisał:
Jakim trzeba być pasożytem społecznym, żeby robić zdjęcia i szperać w życiu człowieka chorego na depresję. Redaktor naczelny tego pisma to zapewne człowiek nieszczęśliwy i samotny. Każe filmować tego typu rzeczy bo mu pewnie fi***ek staje. Nic dziwnego, że zarządzane przez niego pismo upada i trzeba coraz więcej płacić za odwiedzających. Żal mi Pana mam nadzieje tylko, że pańscy rodzice są z Pana dumni.
Wzruszyła mnie twoja historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co? jak się patrzy na wasze komentarze, o ile można to tak nazwać, to sorry, ale jestem za tzw. selekcją naturalną. a do gościa oburzonego pracą dziennikarza - idźże do psychologa. bo niestety,ale świat tak działa, że do każdego zdarzenia wysyłana jest ekipa z mediów. funkcja informacyjna,między innymi. ogarnijcie się ludzie albo ja jestem nieprzystosowana społecznie, bo nie rozumiem ostatnio tego świata, ludzi,którzy robią I PISZĄ (sic!) jakieś totalnie chore rzeczy.... chyba uwierzę w koniec świata 2012. .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem naocznym świadkiem tego dramatu i nieprawdą jest, że spadł metr od kobiety i mało jej nie zabił. To kłamstwo. Kiedy spadł nikogo tam nie było. Jeśli publikuje się głupstwa trzeba mieć jakieś dowody. Naoczni świadkowie to raczej tekst dobry na jakiś blog a nie najpopularniejszy na lubelszczyźnie serwis informacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Byłem naocznym świadkiem tego dramatu i nieprawdą jest, że spadł metr od kobiety i mało jej nie zabił. To kłamstwo. Kiedy spadł nikogo tam nie było. Jeśli publikuje się głupstwa trzeba mieć jakieś dowody. Naoczni świadkowie to raczej tekst dobry na jakiś blog a nie najpopularniejszy na lubelszczyźnie serwis informacyjny.
Marian, byli naoczni świadkowie (sam piszesz, że nim byłeś). Dziewczyna obok której spadł (nie spierajmy się o metry, bo to drugorzędna sprawa) uciekła, bo była w szoku. Dwie panie psycholog z OTU pobiegły na miejsce, chciały pomóc jakoś, ale tej kobiety już nie było. Na policję się trochę czekało, na prokuratora też i dopiero o w pół do trzeciej zabrali denata. Skoro byłeś świadkiem, widziałeś coś, to musisz zgłosić się do policji, gdyż prowadzą śledztwo. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porabani samobujcy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś samobUjca kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego to zrobił?
Nie chciał do ruchu palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...