Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Krańcowa: Pięć osób rannych w wypadku

Utworzony przez Blum, 17 sierpnia 2013 r. o 09:25 Powrót do artykułu
To ja - nie miałem na myśli tego, że "kur*a dobrze im tak" tylko chodzi mi o to ze kierowca byl pijany. Walneła w nich ciezarowka i zostali przewiezieni na BADANIA a nie na stoł operacyjny co świadczy o tym, ze ich obrażenia nie będą trwałe i nie są zbyt duże. Faktem jest, że tym "de**lem" jest kierowca, ktory wsiada za kołko po pijaku. Jezeli ja wsiąde kiedys za kołko po pijaku to tez wole zeby zaj*al we mnie samocod ciezarowy niz osobowka z rodziną. A jadac po pijaku jest wysokie prawdopodobienstwo ze mogliby w cos uderzyc dalej... a wtedy nie wiadomo jakby sie to skonczylo, bo w tym wypadku nie ma sie co oszukiwac ale mieli duzo szczęscia.
W artykule nie ma że kierowca był pijany bo jeśli kierował ten co miał 0,2 promila to jest dopuszczalna wartość alkoholu w organiźmie nie jest powiedziane czy po pobraniu krwi od kierowcy okaże się że był trzeźwy, po drugie wszyscy trafili na badania do szpitala co nie wykluczone że po badaniach lekarz stwierdzi np. krwiak mózgu, złamania czy też inne poważne obrażenia. Reasumując sprawcą kolizji/wypadku był kierowca Dafa i to on spowodował w tym momencie niebezpieczeństow na drodz nie kierowaca golfa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli golfa prowadził ten co miał 0,2 promila to nie był on pijany, to jest maksymalne dopuszczalne stężenie do prowadzenia samochodu więc dopóki nie jest to wyjaśnione nie wylewajcie pomyj na jadących golfem.
bzdury pleciesz kolego, wszytko poniżej tego progu też jest karane, różnica jest taka że jest to wykroczenie a nie przęstępstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...