Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Krańcowa: Trzy osoby ranne. Kierowca był pijany

Utworzony przez Grzegorz, 21 lutego 2013 o 22:21 Powrót do artykułu
Przejeżdżałem tamtędy 30 min. temu. Samochód przypomina zgniecioną puszkę. Jeżeli ktoś przeżyje to będzie cud...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba budować jeszcze szersze drogi. Na pewno będą wolniej jeździć.
0
50 km/h to on nie jechał ...
0
asd! napisał:
Trzeba budować jeszcze szersze drogi. Na pewno będą wolniej jeździć.
To nie droga siedzi za kierownicą.
0
Grzegorz napisał:
Przejeżdżałem tamtędy 30 min. temu. Samochód przypomina zgniecioną puszkę. Jeżeli ktoś przeżyje to będzie cud...
wszyscy przeżyją, ewentualnie zostaną warzywkami, volvo to bezpieczne auta !
0
Parę faktów: zdarzenie miało miejsce między Długą a Dr. Męcz. Majdanka - czyli ok 300 m dalej - w górę Krańcowej. Volvo jechało b. szybko. Moja córka przechodziła właśnie przez przejście dla pieszych. Dobrze że rozejrzała się przed przejściem na drugą stronę jezdni. Gdyby nie to ...
0
Znów jakiś wsiowy miszcz musiał pokazać leszczom, jak jeżdżą debeściaki! http://www.skyscrapercity.com/images/smilies/lol.gif
0
Wyglada to na volvo 480, rzadki model dlatego rozpoznali go po felgach.
0
kierowca podobno byl pijany ! Pozdro dla niego jak ma pstro w głowie ! na podwójnym gazie i z taka predkościa ? wgl mi takich idiotów nie jest szkoda ... powinno to byc przestrogą dla innych. a jak by właśnie jeszcze koogos niewinnego zabił na pasach? zero wyobrazni.. zero. Rajdowiec j**bany !
0
Czy ktoś wie ile lat i jak na imie miał kierowca? Albo któryś z pasarzerów?
0
Po zdjęciu nie da się powiedzieć, że istnieje bardziej bezpieczny samochód niż volvo
0
Samochod rozbije sie o drzewo - jest akcja wycinania drzew przy drogach. Samochod rozbije sie o slup - bedzie akcja wycinania slupow?
0
Zrt napisał:
Samochod rozbije sie o drzewo - jest akcja wycinania drzew przy drogach. Samochod rozbije sie o slup - bedzie akcja wycinania slupow?
Niedługo będzie tyle fotoradarow ze o maszty bedą się zabijac
0
co z tego ze mial volvo jak pod czaszka same gowna
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=TtN-qKV8EoE&feature=player_embedded[/media]
0
Ciekawski napisał:
to był Onufry lat 21, Zdzisław lat 19 - ale przedstawiał sie jako Wielki Mistrz D Pogromca Karaluchów, a za kierownicą siedziała Mariolka - 7 lat
0
Ciekawski napisał:
JEDEN z pasażerów nazywał się SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY JĘZYKA POLSKIEGO. Polecam- z ciekawośći możesz sowiedzić się o PASAżERACH
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: