Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Kunickiego: Na przejazd pod wiaduktem możemy jeszcze poczekać

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 28 listopada 2012 o 21:37 Powrót do artykułu
od lat w Lublinie za ządów Żuka inwestycje są źle planowane! zawsze są opóźnienia! zawsze jest jakies ale! dlatego niech lepiej ten pan się zamnknie nim zacznie cokolwiek mówić i robić!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ty jesteś źle zaplanowany.To jest pierwszy prezydent za którego widać, że coś się dzieje w tym dotychczas zapyziałym mieście.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pisałem już o tej POTRZEBIE na FORUM "KL" i teraz ponawiam na FORUM "DZW" wszystko w interesie miasta i Mieszkańców Lublina !. Otóż Prezydent Lublina powinien zorganizować Spotkanie w Ratuszu Przedstawicieli "PKP" , Kopalni Bogdanka i Władz Miasta Lublina . Temat NOWY WIADUKT przy ul.Kuni ckiego z modernizacją skrzyżowania "śmierci" Pl.Bychawski . Nasze pokolenie musi wybudować NOWY WIADUKT który będzie służył następne STO LAT !. To co się dzisiaj wyprawia przy "remoncie" Wiadu ktu tzw, " starego dziurawego parasola" to przechodzi wszystkie granice tolerancji !!!. Ludzie ! na "remont" idą miliony a kto naprawia " stary, dziurawy parasol " ?. Niech na tym Spotkaniu bę dzie uzgodnione CZAS POSTAWIENIA NOWEGO WIADUKTU, bo koszty na pewno będą mniejsze od ... "remontu rozpadającego się wiaduktu". Przemęczymy się ten okres ale Lublinowi przybędzie piękny wiadukt z którego i wnuki Nasze będą się cieszyć !. Kto ma jakieś wątpliwości, niech pojedzie i sam zo baczy jakie -ruiny i zgliszcza- próbuje sie..."remontować" . Zorganizujcie te Spotkanie i po uzgodnieniu terrminu ROZPOCZYNAJCIE BUDOWE NOWEGO WIADUKTU przy ul.Kunickiego . Po tym "remoncie" przy pierwszym deszczu znowu zaleje cały wiadukt !. Nowy Wiadukt to oszczędność mil lionow dla Lublina gdyż za 2 lata znowu będzie trzeba "ruine" remontować !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieszkaniec Lublina napisał:
od lat w Lublinie za ządów Żuka inwestycje są źle planowane! zawsze są opóźnienia! zawsze jest jakies ale! dlatego niech lepiej ten pan się zamnknie nim zacznie cokolwiek mówić i robić!
a skąd ty wiesz jak powinny być zaplanowane inwestycje jak poprzedni gospodarze miasta nic w tym kierunku nie robili. nie, przepraszam, Pruszon przekazywał ziemię pod nowe kościoły a Wasyl robił fotki na plakaty reklamujące strefę ekonomiczną. Prezydent Żuk to chyba pierwszy od wielu lat gospodarz za kadencji którego w końcu coś się zaczęło dziać. zobacz człowieku ile teraz jest wyremontowanych ulic w naszym mieście a Racławickie w pobliżu skrzyżowania z Lipową to jeden wielki plac budowy. może nie wszystko idzie zgodnie z planem, może nie cała kiełbasa wyborcza będzie spełniona, ale niech będzie zrobione choć połowa obietnic, to już będzie dobrze!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: