Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Kunickiego: Samochód potrącił 16-latkę

Utworzony przez narcyz, 11 maja 2012 o 23:23 Powrót do artykułu
Durne pytanie,jasne ze kierowcy!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@up No chyba kpisz sobie... Mogła wejść na czerwonym.
0
Tradycyjnie, hurra w ocenie zdarzenia... ehh. Ja nie byłem nie widziałem. Ale chcę powiedzieć o nagminnym procederze w zachowaniu pieszych, a zwłaszcza kobiet a w szczegolności małolat na przejciach - z daleka łep w przeciwnym kierunku do nadjeżdżających i ostro na jezdnie prosto pod koła, niech szmaciaże wiedzą kto tu rządzi. No a potem co sie stało, że się .... i pretensje do garbatego, że ma dzieci proste.
0
Jeżeli już piszesz to najpierw się zastanów nad tym co chcesz napisać. Po drugie skoro nie masz jeszcze matury zdanej to może kup sobie słownik ortograficzny, to niewielki wydatek a o ile mniej wstydu...No i w przygotowaniu do matury może się przyda. W sumie o takim słowniku w tym kraju powinno pomyśleć więcej osób, które komentując takie wydarzenia jakoby ŁĄCZĄ SIĘ W BÓLU z ofiarami...
0
To galerianka do pracy sie spieszyla.znam ja
0
Wypadek miał miejsce nie na Kunickiego , tylko róg Pawiej i Nowego Światu.Na przejściu dla pieszych . Nie mówię czyja to wina , ale wiem jedno : To nie pierwszy wypadek w tym miejscu i na tym przejściu . Były tam nawet śmiertelne wypadki . Nigdy nie zapomnę śmierci potrąconego dziecka i niewyobrażalną rozpacz Ojca .... Ruch samochodowy jest tam bardzo duży . Samochody jeżdżą tam bardzo szybko . Kiedyś już ktoś zwracał na ten fakt uwagę na tym forum . Na tym rogu powinien być założony garb -spowalniacz .
0
Adamek - Jak ci nie wstyd . Głupoty piszesz . w obliczu czyjegoś nieszczęścia wypisywać takie kłamstwa . Wstydź się !!
0
luiza napisał:
Wypadek miał miejsce nie na Kunickiego , tylko róg Pawiej i Nowego Światu.Na przejściu dla pieszych . Nie mówię czyja to wina , ale wiem jedno : To nie pierwszy wypadek w tym miejscu i na tym przejściu . Były tam nawet śmiertelne wypadki . Nigdy nie zapomnę śmierci potrąconego dziecka i niewyobrażalną rozpacz Ojca .... Ruch samochodowy jest tam bardzo duży . Samochody jeżdżą tam bardzo szybko . Kiedyś już ktoś zwracał na ten fakt uwagę na tym forum . Na tym rogu powinien być założony garb -spowalniacz .
Potwierdzam. Niezbędny jest tam garb-spowalniacz
0
Dziennikarz jak zwykle "słyszał że dzwonią tylko nie wie w którym kościele" . Jeśli wszyscy kierują się taką rzetelnością w przekazywaniu informacji to moje gratulacje . Ciekawe czy chociaż czyta nasze komentarze . Podejrzewam że nie . Halo halo ! Panie kolego - koleżanko najwyższy czas na sprostowanie . No i dobrze by było zająć się dalszym ciągiem tej sprawy.
0
Społeczny ruch „EUNOMIA” – bezplatna pomoc prawna w zakresie i ocenie sytuacji powypadkowych,doradztwa prawnego osobom poszkodowanym,i ich rodzinom,w zakresie pomocy rehabilitacyjnej,działalności interwencyjnej w przypadku naruszania prawa i etyki zawodowej,ocena możliwości odstapienia od zawartych umow i danych pełnomocnictw. Weryfikujemy i konsultujemy bezpłatnie wszystkie już zakończone szkody.Wypadki komunikacyjne – szkody osobowe i majatkowe, Wypadków przy pracy - szkody osobowe Wypadki w rolnictwie - szkody osobowe - szkody rzeczowe Wypadki z błędów medycznych - szkody na osobie TEREN UE DZWON, bo to bezplatna porada Tel. 794213288
0
Ooooo! To z całą pewnością cenne INFO .......mam nadzieję że nie kolejna pułapka na bezbronnych poszkodowanych . Czy możesz napisać jaka jest cena za tą usługę . Pytam życzliwie bez podtekstu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: