Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Leonarda: Wypili i się pokłócili. Nie żyje 27-latek

Utworzony przez rydzyk, 5 czerwca 2013 r. o 10:19 Powrót do artykułu
(...)
Ostatnio edytowany 5 czerwca 2013 r. o 21:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostał kose w okolice serca , a na placach zabaw i ''klubie '' na leonarda powinno być więcej patroli i to pocywilnemu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to sprawka tego nieroba i psychola Halka Hogana (Misza). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był dobry chłopak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... To dobry chłopak był i mało pił ..." (piosenka Kazika pt. "Tata Dilera")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rychu. Od Miszela to ty sie odp.... burku.Gdybyś go znał to byś wiedział głąbie, że ma więcej niż 40 lat. To tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek, naucz się czytać ze zrozumieniem;] jak nie to powrót do gimnazjum, o ile jeszcze nie skończyłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie ,miszel jest dużo starszy ,  myślę że to małolaty wielkie kozaczki przesiadujący na pegazie i walący gaz po prześwitach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rychu. Od Miszela to ty sie odp.... burku.Gdybyś go znał to byś wiedział głąbie, że ma więcej niż 40 lat. To tyle.
 
Do rychu. Od Miszela to ty sie odp.... burku.Gdybyś go znał to byś wiedział głąbie, że ma więcej niż 40 lat. To tyle.
dokładnie popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rychu czytam ze zrozumieniem. Skończyłem więcej niż gimnazjum. Na marginesie -pisze się Hulka, a nie Halka. Ty się lepiej rozeznaj co dzieje się na osiedlu i nie wypisuj bzdur. Żaden Misza nie istnieje, tylko Miszel [jeśli o to Ci chodzi].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rychu czytam ze zrozumieniem. Skończyłem więcej niż gimnazjum. Na marginesie -pisze się Hulka, a nie Halka. Ty się lepiej rozeznaj co dzieje się na osiedlu i nie wypisuj bzdur. Żaden Misza nie istnieje, tylko Miszel [jeśli o to Ci chodzi].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj szkoda mi Was buraczki osiedlowe, nie macie życia prywatnego i interesujecie się byle czym, o czym tylko ludzie gadają. Misza Miszel, jeden ch*j. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michaela nie ma, buraki, w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj rychu nie jestem z osiedla,ale ciebie mi żal bo ciągniesz temat na siłę. Widać, że jesteś jakiś mało szczęśliwy. Nick masz rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to byl cfel i niehcial ciagnąc dróta ?a tak jak caly lublin i matolki ze zygmutoskiej cwele i cioty jeb.ć lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamek niedorozwoju j**any co z tobą wracaj na sale już powiadomiłem dyżurkę i zaraz będą po ciebie z kaftane. Co to się dzieje teraz w tym psychiatryku że tak łatwo opuszczają sale i w dyżurce pilęgniarek dostają się do neta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie sie od Miszela, nie miał ztym nic wspólnego. "Sracz" (czy jak tam to się nazywa :) ) pora zamknąć. Wszystko przez tą k....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten Miszel/Michael/Misza czy jak tam zwał to barachło to od czego miał ksywkę ? Doił olej Michelin czy doił wino musujące Michel z "Biedronki" ? :lol: W obydwu przypadkach ... porażka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pastuchu ksywę to ma od imienia. ty lepiej pakuj kredki i do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odeszliście trochę od tematu, czy to ten michu zaciukał tego micheala czy halk miszela ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...