Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Ligonia: 36-latka zamarzła w zaspie

Utworzony przez Gość, 30 grudnia 2010 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Nie rozumiem tytułu tego artykułu pijana 36latka.. no to moze niech gazeta poda ile miala promili skoro stwierdzili ze byla pijana... uwazam ze artykul jest napisany w sposob bardzo uwłaszczajacy zmarłej ktorej nalezy sie szacunek a nie drwiny... i do tego te durne komentarze ze ludzie ktorzy z nia spozywali alkohol sa za to odpowiedzialni.. no przepraszam bardzo ale czy jesli ide ze znajomymi do baru to kazdego doroslego nawet mam odprowadzic do samego łozka.. no ludzie zastanowcie sie troche.. wspolczuje rodzinie i znajomym bo to napewno duza tragedia dla nich..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jak mam spadek cukru to też odpływam a wszyscy na okolicy myślą, że piłam a to tylko cukrzyca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzz napisał:
Nie znałem tej kobiety i bardzo mi Jej szkoda, jak również Jej rodziny. Jednak pisanie o Niej, że nie była pijana a tylko pod wpływem jest trochę śmieszne jak na mój gust. Nikt po dwóch piwach czy lampkach wina nie kładzie się na zaspie i idzie spać. No chyba, że rzeczywiście była trzeźwa czy lekko podchmielona a przykładowo się poślizgnęła i uderzyła tracąc po tym przytomność w co wątpię . W każdym razie nie obrażając zmarłej skoro zasnęła w zaspie to musiała być pijana jak bela. Powtórzę: jak bela! Co nie czyni z Niej jeszcze alkoholiczki czego zresztą nikt tu jeszcze nie napisał a wiele osób zostało na forum za to zbesztanych. Podsumowując uważam, iż zmarła zapewne nie była alkoholiczką jednak w tym wypadku prawdopodobnie urżnęła się niekiepsko skoro przytuliła się do zaspy. Wiem że ci co znali Ją osobiście poczują się tym urażeni ale taki jest fakt! (no chyba że ma jakieś potłuczenia na głowie czy chociażby zwichniętą nogę od poślizgnięcia choć w drugim przypadku na trzeżwo raczej by nie zasnęła tylko wzywała pomocy)
Z tym się zgodzę. Co Kobieta robiła na Sławinku skoro mieszkała na Popiełuszki? To chyba jest do wyjaśnienia jak się tam znalazła? Co się działo od 10ej kiedy opuściła znajomych do rana? (patrz komentarze Kurier Lub). Kondolencje dla Rodziny i Znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jak wypiję lampkę wina do obiadu to też jestem pijana? czy jak wypiję lampkę słodkiego swojskiego wina do ciastka to już jest alkoholizm. Ludzie wystarczy wypić lampkę wina czy jedno piwo w lokalu, wyjść załatwić swoje sprawy i zasłabnąć. Alkohol będzie we krwi a raczej jego śladowe ilości. Nie oskarżajcie dziewczyny i osób z nią pijących bo nie wiecie jak było. Zdrowia życzę i może trochę więcej refleksji nad własnym życiem a nie innych oceniacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ta dziewczyna mogła mieć problemy ze zdrowiem np. cukrzyca, jakieś problemy z sercem, ciśnieniem, mogła mieć miastenię i wiele innych chorób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według lekarzy przyczyną śmierci Agnieszki P. było ogólne wychłodzenie organizmu - więc co za bzdury pisze ten/ta redaktorzyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aqia napisał:
Z tym się zgodzę. Co Kobieta robiła na Sławinku skoro mieszkała na Popiełuszki? To chyba jest do wyjaśnienia jak się tam znalazła? Co się działo od 10ej kiedy opuściła znajomych do rana? (patrz komentarze Kurier Lub). Kondolencje dla Rodziny i Znajomych.
jaki slawinek? przeciez zostala znaleziona wlasnie w poblirzu popieluszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ją, to było zwykle spotkanie w knajpie przy piwie jakich masa, nie jakaś popijawa, super dziewczyna, nie jakiś menel, coś musiało się wydarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda - Była dobrym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hanka napisał:
znam ją, to było zwykle spotkanie w knajpie przy piwie jakich masa, nie jakaś popijawa, super dziewczyna, nie jakiś menel, coś musiało się wydarzyć
nikt nie powiedzial ze byla jakas pijaczka tylko ze byla pod wplywem a wszyscy juz naskoczyli jak ktos napisal ze byla pijana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
...widział tłum starych pieprzonych komunistów co stali nad nim i mówili że pijak leży ale nikt nie zastanowił się że mało nie umarł bo chory jest...
To nie komuniści, to polacy katolicy :lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam Age to wspaniała dziewczyna co za idiotyzm pisać takie komentarze nie znając kogoś bardzo ubolewam nad jej śmiercią będzie nam CIEBIE AGA bardzo brakowac to wspaniała koleżanka,córka,siostra,ciocia.Ludzie troche pokory nie znaliscie Jej.Składam kondolencje jej rodzinie powinni być dumni że wychowali tak wspaniała osobe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w Pokoju[*] A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni... Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich. Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat pijaństwa ofiary zdarzenia jest głupio, i ze rodzina nie czyta tych bzdur.A ja się zastanawiam czy nikt do cholery nie przechodził tamtedy wczesniej ?! Może spieszyliście sie do domu pisac zawistne komenatrze, po co pomagac komus, kto lezy, pewnie pijany..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
migotka napisał:
Spoczywaj w Pokoju[*] A Wy nie sądźcie abyscie nie byli sądzeni... Straszna tragedia.Znaliśmy Agnieszkę, była radością dla swoich rodziców i wsparciem dla bliskich. Wspaniała, serdeczna,mądra i odpowiedzialna dziewczyna.Ale internauci którzy nigdy jej nie spotkali wiedzą lepiej, ze to konająca z przepicia w zaspie menelka.Ludzie, zastanówcie się co wypisujecie.Aga miała nadciśnienie a wtedy wystarczy jeden kieliszek, a może nic nie piła, po prostu zasłabła...mam nadzieje ze idiotom którzy wypisywali swoje domysły na temat pijaństwa ofiary zdarzenia jest głupio, i ze rodzina nie czyta tych bzdur.A ja się zastanawiam czy nikt do cholery nie przechodził tamtedy wczesniej ?! Może spieszyliście sie do domu pisac zawistne komenatrze, po co pomagac komus, kto lezy, pewnie pijany..
a kto tu pisze ze byla menelka? a jezeli mowisz ze miala problem z cisnieniem+ alkohol( i nie mam na mysli duzych ilosci) to moglo jej zaszkodzic ale jezeli ja miala bym problem z cisnieniem to tym bardziej bym nie pila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
jaki slawinek? przeciez zostala znaleziona wlasnie w poblirzu popieluszki
To może lepiej sprawdź sobie na mapie Lublina, a nie jakiejś Koziej Wólki detektywie od siedmiu boleści. Idąc twoim tokiem rozumowania to Warszawa też będzie koło Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znałem Ją od dziecka, to wielka tragedia ze Ją to spotkało, w życiu bym nie pomyśał, na pewno na to nie zasłużyła [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta biedna kobieta nie była alkoholiczką, miała problemy ze zdrowiem, znam relacje jej znajomych. Co za niekompetentni ludzie piszą tu artykuły, dziennikarstwo najniższej kategorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...