Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
motory na tory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy wyjaśnić, czy motocyklista jechał z dopuszczalną max prędkością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca tego samochodu powinien za to poniesc surowsa kare jak mozna w ostatniej chwili wyjechac pod motocykl chlopak nie mial szans 10 lat wiezienia dla sprawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęła się wiosna ciepełko -słoneczko , adrenalina buzuje czego skutki widać , szkoda chłopa ale gdyby jechał wolniej może zdołał by się wyrobić i ominąć , wyhamować co oczywiście nie zwalnia z odpowiedzialności kierowcy Toyoty wymuszenie to wymuszenie źle ocenił szybkość motocyklisty i myślał że zdąży -nie zdążył więc motocykliści i teraz rowerzyści włączcie rozsądek i ograniczone zaufanie bo na drodze nie jesteście sami a to że będzie to czyjaś wina w niczym wam nie pomorze po co ginąć czy spóźnienie jest warte szybkości i rozpaczy bliskich ?.Śpiesz się powoli , jak ktoś kiedyś powiedział !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sezon na warzywka rozpoczęty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a który motocyklista jeździ zgodnie z przepisami jeszcze w życiu nie widziałem takiego a wraże wypadku to on niewinien dobre sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego warzywa mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tamtędy przejeżdżałem jeszcze go reanimowali. Widok makabryczny - dużo krwi, części motocykla porozrzucane po szosie i chodnikach, samochód doszczątnie rozbity. Fakt że prawdopodobnie jechał za szybko ale i tak szkoda chłopa. A tym którzy się śpieszą tak bardzo że 15sek. czekania na skrzyżowaniu to za dużo powinni od razu zabierać prawa jazdy bo to się prędzej czy później tak skończy, sam dzisiaj w Lublinie miałem taką sytuację dwa razy, że musiałem mocno chamować żeby jakiemuś idocie nie wjechać w bok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowe organy....Darmowe organy na drodze...Zapraszamy wiecej motocyklistów... Nerki, serce, żołądek na pewno się przydadzą innym osobom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wypadek stał się przed 12, a nie 13 jak pisze gazeta. kilka minut po 12 jak patrzyłam przez okno już tam była karetka itd. i wszystko się zaczynało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych co chcą jeździć motorami powinni robić psychotesty czy coś w tym stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo napisał:
Darmowe organy....Darmowe organy na drodze...Zapraszamy wiecej motocyklistów... Nerki, serce, żołądek na pewno się przydadzą innym osobom...
uderz się w czoło deb***u i zacznij myśleć, mogł być twoim bratem przygłupie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Znam ludzi którzy mają takie motocykle a nie jeżdżą jak wariaci. Jak przyciskają to na torze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca toyoty skręcał w ulicę Sądową. Wymusił pierwszeństwo i zderzył się z motocyklistą" <--- wina kierowcy osobowki.. a wy psioczycie na motocykliste o_O.. widac ze wasze matki pily w ciąży..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy głąby zauważyliście, ale sprawcą wypadku jest kierowca samochodu, który popełnił przestępstwo na drodze, wymuszenie pierwszeństwa. ogarnijcie dupy i won do lekcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie zasadnicze - dlaczego wszyscy wrzucają motocykliście skoro to kierowca toyoty wymusił pierwszeństwo? Czytajcie ze zrozumieniem. Jedną tragedią jest fakt że człowiek stracił życie, drugą tragedią jest to że są idioci którzy wstawiają komentarze typu: jednego warzywka mniej, bez zrozumienia komentowanego tekstu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocyklista przejechał skrzyżowanie na żółtym świetle (przed skrzyżowaniem bardzo przyspieszył), więc to nie tylko wina kierowcy samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle przy takim wypadku rozpoczyna się nagonka na motocyklistów,nienawidzę uogólniania ale jednak najpierw należałoby zajrzeć w statystyki gdzie większość wypadków z udziałem motocyklistów spowodowana jest przez kierowców samochodów osobowych. I nie wmówicie mi że samochodami jeździcie przepisowo zgodnie z ograniczeniami prędkości bo w naszym kraju się tak po prostu jeździć nie da bo nigdzie byśmy nie dojechali. A niezależnie czy jeżdżę motorem czy samochodem często spotykam się z idiotami na drodze, którym nie wiem kto dał prawo jazdy. Więc może zamiast jak zawsze narzekać i przerzucać się nawzajem kto jest bardziej winny i ma mniej wyobraźni należało by zmienić system egzaminów na prawo jazdy bo jest on po prostu śmieszny i w koncu zrozumieć, że nie każdy ma predyspozycje do prowadzenia auta czy motocykla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeśli prędkość motocykla była za duża, to będzie WSPÓŁWINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że połowa z was robiła prawko za łapówke. Jakbym jechał na motocyklu i jakiś baran by mi wymusił to by zęby zbierał wraz z pasażerami !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...