Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za ścierwo!!! Policja powinna mieć prawo nalać pał tym głupim gówniarzom!!! Osobiście gdyby mnie to spotkało zaczaiłabym się  na nich, na każdego z osobna i taki łomot bym im spuściła,,że rodzona matka by ich nie poznała! I huk, że potem policja by mnie złapała. Ale rachunki bym im wyrównała z nawiązką, tak, żeby do końca życia mieli ślady! Dopóki sądy nie będą karać, to do tego czasu powinny być samosądy. Ale jeszcze trochę i będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe banda Marleny, raczej banda wieśniaków :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że nadajesz się do bandy Marleny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłe pijackie ścierwo z Lubartowskiej. Dlatego zawsze jak jestem w tamtych okolicach, mam przy sobie skladaną pałkę i gazówkę. W razie czego gazem po ślepiach i pałką po plecach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogą im natstukać ! tzw. sąd rodzinny uznał, że opiekunowie właściwą opieką otoczą  swoje pociechy .  i na tym koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ścierwo!!! Policja powinna mieć prawo nalać pał tym głupim gówniarzom!!! Osobiście gdyby mnie to spotkało zaczaiłabym się  na nich, na każdego z osobna i taki łomot bym im spuściła,,że rodzona matka by ich nie poznała! I huk, że potem policja by mnie złapała. Ale rachunki bym im wyrównała z nawiązką, tak, żeby do końca życia mieli ślady! Dopóki sądy nie będą karać, to do tego czasu powinny być samosądy. Ale jeszcze trochę i będą.
I tak trzymać tylko jeden szkopół to córka albo adwokata albo prokuratorki albo sedziego albo jeszcze jakiegoś celebryty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta dziwa winna bić ale swoich starych za to, że ją tak wychowali,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła patologia kto był tam to widział jakie to towarzystwo za każdym rogiem, rodzice tacy sami pewnie w pierdlu albo "nazoleni". W latach 80 to by pał przyjął tyle, żeby jedna z drugim bała się pomyśleć żeby coś głupiego zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu niepełnoletnie prostytutki ze Starego Miasta i ich alfonsi dali o sobie znać ?   Pamiętacie napaść i pobicie przy KFC (róg Lipowej - Racławickich - Krak. Przedm.)   http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131204/LUBLIN/131209809  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jakaś przemądra pani psycholog powie, "no młode to, nie miało wzorca, nie ma co karać, trzeba rozmawiać i wychować" jeśli tak się stanie mam nadzieję, że ci wszyscy najmądrzejsi pedagodzy pozbierają tą bandę zwierząt i wychowają...na swój koszt oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=sw9ETYHtzis      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ścierwo!!! Policja powinna mieć prawo nalać pał tym głupim gówniarzom!!! Osobiście gdyby mnie to spotkało zaczaiłabym się  na nich, na każdego z osobna i taki łomot bym im spuściła,,że rodzona matka by ich nie poznała! I huk, że potem policja by mnie złapała. Ale rachunki bym im wyrównała z nawiązką, tak, żeby do końca życia mieli ślady! Dopóki sądy nie będą karać, to do tego czasu powinny być samosądy. Ale jeszcze trochę i będą.
To zamiast tu tak pisać to wyjdż do nich i zobaczymy czy będzie tak kolorowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła patologia kto był tam to widział jakie to towarzystwo za każdym rogiem, rodzice tacy sami pewnie w pierdlu albo "nazoleni". W latach 80 to by pał przyjął tyle, żeby jedna z drugim bała się pomyśleć żeby coś głupiego zrobić.
Nie znasz ich ani ich rodziców to poco oceniasz, najpierw mógłbyś poznać zanim napiszesz takie brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wy tutaj piszecie to... Znam te osoby i jak by ktos inny je ruszyl to tamta osoba by nie miala milo, imo ze to niby metale to znaja duzo dobrych dresow, np. mnie... Ale ja bym ich nie obronil... Marlenie nikt nie pomoze i jej sie jeszcze nazbiera, a tym dzieciom nic nie zrobia, ew. kurator, czyli nic. Pozdrawiam wiekszosc dzieci poszacych tutaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoje, patologia... uważaja sie za niewiadomo kogo a tak naprawde to zwykle zasrańce, kompletne zera!!! gdzie sa ich rodzice ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalne i łatwe zarabianie w sieci http://dolarek.ulinks.net    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...