Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sam jesteś "wsiór". Akurat na podkarpaciu są lepsze i ładniejsze mosty niż w Lublinie     Np. tak jak w Rzeszowie? ;)    
Aj waj,takich to nawet w San Francisco nie mają,ani w żadnej innej "pseudometropolii"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i like the yellow! most of the city, excluding old town, looks super gray and depressing. lublin needs more colors
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum Onkologii psuje krajobraz starego miasta a most bedzie w lesie wiec tu nie ma porownania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjezdny chłopo-kieliszek niech weźmie się za jakąkolwiek pracę a nie prze na gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barwy motoru lublin na ktorego stadion most będzie prowadzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz coś zbudować wspólnie z synem? Zbuduj sobie drona ! Polecam blog o modelach , poslkich komputerach do dronów itp. www.fpvdrones.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik Smaga przez ostatni rok pisał o Centrum Onkologii z dużej litery teraz z małej. Jakoś mnie nie przekonuje że zdał mature i jest dziennikarzem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle w sztandarze ludu opisuje się skutek - nie mówi się o przyczynie - panie Smaga albo jest pan rzetelnym dziennikarzem albo jest pan troczki od kaleson - jako dziennikarz rzetelny podaje pan z imienia i nazwiska autorów określających warunki przetargu - nie znajdę jutro tej informacji, to wyrażę swoje zdanie i przekażę pewne informacje o pseudodziennikarzynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież  mamy eksperta, w przypadku Centrum Onkologii napisał "jest trudny do zaakceptowania do czasu aż nastąpi ukształtowanie transferu nawykowego" Tu się też ten tekscik nada:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze,że most będzie miał optymistyczny, słoneczny kolor! Dość już szaro- burych ulic i pesymistycznych barw! Myślę,że miasto zyska, a ludziom te przyjazne barwy poprawią nastrój. Jestem za pięknym, kolorowym Lublinem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie tu kratownice widzisz pismaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jak na wschodzie wszystko będzie szare i smutne, żeby ludzie pie..olca dostawali. Po co ma coś być kolorowe i radosne, przecież lepiej żyć w smutku i się ciągle dołować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most powinien mieć kolory jak flaga Lublina - czyli: Biało-Zielono-Czerwony. AMEN :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łukowa kratownica? no no pełen podziw dla wiedzy inżynierskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za jaskrawym, wyróżniającym sie kolorem: np. żółto-zielony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...