Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Nadbystrzycka: Zderzenie aut. Jedno się zapaliło. 5 osób rannych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2016 o 20:27 Powrót do artykułu
Nieśmiertelne passeratti na zajeżdżonym dieslu lub gazie zmontowanym u szwagra za flaszkę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
19.29 pan pisarz dokładny co do minuty
0
Jaki VW ? Przecież to Volvo
0
hondzierze i volviarze ich mać
0
Po tym dzwonie właściciel hondy wie już że auto nie zawsze było brązowe, tylko kiedyś była czerwona
0
chyba ktos olal ten znak zakaz zawracania a tam droga idzie po luku i w dol to ten kierowca hondy mogl nie miec zadnych szans na reakcje.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po tym dzwonie właściciel hondy wie już że auto nie zawsze było brązowe, tylko kiedyś była czerwona
te czerwone plamy na hondzie to od zderzenia z volvo
0
volvo to od 2008 r. chińska marka bardzo się popsuła
0
hondzierze i volviarze ich mać
skodziarz ?
0
Do redakcji: Jeśli już piszecie o zablokowaniu ulicy, podajcie który to odcinek ul. Nadbystrzyckiej
0
Działania zawodowej straży pożarnej bez ładu i składu. Każda wiejska OSP to ognisko szybko i sprawniej by ugasiła.
0
Ale dzielni i szybcy ci strażacy!!!! Ruchy jak mucha w smole. Brawo, jak tak działają zawsze to nie dziwię się, że tyle szkód po pożarach. Dajcie im jeszcze wyższe emerytury i prawo do nich po 10-ciu latach. Przecież to taka niebezpieczna praca.
0
Godzina była dokładnie 19.29.038.setnych sekundy według czasu środkowoeuropejskiego. Chcę być dokładny.
0
Szroty to większość tego co jeździ po Lublinie,gdy jestem np.w Gdańsku to widzę nowe marki.A jeszcze ten brak odpowiedzialności i pędzenie na łeb na szyję..Co chwila wypadki,nic się nie zmienia.
0
Do tych którzy negatywnie wypowiadali się na temat pracy strażaków - nie wiem kim jesteście, czym się zajmujecie ale uderzcie się w pierś i powiedzcie czy wy jesteście tacy 100% fachowcy w tym co robicie? Bo ja osobiście takich ludzi nie znam.
0
Byłeś kretynie na miejscu? Bo ja tak i akurat działania strazaków były bardzo sprawne i szybkie a Ty zza swojego małego monitorka to możesz sprawnosc paluszków na klawiaturze oceniać.
0
Działania zawodowej straży pożarnej bez ładu i składu. Każda wiejska OSP to ognisko szybko i sprawniej by ugasiła. Byłeś kretynie na miejscu? Bo ja tak i akurat działania strazaków były bardzo sprawne i szybkie a Ty zza swojego monitorka to możesz sprawnosc paluszków na klawiaturze oceniać.
0
Na cholerę ta muzyka w tym filmie?
0
Takie wyścigi są codziennością, szczególnie w piątki i soboty między 19.00 a 23.00 na ul. Mełgiewskiej od zjazdu na obwodnicę do Castoramy !!!!
0
Średnia wieku kierowców - 19 lat. Co więc się dziwić.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: